بیوگرافی پاریس جکسون تنها دختر مایکل جکسون

چهارشنبه 2 مهر 1399 بیوگرافی
بیوگرافی پاریس جکسون

زندگینامه:

پاریس جکسون Paris Jackson دختر مایکل جکسون فقید معروف به سلطان موسیقی پاپ است که تا زمان مرگ پدرش در کنار او زندگی می کرد.

پاریس جکسون  (زاده ۳ آوریل ۱۹۹۸) (۱۴ فروردین ۱۳۷۷ خورشیدی)  تنها دختر مایکل جکسون و دبی رو است.

پاریس دومین فرزند از سه فرزند مایکل جکسون است و دو برادر به نام‌های پرنس مایکل جوزف جکسون (۱۹۹۷) و پرنس مایکل جکسون دوم (۲۰۰۲)مشهور به بلانکت دارد. مادر خوانده و پدر خوانده پاریس به ترتیب الیزابت تیلور و مکالی کالکین هستند.

مایکل جکسون بعد از جدا شدن از مادر پاریس حضانت کامل دو فرزندش (پاریس و پرینس) را در اختیار گرفت و تا ۱۱ سالگی (زمان مرگ مایکل جکسون) همراه با پدرش زندگی می‌کرد. او تا قبل از مرگ پدرش شناخت زیادی از مادر خود نداشت.

.بعد از مرگ ناگهانی مایکل , طبق وصیت نامه مایکل , سرپرستی پاریس و دو برادرش به کاترین جکسون ( مادر مایکل جکسون ) سپرده شد .ولی بعد از گذشت مدتی کاترین جکسون به دلیل بالا بودن سن از دادگاه خواست تا در سرپرستی نوه هایش از شخص دیگری تی جی جکسون ( برادر زاده مایکل ) کمک بگیرد .

پاریس جکسون بعنوان مدل و خواننده و بازیگر فعالیت دارد.

اولین فیلم او پل لندن و سه کلید است. او همچنین در برنامه‌های اپرا و ایکس فاکتور حضور داشته است.

بیوگرافی پاریس جکسون

بیوگرافی پاریس جکسون

حاشیه‌ها

همواره شایعات بسیار زیادی در مورد رنگ پوست و بیولوژیکی بودن فرزندان مایکل وجود داشته‌است. این شایعات همواره از طرف مایکل جکسون، دبی رو و خانواده جکسون و هم از طرف پاریس و برادر بزرگش (پرینس جکسون) رد شده‌اند.

در ماه مه ۲۰۱۷ او با انتشار دو عکس برهنه در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «عریانی طبیعی و بخشی از وجود آدمیزاد است» و «جنبش برهنگی با هدف بازگشت آدمی به دامان طبیعت راه‌اندازی شد» و «برهنگی به او کمک کرده به زمین نزدیکتر شود و نباید این نوع از برهنگی را از منظر جنسی نگریست». او می‌گوید از این کار و ابراز عقیده خود راضی است.[۱]

او مدعی است که مرگ ناگهانی پدرش، قتل بوده‌است.

در سال ۲۰۱۳ به نشریه رولینگ استون گفت که در نوجوانی، یک غریبه به او تجاوز جنسی کرده و بارها به خودکشی فکر می‌کرده‌است.[۱]

در سن ۱۵ سالگی، او معتاد داخل وریدی بود و چندین بار اقدام به خودکشی کرده بود. او سپس به یک مدرسه درمانی در یوتا اعزام شد، جایی که او سالهای دبیرستان را در دوره دبیرستان را گذراند تا بر افسردگی غلبه کند.

در تاریخ ۱۳ ژوئیه ۲۰۱۸، در پاسخ به سؤالی در پروفایل اینستاگرام خود مبنی بر اینکه او دوجنسگرا است، نوشت:

من دوجنسگرا نیستم، فقط مردم را دوست دارم.

بیوگرافی پاریس جکسون

بیوگرافی پاریس جکسون

پدر واقعی

مارک لستر که از دوستان نزدیک مایکل جکسون بوده‌است ادعا می‌کند با اهدای اسپرم خود به مایکل و همسرش به آنها کمک کرده‌است تا بتوانند فرزندانی داشته باشند. او به خبرنگاران گفته‌است: دختر ۱۸ ساله من «اولیویا» کاملاً شبیه «پاریس» دختر مایکل است و این خود شاهدی بر ادعای من می‌باشد.

مایکل از من خواست با اهدای اسپرم کمک کنم تا همسر او «دبی رو» صاحب فرزند شود و من این کار را برای او انجام دادم اما هرگز به صورت رسمی صحبتی از این ماجرا به میان نیامده است. او اضافه می‌کند این اتفاق سه بار تکرار شد و حالا من می‌خواهم به همه نشان دهم که صحبت‌های من درست است.

پیشتر گمانه زنی شده بودکه آرنولد کلاین که پزشک مایکل جکسون بوده‌است پدر واقعی دو فرزندی بوده‌است که دبی رو به دنیا آورده‌است.

پرنسس دایانا

بیوگرافی پرنسس دایانا/آیا شاهدخت ولز به قتل رسید

بیوگرافی بوراک اوزچویت و همسرش

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi