ماجرای ازدواج پادشاه پاپ مایکل جکسون و دختر پادشاه جهان چه بود؟

پنج‌شنبه 27 آبان 1400 چهره ها
مایکل جکسون

ماجرای ازدواج مایکل جکسون با لیزا مری پریسلی چه بود؟

اسطوره موسیقی مایکل جکسون تا به حال دو بار ازدواج کرد که اولین بار آن با لیزا مری، دختر الویس پریسلی بود.

و ازدواج دوم او با دبی  پرستاری که دو تن از سه فرزندش را به دنیا آورد. آن ها هم از یکدیگر جدا شدند و مایکل  جکسون تا زمان مرگش هرگز ازدواج نکرد. حال بیایید ببینیم  ماجرای ازدواج جکسون با لیزا مری چه بود؟

ازدواج پادشاه پاپ مایکل جکسون با لیزا ماری پریسلی ، تنها دختر الویس پریسلی ، پادشاه راک اند رول ، به نظر می رسید یک اتحادیه عجیب و غریب از موسیقی سلطنتی است که هیچ کس نمی توانست تصور کند.

لیزا مری پریسلی و مایکل جکسون با یکدیگر در دوران کودکی آشنا شدند.مایکل وقتی برای اولین بار با لیزا مری ملاقات کرد تنها ۱۶ سال داشت و لیزا مری نیز ۶ ساله بود.

الویس پریسلی، پدر مشهور لیزا مری دخترش را به دیدن گروه موسیقی جکسون فایو برده بود که در آن زمان بسیار مشهور بود.

اما هنگامی که او ۶ ساله بود و در حال نوشتن یکی از کنسرت های پدرش در لاس وگاس بود که برای اولین بار وقتی جکسون بخشی از جکسون فایو بود با او آشنا شد. او یک دهه بزرگتر از او بود ، اما به وضوح تحت تأثیر قرار داد و آنها دوستانه باقی ماندند.

با این حال، تا نوامبر 1992 بود که آنها واقعاً به عنوان بزرگسالان دوباره به هم متصل شدند. در آن زمان، پریسلی با همسر اولش، دنی کیو، ازدواج کرد که از او صاحب دو فرزند شد. و جکسون به اتهام کودک آزاری زیر میکروسکوپ بود.

 

ماجرای ازدواج جکسون با لیزا مری چه بود؟

ماجرای ازدواج جکسون با لیزا مری چه بود؟

ازدواج مایکل جکسون و لیزا ماری

در ۲۶ مه ۱۹۹۴، جکسون با خواننده و ترانه نویس لیزا ماری پریسلی دختر الویس پرسلی، ازدواج کرد.

اینطور که گفته می شود این دوستی تا مدت ها ادامه پیدا کرد و آن ها با یکدیگر در ارتباط بودند، گرچه به نقل از یکی از دوستان لیزا مری، این دوستی از سال ۱۹۹۲ شکل جدی تری پیدا کرد. در آن زمان ، پریسلی با شوهر اول خود ، دنی کیوگ ، که صاحب دو فرزند بود ، ازدواج کرده بود.

گفته می شود مایکل در اواخر سال ۱۹۹۳ به لیزا مری پیشنهاد ازدواج داد و این زوج در سال ۱۹۹۴ با یکدیگر ازدواج کردند، تنها ۲۰ روز بعد از جدایی لیزا مری از دنی کاف، همسر سابقش.

فیلم رپ خوانی سعید عزت الهی برای تیم ملی

این زوج پس از ازدواج تابستان سال ۱۹۹۴ را در برج ترامپ سپری کردند.

 

طلاق زود هنگام لیزا مری از مایکل جکسون:

رابطه جکسون و لیزا مری در نهایت تقریباً به همان سرعتی که آغاز شده بود به پایان رسید و لیزا مری تنها ۲۰ ماه بعد از ازدواج شان در 18 ژانویه 1996 درخواست طلاق داد.

لیزا مری بعدها دو ازدواج دیگر داشت، یکی با نیکلاس کیج، بازیگر مشهور و دیگر مایکل لاکوود که یک تهیه کننده بود.

 ازدواج جکسون با لیزا مری

ازدواج جکسون با لیزا مری

پریسلی می‌گوید سوء مصرف مواد مخدر ازدواج آنها را آزار می‌دهد

 

پریسلی خیلی زود متوجه شد که مصرف مواد مخدر بخش بزرگی از زندگی جکسون است. او در طول تمرین ویژه HBO در سال 1995 روی صحنه سقوط کرده بود. «نمی‌توانستم بگویم چه اتفاقی دارد می‌افتد. کم آبی بدن فشار خون پایین. فرسودگی. یک ویروس؟” او در مصاحبه با اپرا وینفری گفت. اما وینفری پرسید: «شما به شما چه گفته‌اید؟ فکر کردی مقداری مواد مخدر مصرف می‌کند؟» و پریسلی پاسخ داد: «بله».

در مورد بچه دار شدن هم اختلاف نظر داشتند. او به وینفری گفت: “من می خواستم، اما فقط می خواستم مطمئن شوم.” او می‌گوید: «به آینده نگاه می‌کردم و به این فکر می‌کردم که «هیچوقت نمی‌خواهم با او درگیر بحث حضانت شوم».

با وجود سختی ها، آنها به هم پیوند خوردند. به وینفری گفت: “من دوست داشتم از او مراقبت کنم. این یکی از بالاترین نقاط زندگی من بود که همه چیز واقعا خوب پیش می رفت، و من و او متحد بودیم. این دوران بسیار عمیقی از زندگی من بود.”

اما زمانی فرا رسید که خیلی زیاد شد. او باید تصمیم می گرفت. این داروها و خون آشام ها بود یا من؟ پریسلی به وینفری ادامه داد و «خون‌آشام‌ها» را به‌عنوان «آدم‌هایی که به نوعی … متفکر هستند» تعریف کرد.

 

ازدواج جکسون با لیزا مری

ازدواج جکسون با لیزا مری

ازدواج بعدی مایکل کسون وفرزندانش

 

مایکل جکسون هم بعدها با پرستاری به نام دبی رو ازدواج کرد و از او صاحب ۲ فرزند خود، پرینس و پاریس جکسون شد.

فرزند سوم مایکل یعنی بلنکت که حالا با نام بیگی شناخته می شود از طریق یک رحم جایگزین ناشناس متولد شد.

لیزا مری از همسران اول و چهارم خود در مجموع صاحب ۴ فرزند شد.

 

ریحانا

45 حقیقت شگفت انگیز درباره ریحانا

کیانو ریوز

35 حقایق جذاب و جالب در مورد کیانو ریوز محبوب‌ترین انسان دنیا

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا