چیت پابجی موبایل چیست؟

چهارشنبه 10 شهریور 1400 بازار
سیزن 14 بازی پابجی موبایل

تعداد طرفداران بازی پابجی موبایل در حال حاضر از جمعیت کشور ایران بیشتر است. چرا که طراح آن توانسته با خلاقیت و حرفه خود، رقابت در این بازی را به یکی از جذاب‌ترین رقابت‌های جهان تبدیل کند. در نتیجه بازیکنان و کاربران پابجی موبایل همواره به دنبال افزایش هیجان و لذت آن بازی هستند و راه و روش‌های زیادی برای تغییر ماهیت بازی خلق شده است.

چیت بازی

چیت پابجی موبایل یکی از راه و روش‌هایی است که به بازیکنان احساس لذت و هیجان بیشتری در حین نبرد القا می‌کند. طبیعتا گیمرها قشری از جامعه هستند که سیستم‌های دیجیتالی و کامپیوتری سر در می‌آورند و می‌توانند کارهای زیادی در کامپیوتر خود انجام دهند. چیت در پابجی موبایل نیز یکی از این شیوه‌ها می‌باشد که توسط یک فرد کشف شده و آن را با تمام کاربران پابجی در جهان به اشتراک گذاشته است. در صورتی که به چیت پابجی موبایل علاقه‌مند باشید، مقاله را تا آخر مطالعه کنید.

چیت یعنی چه؟

چیت (Cheat) در لغت به معنای تقلب است. قطعا در بازی‌های معروف جهان مانند کانتر و جی تی ای (Counter & GTA) رمزهایی که بازیکنان حرفه‌ای در حین بازی استفاده می‌کردند را مشاهده کرده‌اید. برای مثال در بازی کانتر با زدن یک رمز، می‌توانستید رقبای خود را از پشت موانع مشاهده کنید. یا در بازی جی تی ای با زدن یک رمز، یک تانک جنگی در وسط شهر جلوی پای شما ظاهر می‌شد. مثال دیگر چیت کالاف است که با آن می توانید هم موقعیت مکانی دشمنان را بفهمید و هم به صورت خودکار به آنها شلیک کنید.

با چیت در واقع فعالیت‌هایی می‌توان انجام داد که یک بازیکن عادی در بازی نمی‌تواند آن‌ها را انجام دهد. حالا چیت می‌تواند به صورت رمز داخل بازی باشد، و یا به صورت اپلیکیشنی که مختص چیت طراحی شده است. در بازی پابجی موبایل نیز مانند تعداد کثیری از بازی‌ها از چیت و تقلب استفاده کرد و به صورت چشم گیری از رقبای خود پیشی گرفت.

برخی از چیت‌های پابجی موبایل

چیت پابجی

چیت پابجی موبایل ساده نیست. چرا که یک بازی هوشمند تحت نظارت شرکت طراح آن می‌باشد و هرگونه چیت تابلو و غیر حرفه‌ای منجر به مچ گیری توسط ناظران آن شده و اکانت فرد را جریمه می‌کنند. در نتیجه افراد متخصص در این حوزه، ترفندهایی حرفه‌ای برای چیت در پابجی موبایل طراحی کرده‌اند که توسط اپلیکیشن‌های مختص چیت انجام می‌شود. برخی از چیت‌های پابجی موبایل به شرح زیر است:

 • مشاهده دشمنان در میدان: با فعال کردن این امکان، می‌توانید به راحتی رقبای خود را پیدا کنید؛ همچنین دور افرادی که در فاصله کمتر از 500 متری شما قرار دارند، دایره‌ای قرمز کشیده می‌شود تا قتل آن‌ها به سادگی هر چه تمام‌تر باشد.
 • هدشات خودکار: تعداد هد شات‌های شما افزایش می‌یابد. چرا که این گزینه هدف گیری را بهبود ساخته و بسیاری از گلوله‌ها به سر رقبا می‌خورند. به طوری که دیگری نیازی به زوم و دقت بیش از حد برای تشخیص سر بازیکن نیست.
 • No Recoil: لگد اسلحه پس از هر شلیک باعث هدر رفتن گلوله‌ها و به هم خوردن تمرکز می‌شود. با این چیت لگد اسلحه به صورت چشم گیری کاهش می‌‌یابد و دیگر هیچ وقفه‌ای در هدف گیری و قتل رقبایتان وجود ندارد.
 • Wall Hack: یکی از چیت‌های بسیار آزار دهنده برای رقبا، هک دیوارها است. چرا که با این گزینه می‌توانید رقبای خود را از پشت دیوار و مانع‌ها به صورت رنگی مشاهده کنید. با این کار امکان پنهان شدن و کمین کردن رقبا کم شده و می‌توانید کاملا برای اتفاقات پیش روی خود آمادگی داشته باشید.
 • Aim Bot: در این چیت، امکان قفل شدن هدف گیر اسلحه بر روی دشمنان فعال می‌شود. یعنی دیگر نیازی به هدف گیری و دقت برای تشخیص رقبای خود ندارید؛ بلکه به صورت خودکار هدف روی دشمن‌تان قفل می‌شود و می‌توانید شلیک کنید.
 • نمایش خون رقبا: مشاهده میزان خون رقبا در بازی می‌تواند قتل آن‌ها را ساده‌تر کند. چرا که می‌توانید بفهمید که ریسک و به رو شدن با او چقدر است؛ آیا با یک گلوله می‌میرد یا خیر؟
 • افزایش سرعت حرکت: می‌توانید با چیت افزایش سرعت، کار خود را مسیرها و حتی در حال فرار ساده کنید. این ویژگی می‌تواند در حالت پیاده یا سوار بر وسیله نقلیه انجام شود.
 • آنتن: چیت آنتن نیز نوعی تقلب برای شناسایی موقعیت رقبا است. با فعال کردن این توانایی، بالای سر رقبای خود نوعی سیم به وجود می‌آید که تا آسمان ادامه دارد. با دنبال کردن نقطه شروع آن، می‌توانید به راحتی موقعیت رقبای خود را پیدا کنید و به سراغشان بروید.
 • حالت روح: این شیوه تقلب بسیار مرموز و قدرتمند می‌باشد. با فعال کردن آن، کارکتر شما قابلیت عبور از دیوارها و موانع را پیدا می‌کند. البته این چیت بسیار تابلو است و قطعا بازیکنان دیگر با مشاهده چنین صحنه‌ای، متوجه تقلب کردن شما می‌شوند.
 • دست خدا: و نهایتا چیت دست خدا ویژگی بسیار قدرتمندی به شما اضافه می‌کند که می‌توانید از پشت موانع مختلف، رقبای خود را بزنید. با این توانایی دیگر نیازی به رو به رویی با رقبا نیست و می‌توانید از یک گوشه، رقبای خود را بکشید.
 • رادار تجهیزات: برای پیدا کردن تجهیزات خوب و به درد بخور در میدان، همیشه باید به شانس امید داشت. اما با رادار تجهیزات در میدان نبرد، می‌توانید به راحتی تجهیزات مورد نیاز خود را در میدان نبرد پیدا کنید.
روز چهارشنبه هفته جاری در مورد استیضاح دونالد ترامپ رای گیری می شود

عاقبت چیت در پابجی موبایل چیست؟

شرکت طراح پابجی موبایل همواره به دنبال ریشه کن کردن چیت و تقلب در بازی است تا بتواند عدالت را به صورت کامل میان بازیکنان برقرار کند. در راستای این هدف، جریمه‌هایی برای بازیکنان پابجی موبایل تعیین کرده تا کاربران را از تقلب کردن باز دارد. این جریمه به صورت بن شدن اکانت‌ها است و هر بازیکنی که مرتکب تقلب در بازی شود، شاهد بن شدن اکانت خود می‌شود؛ قطعا این جریمه برای بازیکنان خوشایند نیست و به همین دلیل، افراد زیادی علاقه‌مند به تقلب در پابجی موبایل نیستند.

طبق معمول در واکنش به تعیین جریمه برای تقلب در پابجی موبایل، کاربران نرم افزارهایی به منظور جلوگیری از بن شدن طراحی کردند. این نرم افزارها با نام آنتی بن عموما در کنار اپلیکیشن‌های چیت پابجی موبایل به مشتریان ارائه می‌شود و تا مدت مشخصی، از هر گونه بن شدن اکانت جلوگیری می‌کند.

توصیه ما به شما این است که در بازی پابجی موبایل از اپلیکیشن‌های چیت استفاده نکنید. چرا که ضمن احتمال بالای بن شدن اکانت، پس از مدتی پابجی موبایل برایتان هیجان و لذت سابق را ندارد. بهتر است به جای خرید اپلیکیشن چیت پابجی برای افزایش هیجان و لذت بازی، به خرید یوسی پابجی موبایل بپردازید. چرا که ضمن عدم وجود هرگونه بن شدن، بازی به صورت کاملا عادلانه میان بازیکنان اجرا می‌شود و شما می‌توانید بهترین سطح بازی خود را در پابجی موبایل پیاده کنید. حالا صلاح است خرید یوسی پابجی موبایل را از کجا بخریم؟

فروشگاه یوسی پابجی موبایل

فروشگاه یوسی پابجی موبایل در حال حاضر به عنوان بهترین فروشنده یوسی در سطح کشور شناخته می‌شود. با وجود اینکه این وبسایت ابتدای سال 1400 تاسیس شد، در حال حاضر دارای نماد اعتماد الکترونیکی است که نوید معتبر بودن آن را به مخاطبان می‌دهد. کاربران پابجی موبایل می‌توانند برای افزایش سطح بازی خود و لذت بردن از نبردها، به خرید یوسی پابجی روی آورند.

یوسی پابجی

خرید یوسی پابجی در سال‌های قبل یک کار بسیار دشوار و پر هزینه بود و کلاهبرداران زیادی با وعده‌های دروغین مردم را فریب می‌دادند. اما حالا با تاسیس وبسایت یوسی پابجی موبایل، بازیکنان می‌توانند یوسی پابجی را با قیمت روز جهانی بدون هیچ کارمزد اضافه‌ای در ایران خریداری کنند. تنها کافیست با مراجعه به وبسایت یوسی پابجی موبایل و تکمیل فرم خرید، پس از 2 الی 5 دیقه شاهد واریز تعداد یوسی مورد انتظار در اکانت خود باشید!

منبع: سایت AvalGame.ir

بهترین ماشین تا 1 میلیارد

درمان حصبه

حصبه چه بلایی بر سر ما می آورد و راه درمان دارد؟

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا