معرفی 8 تا از بهترین هنرمندان زن جهان

چهارشنبه 24 شهریور 1400 چهره ها
بهترین هنرمندان زن جهان

بهترین هنرمندان زن جهان

در چند دهه گذشته صنعت موسیقی به درستی مملو از هنرمندان زن است. گرچه در درجه اول این یک چیز خوب است ، اما این امر تا حدی بازار را بیش از حد اشباع می کند و باعث می شود مردم نتوانند بدانند که شغلی که دوام دارد و چه کسی ادامه نمی یابد دشوار است.

اما از آنجا که ما برای کمک به اینجا هستیم ، بیایید کمی از مسیر تاریخ حرکت کنیم و نگاهی به برخی از بهترین هنرمندان زن در همه زمان ها بیندازیم. و بهترین راه برای تعیین این مسئله ، صرفاً شمردن رکورد فروش است. شاید بعضی از اینها را شنیده باشید.

 

لیدی گاگا:

استفانی جوآن انجلینا جرمنوتا ( زادهٔ ۲۸ مارس ۱۹۸۶) که به‌طور حرفه‌ای با نام لیدی گاگا شناخته می‌شود، خواننده، ترانه‌نویس و بازیگر آمریکایی است

لیدی گاگا برای مدت طولانی بخشی از تجارت موسیقی نبوده است ، اما قبلاً 114 میلیون رکورد فروش کرده است. او بیشتر به خاطر سبک عجیب و غریبش شناخته می شود و در سالهای اخیر متوجه شده ایم که تقریباً می تواند هر نوع موسیقی را که دوست دارد بسازد و خوب خواهد بود.

 

لیدی گاگا

لیدی گاگا

ماریا کری:

ماریا کری ( زادهٔ ۲۷ مارس ۱۹۶۹ یا ۱۹۷۰) خواننده، ترانه‌نویس، تهیه‌کننده موسیقی و بازیگر آمریکایی است

ماریا کری ، تنها خواننده ای که می تواند بدون دردسر از سوت صدا استفاده کند ، 200 میلیون رکورد در طول زندگی حرفه ای خود فروخته است. او بیشتر موفقیت های خود را در دهه 1990 داشته و از آن زمان تاکنون تا حدودی از بین رفته است.

ماریا کری

ماریا کری

تیلور سویفت:

تیلور آلیسون سوئیفت (زادهٔ ۱۳ دسامبر ۱۹۸۹) خواننده-ترانه‌سرای آمریکایی است.

تصور اینکه تیلور سویفت در این لیست نباشد دشوار است. او بیش از یک دهه در صحنه موسیقی بوده است و 175 میلیون رکورد فروخته شده او نشان دهنده این موضوع است. همین امر او را به یکی از پرفروش ترین نوازندگان مدرن تبدیل کرده است و او می تواند به راحتی این تعداد را در بقیه کار خود دو برابر کند.

تیلور سوئیفت

تیلور سوئیفت

ویتنی هیوستون:

(متولد ۹ اوت ۱۹۶۳ در نیوآرک، نیوجرسی – درگذشتهٔ ۱۱فوریه ۲۰۱۲) خواننده سبک پاپ، هنرپیشه، تهیه‌کننده فیلم و مدل آمریکایی بود.

ویتنی هوستون ، یکی از شناخته شده ترین صداهای یک نسل ، یکی پس از دیگری در کار موسیقی خود موفق شد. وی در مجموع 200 میلیون رکورد فروخت و متأسفانه تنها هنرمندی در این لیست است که درگذشته است.

عکس های مهتاب کرامتی در مراسم برند مد جورجو آرمانی

ویتنی هیوستون

ویتنی هیوستون

ریحانا:

روبین ریانا فنتی (زاده ۲۰ فوریه ۱۹۸۸) خواننده، بازیگر و بازرگان باربادوسی است.

فروش بی سابقه 230 میلیون ریحانا به طور موثری او را به موفق ترین هنرمند زن مدرن تبدیل می کند. با توجه به اینکه مدتی است که از Rihanna کار جدیدی دریافت نکرده ایم ، تصور می کنم یک رکورد جدید در گوشه و کنار باشد. اگر این مورد مانند موارد گذشته بفروشد ، این امر می تواند به راحتی بیش از 250 میلیون نفر به او فشار آورد

 

ریحانا

ریحانا

کیتی پری:

او (زادهٔ ۲۵ اکتبر ۱۹۸۴) که بیشتر با نام هنری‌اش کِیتی پری  شناخته می‌شود؛ خواننده، ترانه‌سرا و بازیگر اهل آمریکا است.

در حالی که به نظر می رسد فروش تنها 100 میلیون رکورد در مقایسه با برخی دیگر از هنرمندان این لیست تعداد کمی باشد ، کیتی پری در لیست موفق ترین هنرمندان زن در تمام دوران جایگاهی کسب کرده است. او علی رغم اینکه کار خود را – نه چندان موفقیت آمیز – به عنوان یک هنرمند انجیل آغاز کرد ، به یک نام محبوب تبدیل شد. او پس از اختراع مجدد خود ، به تسخیر جهان ادامه داد.

 کیتی پری

کیتی پری

مدونا:

مَدونا لوئیز چیکونی  (زاده ۱۶ اوت ۱۹۵۸ در بی سیتی، میشیگان) خواننده، ترانه‌سرا، بازیگر و کارآفرین بین‌المللی مشهور آمریکایی است.

هیچ هنرمند زنی موفق تر از مدونا وجود ندارد و 300 میلیون رکورد فروخته شده وی در سراسر جهان نمونه عالی این موضوع است. او بیشترین فعالیت حرفه ای را در بین افراد موجود در این لیست داشته است ، بنابراین حدس می زنم زمان باید مشخص کند که مدونا چقدر می تواند در رتبه اول باقی بماند. آخرین آلبوم او کمی منفی بود ، بنابراین می توان تصور کرد که مگر اینکه اتفاق وحشی بیفتد – و مادونا باشد ، بنابراین می تواند – حرفه او به همان خوبی گذشته است.

بیوگرافی مدونا

بیوگرافی مدونا

سلین دیون:

سلین دیون، خواننده کانادایی تباری است که در ۳۰ مارس ۱۹۶۸ در شارلمانی در کبک به دنیا آمد.

سلین دیون یکی دیگر از هنرمندانی که 200 میلیون رکورد در سراسر جهان فروخت ، کار خود را به عنوان یک خواننده فرانسوی آغاز کرد که مجبور بود زبان خود را عوض کند تا واقعاً شغل بزرگی را برای خود رقم بزند. او در این زمینه خیلی بد عمل نکرده است و بعد از اینکه فقط در نمایش های اقامت لاس وگاس در حال اجرا دیده می شود ، اکنون برای یک تور جهانی دیگر آماده است.

بیوگرافی سلین دیان

بیوگرافی سلین دیان

زیبایی سلبریتی ها

زیباترین سلبریتی ها بدون آرایش و زیباترین چشم ها

دیوید بکهام

دیوید بکهام / 24 حقایق خواندنی از موفق ترین سوپراستار فوتبال

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا