10 سلبریتی که نمی توانند رانندگی کنند

چهارشنبه 1 شهریور 1402 چهره ها
10 سلبریتی که نمی توانند رانندگی کنند

10 سلبریتی که نمی توانند رانندگی کنند

به گزارش New Cars Online، ما در حال شمارش معکوس لیستی از 10 سلبریتی هستیم که به دلایلی نمی توانند رانندگی کنند.

10. جی کی رولینگ

نویسنده مشهور «هری پاتر» عدم آگاهی مکانی و مشکل در کار با ماشین آلات را دلایلی عنوان کرد که چرا هرگز گواهینامه رانندگی خود را نگرفته است.


9. جنیفر لوپز

لوپز بیش از دو دهه است که رانندگی نکرده است و با وجود این، یک پورشه لوکس 110000 دلاری توسط الکس رودریگز سابقش برای تولد 50 سالگی اش در سال 2019 به او هدیه داده شد. این خواننده ترجیح می دهد در هنگام رانندگی در جاده روی صندلی مسافر بنشیند.


8. لنا دانهام

دانهام، خالق سریال موفق HBO «دختران» گفت که می‌ترسد تصادفی احتمالی در جاده ایجاد کند و بنابراین هرگز رانندگی را یاد نگرفت.


7. کری مولیگان

این بازیگر نامزد اسکار پنج بار تلاش کرد ولی هرگز نتوانست در آزمون رانندگی در بریتانیا قبول شود و سپس اعتراف کرد که اصلا نمی خواسته است در آینده رانندگی کند! مولیگان حتی در یک فیلم تحسین شده با نام کنایه آمیز “Drive” بازی کرد.


6. تینا فی

ستاره «شنبه شب زنده» و «30 راک» اجازه داد گواهینامه رانندگی خود منقضی شودو آن را تمدید نکرد!! همین امر باعث فراموش کردن رانندگی برای او شد. با این حال، این مانع از حضور او در پشت فرمان برای تعدادی از تبلیغات مربوط به خودرو نشد.


5. اد شیران

شیران زمانی که در شوی رانندگی معروف بریتانیایی «تاپ گیر» حضور داشت، اعتراف کرد که این اولین باری است که پشت فرمان ماشین می‌نشیند. شیران اگرچه علاقه ای به رانندگی ندارد، اما صاحب یک مجموعه ماشین های لوکس چشمگیر است که هر از گاهی به خدمه خود هدیه می دهد.

جدید ترین عکس های بازیگران مشهور در شبکه اجتماعی


4. کیت بکینسیل

بازیگر انگلیسی بکینسیل فاش کرد که یک بار در آزمون رانندگی مردود شده است.


3. Ricky Gervais

این کمدین گفت که او هیچ برنامه ای برای گرفتن گواهینامه رانندگی ندارد، زیرا او به ماشین علاقه ندارد.


2. کاردی بی

کاردی بی، مانند اد شیران، علیرغم اینکه قادر به رانندگی نیست، مجموعه‌ای از ماشین‌های لوکس دارد. این خواننده رپ اعتراف کرد که از آنها برای پست‌های اینستاگرام و موزیک ویدیوها هنگام حضور در “Carpool Karaoke” استفاده کرده است. با این حال، او گفت که دوست دارد رانندگی کند و قصد دارد در آینده در آزمون رانندگی شرکت کند.


1. ماریا کری

تصادفی در سال 2009 خواننده برنده جایزه گرمی را برای همیشه از رانندگی منصرف کرد. او گفت این حادثه تصمیم او را محکم کرد که بهتر است روی صندلی عقب ماشین بنشیند تا جلو.

منبع : MSN

افراد مشهور در گذشته و اکنون

افراد مشهور در گذشته و اکنون

این افراد مشهور قبلاً ورزشکاران بزرگی بودند

این افراد مشهور قبلاً ورزشکاران بزرگی بودند

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا