ماجرای لیزا ماری پریسلی و مایکل جکسون چه بود

یکشنبه 23 اردیبهشت 1403 چهره ها
مایکل جکسون

ماجرای ازدواج مایکل جکسون با لیزا ماری پریسلی چه بود؟

اسطوره موسیقی مایکل جکسون تا به حال دو بار ازدواج کرد که اولین بار آن با  لیزا ماری پریسلی، دختر الویس پریسلی بود.

و ازدواج دوم او با دبی  پرستاری که دو تن از سه فرزندش را به دنیا آورد. آن ها هم از یکدیگر جدا شدند و مایکل  جکسون تا زمان مرگش هرگز ازدواج نکرد.

ازدواج پادشاه پاپ مایکل جکسون با لیزا ماری پریسلی ، تنها دختر الویس پریسلی ، پادشاه راک اند رول ، به نظر می رسید یک اتحادیه عجیب و غریب از موسیقی سلطنتی است که هیچ کس نمی توانست تصور کند.

لیزا ماری پریسلی و مایکل جکسون با یکدیگر در دوران کودکی آشنا شدند.مایکل وقتی برای اولین بار با لیزا مری ملاقات کرد تنها ۱۶ سال داشت و لیزا مری نیز ۶ ساله بود.

الویس پریسلی، پدر مشهور لیزا مری دخترش را به دیدن گروه موسیقی جکسون فایو برده بود که در آن زمان بسیار مشهور بود.

اما هنگامی که او ۶ ساله بود و در حال نوشتن یکی از کنسرت های پدرش در لاس وگاس بود که برای اولین بار وقتی جکسون بخشی از جکسون فایو بود با او آشنا شد. او یک دهه بزرگتر از او بود ، اما به وضوح تحت تأثیر قرار داد و آنها دوستانه باقی ماندند.

با این حال، تا نوامبر 1992 بود که آنها واقعاً به عنوان بزرگسالان دوباره به هم متصل شدند. در آن زمان، پریسلی با همسر اولش، دنی کیو، ازدواج کرد که از او صاحب دو فرزند شد. و جکسون به اتهام کودک آزاری زیر میکروسکوپ بود.

عکس مایکل جکسون و لیزا ماری پریسلی

عکس مایکل جکسون و لیزا ماری پریسلی

ازدواج مایکل جکسون و لیزا ماری

مایکل جکسون، خواننده افسانه‌ای پاپ، در سال ۱۹۹۴ با لیزا ماری پریسلی، تنها فرزند الویس پریسلی، ازدواج کرد. این ازدواج که به سرعت انجام شد و به طلاق زودهنگام ختم شد، یکی از جنجالی‌ترین و پرمخاطب‌ترین روابط عاشقانه در دنیای سلبریتی‌ها بود.

اینطور که گفته می شود این دوستی تا مدت ها ادامه پیدا کرد و آن ها با یکدیگر در ارتباط بودند، گرچه به نقل از یکی از دوستان لیزا مری، این دوستی از سال ۱۹۹۲ شکل جدی تری پیدا کرد. در آن زمان ، پریسلی با شوهر اول خود ، دنی کیوگ ، که صاحب دو فرزند بود ، ازدواج کرده بود.

گفته می شود مایکل در اواخر سال ۱۹۹۳ به لیزا مری پیشنهاد ازدواج داد و این زوج در سال ۱۹۹۴ با یکدیگر ازدواج کردند، تنها ۲۰ روز بعد از جدایی لیزا مری از دنی کاف، همسر سابقش.

این زوج پس از ازدواج تابستان سال ۱۹۹۴ را در برج ترامپ سپری کردند.

عکس مایکل جکسون و لیزا ماری پریسلی

عکس مایکل جکسون و لیزا ماری پریسلی

 

علت جدایی الویس پریسلی از همسرش مایکل جکسون:

رابطه جکسون و لیزا مری در نهایت تقریباً به همان سرعتی که آغاز شده بود به پایان رسید و لیزا مری تنها ۲۰ ماه بعد از ازدواج شان در 18 ژانویه 1996 درخواست طلاق داد.

لیزا ماری و مایکل دو سال بعد از ازدواجشان در سال ۱۹۹۶ طلاق گرفتند. دلایل طلاق آنها به طور عمومی بیان نشده است، اما در مورد آن شایعات زیادی وجود دارد. برخی منابع می‌گویند که این ازدواج از ابتدا یک ازدواج نمایشی برای کمک به وجهه عمومی هر دو نفر بوده است. برخی دیگر مدعی هستند که آنها به دلیل اختلافات شخصی و ناسازگاری از هم جدا شده‌اند.

در سال ۱۹۹۵، لیزا ماری در مصاحبه‌ای با مجله رولینگ استون گفت که او و مایکل هرگز رابطه جنسی کاملی نداشته‌اند. او همچنین گفت که او احساس می‌کرده که مایکل او را بیشتر به عنوان یک دارایی می‌بیند تا یک همسر.

مایکل جکسون هرگز در مورد ازدواجش با لیزا ماری پریسلی به طور علنی صحبت نکرد.

لیزا مری بعدها دو ازدواج دیگر داشت، یکی با نیکلاس کیج، بازیگر مشهور و دیگر مایکل لاکوود که یک تهیه کننده بود.

لیزا مری از همسران اول و چهارم خود در مجموع صاحب ۴ فرزند شد.

عکس مایکل جکسون و همسرش

عکس مایکل جکسون و همسرش

 

همسران مایکل جکسون

مایکل جکسون در طول زندگی خود دو بار ازدواج کرد:

1. لیزا ماری پریسلی:

تاریخ ازدواج: 26 مه 1994
تاریخ طلاق: 18 آگوست 1996
لیزا ماری پریسلی، دختر تنها الویس پریسلی، دومین همسر مایکل جکسون بود. ازدواج آنها که به سرعت انجام شد و به طلاق زودهنگام ختم شد، یکی از جنجالی‌ترین و پرمخاطب‌ترین روابط عاشقانه در دنیای سلبریتی‌ها بود. برخی معتقد بودند که این ازدواج فقط یک اقدام تبلیغاتی برای جکسون در بحبوحه اتهامات آزار جنسی کودکان بود.

2. دبی رو:

تاریخ ازدواج: 13 سپتامبر 1996
تاریخ طلاق: 3 آوریل 1999
دبی رو، پرستار پوست،  همسر مایکل جکسون بود. ازدواج آنها کمتر از سه سال به طول انجامید و آنها هیچ فرزند مشترکی نداشتند.

مایکل جکسون  و دبی رو ازدواج کرد و از او صاحب ۲ فرزند ، پرینس و پاریس جکسون شد.

دبی رو در تاریخ ۸ اکتبر ۱۹۹۹ با سپردن حق سرپرستی کودکان به جکسون از او طلاق گرفت. او پس از طلاق ۸ میلیون دلار و یک خانه در بورلی هیلز از جکسون دریافت کرد

فرزند سوم مایکل یعنی بلنکت که حالا با نام بیگی شناخته می شود از طریق یک رحم جایگزین ناشناس متولد شد.

 

 

1825640 501

50حقایق جالب و خواندنی از مونیکا بلوچی

بیوگرافی سارا علی خان

بیوگرافی سارا علی خان بازیگر سینما بالیوود

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا