ثروتمندترین زنان مشهور آمریکایی

دوشنبه 30 مرداد 1402 چهره ها
ثروتمندترین زنان مشهور آمریکایی

ثروتمندترین زنان مشهور آمریکایی

آنها مشهور هستند، (بیشتر) مورد تحسین قرار می گیرند، و مهمتر از همه، آنها فراتر از رویاهای وحشیانه خود ثروتمند هستند. اما آنها چقدر ثروتمند هستند؟ فوربس در گزارش ژوئن 2023 خود در مورد ثروتمندترین افراد مشهور زن در ایالات متحده شایعات را منتشر می کند.

Capture 414

اپرا وینفری 2.5 میلیارد دلار

ملکه جاودانه تلویزیون به سلطنت خود در صدر این فهرست ادامه می دهد، موقعیتی که برای دهه ها در اختیار داشته است. او اخیراً یک ملک ماویی به مساحت 900 هکتار را به مجموعه املاک خود اضافه کرده است که در حال حاضر دارای 13 ملک در هاوایی، همراه با برخی املاک و مستغلات برتر در کالیفرنیا و وایومینگ است. در بین خرید ملک، او در حال ساخت بازسازی فیلم نامزد اسکار «رنگ بنفش» محصول 1985 است.

Capture 413

ریحانا 1.4 میلیارد دلار

علیرغم اجرای بزرگ او در Superbowl در سال جاری، موسیقی مدتی است که برای ریحانا در جایگاه دوم قرار گرفته است. خط لباس، لباس زیر زنانه و Fenty Beauty، خط آرایشی که او با LVMH مالکیت مشترک دارد، او را به مقام دوم چشمگیر رسانده است.

Capture 412

کیم کارداشیان 1.2 میلیارد دلار

با وجود نوسانات بازار که باعث از دست دادن حدود 600 میلیون دلار شده است، کیم کارداشیان همچنان پول نقد دارد. برند لباس فرم او، Skims، و خط مراقبت از پوست او، SKKN، همچنان در سراسر جهان موج می زند.

Capture 411

تیلور سویفت، ۷۴۰ میلیون دلار

موفقیت دهمین آلبوم استودیویی او، “نیمه شب” و مجموعه کنسرت های تور Eras، ثروت او را با 170 میلیون دلار افزایش داد. واقعیت جالب: در نوامبر 2022، او بیش از دو میلیون بلیط را در Ticketmaster در یک روز فروخت.

Capture 410

کایلی جنر 680 میلیون دلار

تبلیغات رسانه های اجتماعی و کایلی لوازم آرایشی، جوان ترین کارداشیان را به جوان ترین سلبریتی فهرست (متولد 1997) تبدیل کرده است. در حالی که او دیگر آن «میلیاردر خودساخته» نیست که فوربس زمانی او را نامیده بود، او هنوز در کنار خواهرش کیم در لیست پنج ثروتمند برتر احساس راحتی می کند.

Capture 409

مدونا، 580 میلیون دلار

ملکه پاپ همچنان در صنعت موسیقی پیشتاز است، همانطور که تور عظیمی که 40 سالگی او را در این صنعت جشن می‌گرفت، نشان داد. علاوه بر اینکه او را دوباره در کانون توجه قرار می دهد، این تور مطمئناً رتبه او را در این لیست در سال 2024 افزایش می دهد.

Capture 408

بیانسه نولز، 540 میلیون دلار

هفتمین آلبوم استودیویی بیانسه، «رنسانس»، او را به رکوردشکنی 32 گرمی سوق داد. همکاری‌های برجسته با آدیداس و بالمین، به‌علاوه اولین تور انفرادی او در هفت سال گذشته، او را محکم در کانون توجه قرار داده است. آیا می دانستید که او و جی زی به تازگی 200 میلیون دلار در یک عمارت مالیبو ریخته اند؟ این گران‌ترین ملکی است که در تاریخ کالیفرنیا فروخته شده است.

Capture 407

سلین دیون، 480 میلیون دلار

این سوپراستار کانادایی تا حد زیادی به لطف اقامت خود در لاس وگاس، ثروت استراتوسفری را به دست آورده است. متأسفانه، در دسامبر 2022، او یک اختلال عصبی را آشکار کرد که بر توانایی‌های خوانندگی او تأثیر می‌گذاشت و این تردید را ایجاد کرد که آیا او همچنان مانند دهه‌ها اجرا می‌کند یا خیر.

Capture 406

دالی پارتون، 440 میلیون دلار

ملکه کشور با 77 سالگی همچنان قدرتمند است. بین فیلم‌های ویژه تلویزیونی، رمان، کتاب کودکان، کنسرت‌های یکباره و یک آلبوم جدید با 30 آهنگ، می‌توان گفت که دالی در حالی که میلیون‌ها نفر را به خود مشغول می‌کند، مشغول است.

Capture 415

ریس ویترسپون، 440 میلیون دلار

ریس ویترسپون چه به عنوان یک بازیگر («نمایش صبح») چه تهیه کننده («چیزهای زیبای کوچک» یا «دیزی جونز و شش»)، بینی ویژه ای برای تجارت دارد. فقط از Blackstone’s Candle Media بپرسید که اکثریت سهام شرکت رسانه ای او Hello Sunshine را خریداری کرد که هنوز 18 درصد از آن را در اختیار دارد.

Capture 405

الن دی جنرس، 380 میلیون دلار

با لغو «نمایش الن دی جنرس» در سال 2022، الن دی جنرس ثروت 380 میلیون دلاری خود را با انجام برخی معاملات املاک، فروش شش ملک و خرید سه ملک، از جمله یک عمارت کارپینتریا در نزدیکی سانتا باربارا، جایی که با پورتیا د روسی در آن زندگی می‌کند، مدیریت کرده است

منبع : MSN

افراد مشهور با بالاترین IQ

افراد مشهور با بالاترین IQ

ادعای سام اصغری پس از جدایی

ادعای سام اصغری پس از جدایی

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا