این افراد مشهور قبلاً ورزشکاران بزرگی بودند

سه‌شنبه 31 مرداد 1402 چهره ها
این افراد مشهور قبلاً ورزشکاران بزرگی بودند

این افراد مشهور قبلاً ورزشکاران بزرگی بودند

جیسون لی

ممکن است او را از سریال «اسم من ارل است» بشناسید، اما جیسون لی در دهه 80 به لطف شهرتش به عنوان یک اسکیت‌برد حرفه‌ای رونق گرفت، حتی تا جایی که برند لباس ورزشی خودش را داشت. اما در سال 1991 اولین بازی خود را در فیلم “روزهای ویدئویی” انجام داد. از آن زمان به بعد فرصت های روی صفحه نمایش متوقف نشد و جیسون از هر یک از آنها استفاده کرد.

Capture 488
جیسون استاتهام

مهارت، استقامت و چابکی خوبی که جیسون استاتهام در فیلم‌هایش نشان می‌دهد، جلوه‌های ویژه فیلم نیست. در واقع، این بازیگر عضوی از تیم ملی شیرجه بریتانیا بود، حتی در مسابقات ملی شرکت کرد که در آن جایگاه مهمی در رنکینگ ملی داشت. با این حال، سینما در نهایت توجه او را بیشتر به خود جلب کرد و حرفه او به عنوان یک ورزشکار خاطره ای زیبا ماند.

Capture 487
جینا کارانو

جینا کارانو را با بازی در فیلم «ددپول» به یاد خواهید آورد. خب، این بازیگر اکنون حرفه ای موازی با بازیگری به عنوان یک مبارز هنرهای رزمی ترکیبی دارد. جینا در میان محبوب ترین مبارزان هشت ضلعی قرار گرفت و تنها یک شکست مقابل کریس سایبورگ متحمل شد و پس از آن تصمیم گرفت بازنشسته شود و خود را کاملاً وقف بازیگری کند.

Capture 486
دواین «راک» جانسون

تاریخچه دواین جانسون با ورزش از زمانی شروع شد که او به دنبال یک بازیکن حرفه ای در NFL بود، اگرچه در نهایت به عنوان یک کشتی گیر حرفه ای انتخاب شد. او نام مستعار «راک» را برگزید و دو بار به عنوان قهرمانی بین قاره‌ای WWE رسید. با این حال، جانسون پس از چندین مصدومیت در طول سال‌ها، از محبوبیت و فرصت‌هایش در سینما استفاده کرد و حرفه بازیگری را آغاز کرد.

Capture 485
دیو باتیستا

دیو باتیستا که به خاطر بازی در فیلم‌های «محافظان کهکشان»، «انتقام‌جویان» و «اسپکتر» شناخته می‌شود، شروع خود را در WWE آغاز کرد. در واقع باتیستا به یکی از ستاره های WWE تبدیل شد و توانست 6 بار کمربند قهرمانی را به دست آورد.

Capture 484
آرنولد شوارتزنگر

اگرچه آرنولد شوارتزنگر به عنوان یک بازیگر و سیاستمدار فیلم های اکشن شناخته می شود، اما فعالیت حرفه ای او در دنیای ورزش ابتدا در فوتبال آمریکایی، سپس در بوکس و سپس در دو و میدانی آغاز شد. البته بدنسازی پس از کسب بیش از 13 مسابقه، علاوه بر تاج مستر کیهان، موفقیت زیادی را به این بازیگر ارائه کرد. اولین فیلم او در سال 1969 در فیلم “هرکول نیویورک” بود، اگرچه رونق او در صنعت واقعاً در سال 1982 با بازی در فیلم های “کونان بربر” و در سال 1984 با “ترمیناتور” آغاز شد.

Capture 483
کیتلین جنر

او مدال المپیک را در بازی‌های المپیک مونترال در سال 1976 به دست آورد، اما سال‌ها بعد او (در آن زمان هنوز بروس جنر) حرفه خود را در پرده بزرگ پیدا کرد. “Can’t Stop the Music” اولین فیلم او بود و در سال 1992 جنر با کریس کارداشیان ازدواج کرد. در سال 2015 او تغییر جنسیت خود را اعلام کرد و در برنامه رئالیتی خود بازی کرد.

Capture 482
کارل وترز

احتمالاً او را از روی شخصیت آپولو کرید در فیلم‌های «راکی» می‌شناسید، اما کارل وترز هم در لیگ آمریکا و هم در لیگ کانادا راه خود را به دنیای فوتبال آمریکایی باز کرد. با این حال، در سال 1974 از این ورزش کناره‌گیری کرد تا در سینما شروع کند، اگرچه شهرت او تا «راکی» در سال 1976 و «پرداتور» در سال 1987 به اوج خود نرسید.

Capture 481
چاک نوریس

اگرچه چاک نوریس به عنوان یکی از نمادهای بزرگ سینمای اکشن شناخته می شود، اما مهارت های رزمی او ناشی از تجربه او به عنوان یک ورزشکار و کاراته کار است. در واقع، چاک نوریس قهرمان کاراته شد، عنوانی که او موفق شد شش سال متوالی داشته باشد.

Capture 480
روندا روسی

او احتمالاً یکی از محبوب ترین و شناخته شده ترین زنان در UFC است. علاوه بر این، او اولین زنی است که موفق به کسب مدال المپیک در جودو در بازی های المپیک 2008 شد. با این حال، روزی شانس خود را در سینما امتحان کرد و برای اولین بار در “بی مصرف ها 3” ظاهر شد، سپس در “سریع و خشمگین 7” بازی کرد و کم کم در دنیای سینما حضور بهتر و بیشتری داشت.

Capture 479
تری کرو

تری کروس کار خود را به عنوان یک بازیکن فوتبال آمریکایی با بازی در لیگ های بزرگ NFL آغاز کرد. با این حال، دوران حضورش در سینما و تلویزیون باعث شد که حرفه آینده خود را انتخاب کند و بازیگری و شهرت در دنیای سرگرمی را انتخاب کند. اولین حضور او در تلویزیون در سال 1999 در «گنبد نبرد» و بعداً در سریال «همه از کریس متنفرند» بود، در حالی که اولین فیلم خود را در سال 2000 با فیلم «روز ششم» انجام داد.

Capture 478
وینی جونز

این بازیگر به عنوان یکی از شناخته شده ترین هافبک های دفاعی در لیگ برتر در دهه 90 برجسته بود. جونز پس از بازنشستگی از میدان، شانس دومی برای شهرت از طریق فیلم پیدا کرد.

منبع : MSN

10 سلبریتی که نمی توانند رانندگی کنند

10 سلبریتی که نمی توانند رانندگی کنند

افراد مشهور با بالاترین IQ

افراد مشهور با بالاترین IQ

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا