تبلیغات در مجله دایان

سه‌شنبه 10 مرداد 1402 بازار

مجله دایان به عنوان یكی از قدیمی ترین مجله های اینترنتی که از سال 1390 فعالیت خود را شروع کرده، به مدد افزایش ترافیك روزانه خود، به عنوان یك مجله اینترنتی موفق شناخته می شود.

شما می توانید به چهار حالت زیر تبلیغات خود را در مجله دایان ثبت نمایید

  1. ارسال ریپورتاژ در دسته بندی بازار  مجله دایان که هزینه آن350 هزارتومان می باشد.و ریبورتاژ شما در  دسته بندی بازار درج می گردد.در مقاله مورد نظر شما می توانید تا سه لینک فالو قرار دهید این مقاله به صورت همیشگی روی سایت دایان خواهد ماند.
  2. ارسال  مقاله در دسته ای  بغیر از بازار مثلا در گردشگری یا سلامت یا بیوگرافی و ورزش و … که  هزینه انتشار چنین مقاله ای 700 هزار تومان است که علاوه بر آن شما می توانید تا 5 برچسب برای مقاله خود انتخاب نمایید و تا 5 لینک فالو و 3 لینک نافالو به سایت خود داشته باشید
  3. درج لینک در فوتر  تمام صفحات دایان که هزینه آن 500 هزار تومان است و یکماه  در منوی پایین مجله دایان و در تمام صفحات قرار می گیرد.
  4. درج لینک در منوی اصلی دایان که هزینه آن 1.500.000 تومان است و یکماه  در منوی اصلی صفحه اصلی مجله دایان  قرار می گیرد

محتوای شما پس از انتشار در مجله خانواده دایان، علاوه بر دسته بندی بازار در حالت اول و یا دسته بندی دلخواه در حالت دوم در صفحه اصلی برای یک ساعت تا چند روز  و در قسمت آخرین مطالب، همانند محتواهای دیگر سایت برای دید کاربران به صورت دائمی منتشر خواهد شد.

با این روش بازدید همیشگی برای محتوا شما، ارزش آن را بالا برده و در ارزش و اعتبار بکلینک های دریافتی از رپورتاژ را افزایش میدهد.

مشاوره و سفارش تبلیغات : آیدی تلگرام @Royacoir

برای مشاهده نمونه رپورتاژ های آگهی در سایت دایان به بخش بازار مراجعه کنید.

دکتر فرهاد اژدری فوق تخصص جراحی پلاستیک تهران

دکتر فرهاد اژدری - فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی

a vibrant collage of turkish universitie 512x512 66823165

شرایط و هزینه تحصیل در دانشگاه های ترکیه برای ایرانیان

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا