ادعای سام اصغری پس از جدایی

یکشنبه 29 مرداد 1402 چهره ها
ادعای سام اصغری پس از جدایی

ادعای سام اصغری پس از جدایی

سام اصغری انکار کرده است که پس از 14 ماه ازدواج، قرارداد پیش از ازدواج خود با بریتنی اسپیرز را به چالش کشیده است.در بیانیه‌ای که روز پنجشنبه به صورت آنلاین منتشر شد، این مدل و مربی تناسب اندام اذعان کرد که درخواست حفظ حریم خصوصی «مضحک به نظر می‌رسد» اما از رسانه‌ها خواست که «مهربان و متفکر» باشند.

اصغری در بیانیه‌ای که در اینستاگرام منتشر کرد، نوشت: پس از شش سال عشق و تعهد به یکدیگر، من و همسرم تصمیم گرفتیم به سفر مشترکمان پایان دهیم. ما عشق و احترامی را که برای هر یک قائل هستیم حفظ خواهیم کرد و برای او همیشه بهترین ها را آرزو می کنم.

Capture 371

اسناد دادگاهی

اسناد دادگاهی که روز چهارشنبه در دادگاهی در لس آنجلس ثبت شد به “اختلافات آشتی ناپذیر” برای طلاق اشاره کرد و اظهار داشت که این زوج تقریباً سه هفته پیش از هم جدا شده بودند. در این پرونده آمده است که اصغری قصد دارد از اسپیرز حمایت مالی کند و از او بخواهد برای وکلایش پرداخت کند. بر اساس این اسناد، ارزش دارایی‌های اسپیرز و اصغری و دارایی‌های مشترک آنها هنوز مشخص نشده است.

در بیانیه جداگانه ای که روز پنجشنبه برای هالیوود ریپورتر منتشر شد، نماینده اصغری ادعاهای مطرح شده توسط روزنامه ها مبنی بر اینکه او تهدید کرده است که مطالب شرم آور نامشخصی درباره اسپیرز منتشر می کند، مگر اینکه امتیازاتی در پیش از ازدواج آنها داده شود را رد کرد.

براندون کوهن، نماینده اصغری گفت: «ادعاهای زیادی وجود دارد مبنی بر اینکه سام پیش از ازدواج را به چالش می‌کشد و با ویدیوهایی تهدید می‌کند که از همسر سابقش سوءاستفاده می‌کند. با این حال، همه این ادعاها نادرست است، زیرا هیچ قصد منفی هرگز متوجه او نشده است و نخواهد شد. سام همیشه از او حمایت کرده و خواهد داشت.»

اسپیرز به طور علنی به این جدایی نپرداخته است، اما روز چهارشنبه در اینستاگرام پستی منتشر کرد و به طرفدارانش گفت که «به زودی یک اسب می‌خرد».

این زوج در ژوئن 2022 در یک مراسم پر ستاره در خانه خواننده در Thousand Oaks، کالیفرنیا، که با حضور افراد مشهوری از جمله مدونا، سلنا گومز، درو بریمور و پاریس هیلتون برگزار شد، ازدواج کردند.

Capture 372

آشنایی سام اصغری و اسپیرز

این زوج در سال 2016 سر صحنه یک موزیک ویدیو با هم آشنا شدند و سال ها با هم قرار گرفتند در حالی که اسپیرز در یک نگهبانی که توسط پدرش اداره می شد باقی ماند. او تمایل خود برای ازدواج با اصغری را از جمله دلایلی عنوان کرد که خواستار پایان دادن به محافظه‌کاری بود که به گفته او مانع از آن می‌شد. این دو در سپتامبر 2021 نامزدی خود را اعلام کردند زیرا مشخص شد که او از محافظه کاری آزاد می شود که در نوامبر همان سال به پایان رسید.

ازدواج آنها اولین ازدواج برای اصغری 29 ساله و سومین ازدواج برای اسپیرز 41 ساله بود. او در سال 2004 با کوین فدرلاین که دارای دو فرزند به نام های شان و جیدن است ازدواج کرد و در سال 2007 از او طلاق گرفت. او همچنین با دوست دوران کودکی خود جیسون ازدواج کرد.

Capture 373

علت جدایی سام اصغری و اسپیرز

تقریباً سه هفته پیش، جدایی بریتنی اسپیرز و همسرش سام اصغری در میان گمانه زنی های شدید درباره خیانت احتمالی این خواننده رخ داد. پس از شیوع این وقفه، این بازیگر در اسناد قانونی تشکیل شده در دادگاه شهرستان لس آنجلس، علاوه بر درخواست پرداخت حق الزحمه وکلای خود برای طلاق، درخواست کرده است که از همسرش حمایت شود.

سام اصغری 29 ساله چهارشنبه شب رسماً درخواست خود را برای پایان دادن به ازدواج 14 ماهه خود با چهره سرشناس پاپ 41 ساله ارائه کرده است.

در سند ثبت شده، تاریخ جدایی این زوج 28 جولای مشخص شده است، اگرچه گزارش های عمومی از جدایی تا روز چهارشنبه منتشر نشد. به طور خلاصه، مربی شخصی نیز تمایل خود را برای جلب حمایت مالی از بریتنی اسپیرز ابراز کرده است و در عین حال به دنبال جلوگیری از کسب هرگونه منفعت مالی از او است. علاوه بر این، اصغری از او می‌خواهد که مسئولیت تامین هزینه‌های حقوقی مربوط به وکلایی که وکالت او در روند طلاق را بر عهده خواهند داشت، به عهده او باشد.

Capture 374

ارزش دارایی‌های بریتنی اسپیرز و سام اصغری

این درخواست نشان می‌دهد که ارزش دارایی‌های بریتنی اسپیرز و سام اصغری، از جمله دارایی‌هایی که مشترکاً دارند، هنوز مشخص نشده است. قابل ذکر است که این زوج در طول مدتی که با هم بودند فرزندی نداشتند. در سخنانی که بعدازظهر پنجشنبه توسط براندون کوهن، نماینده سام اصغری بیان شد، تاکید شده است که هرگز قصد منفی نسبت به اسپیرز وجود نداشته و در آینده نیز نخواهد بود. کوهن تاکید می کند که در طول زمان، سم همیشه از بریتنی حمایت کرده و به این کار ادامه خواهد داد.

 

منبع : MSN

ثروتمندترین زنان مشهور آمریکایی

ثروتمندترین زنان مشهور آمریکایی

زوج های مشهوری که از هم جدا شدند

زوج های مشهوری که از هم جدا شدند

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا