زوج های مشهوری که از هم جدا شدند

شنبه 21 مرداد 1402 چهره ها
زوج های مشهوری که از هم جدا شدند

زوج های مشهوری که از هم جدا شدند

این مقاله از سایت معتبر MSN برای شما دوست داران بازیگران هالیوودی ترجمه شده است امیدواریم از خواندن آن لذت ببرید.

Capture 257

روزالیا و راو آلخاندرو

در اواخر جولای، روزالیا و راو آلخاندرو جدایی خود را تایید کردند. با وجود اعلام نامزدی خود در ماه مارس، این زوج تصمیم گرفتند پس از بیش از سه سال زندگی مشترک، راه خود را از هم جدا کنند. علیرغم شایعاتی مبنی بر خیانت، این دو نفر قطع نامزدی خود را توسط «اشخاص ثالث» تکذیب کردند. در 10 آگوست، راو پس از جدایی از روزالیا، “Hayami Hana” یک آهنگ عاشقانه خداحافظی را منتشر کرد.

Capture 258
سوفیا ورگارا و جو مانگانیلو

پس از یک ازدواج هفت ساله، سوفیا ورگارا و جو مانگانیلو جدایی خود را در 17 ژوئیه تایید کردند. تصمیم طلاق در بیانیه ای در صفحه شش به اشتراک گذاشته شد و عشق متقابل این زوج و مراقبت از یکدیگر را بیان کرد.

Capture 256
تیلور سویفت و جو آلوین

پس از شش سال رابطه، تیلور سویفت و جو آلوین تصمیم گرفتند راه خود را در آوریل جدا کنند. این خبر مصادف شد با تور Eras سویفت، جایی که این بازیگر دیده نشده است.

Capture 259
ریس ویترسپون و جیم توث

ریس ویترسپون و جیم توث پس از 11 سال ازدواج، تصمیم دشوار طلاق را به اشتراک گذاشتند. در بیانیه مشترک اینستاگرامی که در 24 مارس منتشر شد، این زوج عشق عمیق، مهربانی و احترام متقابل را برای سالهای زندگی مشترک خود ابراز کردند. آنها این را قبل از 12 سالگی ازدواج خود اعلام کردند.

Capture 261

ریکی مارتین و جوان یوسف

ریکی مارتین و جوان یوسف که شش سال است ازدواج کرده اند، تصمیم به طلاق گرفته اند. بیانیه مشترک آنها در 6 ژوئیه بیان کرد که این تصمیم با عشق و احترام گرفته می شود.

Capture 255
بیلی آیلیش و جسی رادرفورد

بیلی آیلیش و جسی رادرفورد در اواسط ماه مه رابطه خود را به پایان رساندند و به کمتر از یک سال آشنایی آنها پایان داد. هر دو خواننده و ترانه سرای “Bad Guy” و خواننده The Neighborhood در حالی که دوستی خود را حفظ کردند، دوستانه از هم جدا شدند. نماینده ایلیش در پاسخ به هرگونه شایعه تقلب، تصریح کرد که آنها دروغ هستند و هر دو در حال حاضر مجرد هستند.

Capture 260
بیلی پورتر و آدام اسمیت

بیلی پورتر و همسر آدام اسمیت اعلام کردند که متقابلاً تصمیم گرفتند پس از شش سال در 5 جولای به ازدواج خود پایان دهند. این تصمیم پس از بررسی دقیق گرفته شد و به عنوان دوستانه توصیف شد.

Capture 254
آریانا گرانده و دالتون گومز

در ژانویه 2023، خواننده “Save Your Tears” و یک مشاور املاک لوکس که در می 2021 ازدواج کردند، تصمیم گرفتند راه خود را از هم جدا کنند. یک منبع موثق به PEOPLE گفت که از آن زمان تاکنون بی سر و صدا و دوستانه روی تقویت دوستی خود کار می کنند.

Capture 253
کوین کاستنر و کریستین بامگارتنر

کریستین بامگارتنر پس از 18 سال زندگی مشترک از بازیگر فیلم «بادیگارد» درخواست طلاق داد. نماینده کاستنر خاطرنشان کرد که شرایط خارج از کنترل او منجر به این جدایی شد.

Capture 252
الکس پتیفر و تونی گارن

مدل تونی گارن در ۲۲ آوریل از طریق استوری اینستاگرام اعلام کرد که او و بازیگر «میک مایک جادویی» پس از دو سال زندگی مشترک از هم جدا می شوند. گارن اظهار داشت که آنها به عنوان دوست و همراه با دخترشان لوکا که در ژوئیه 2021 به دنیا آمده است به رابطه خود ادامه خواهند داد.

ادعای سام اصغری پس از جدایی

ادعای سام اصغری پس از جدایی

گران ترین طلاق های تاریخ هالیوود

گران ترین طلاق های تاریخ هالیوود

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا