عجیب ترین ملاقات های سلبریتی ها

سه‌شنبه 11 مهر 1402 چهره ها
عجیب ترین ملاقات های سلبریتی ها

افراد مشهور به دلیل قرار ملاقات‌های عجیب و غریب خود شناخته شده‌اند. از مکان‌های منحصربه‌فرد گرفته تا لمس‌های شخصی، این ستاره‌ها می‌دانند که چگونه عشق خود را به روشی خاص نشان دهند. در اینجا پنج مورد از عجیب‌ترین قرار ملاقات‌های افراد مشهور آورده شده است:

دریک و ریحانا

1. دریک و ریحانا

در سال 2016، دریک برای ایجاد یک قرار ملاقات فراموش نشدنی برای ریحانا، کل آکواریوم ریپلی کانادا در تورنتو را اجاره کرد. آنها تا سپیده دم در دنیای زیر آب قدم زدند و از موجودات دریایی شگفت انگیز دیدن کردند. این یک تجربه منحصر به فرد و عاشقانه بود که مطمئناً هرگز فراموش نمی شود.

جاستین بیبر و سلنا گومز

2. جاستین بیبر و سلنا گومز

جاستین بیبر و سلنا گومز زمانی مرکز استیپلز لس آنجلس را برای یک نمایش خصوصی فیلم تایتانیک اجاره کردند. آنها تنها زوجی در سالن بودند و از یک شب فیلم عاشقانه به سبک بزرگ لذت بردند. این یک شب خاص برای هر دو بود و آنها خاطراتی به یاد ماندنی برای همیشه از آن ساختند.

جان لجند و کریسی تیگن

3. جان لجند و کریسی تیگن

جان لجند و کریسی تیگن برای روز ولنتاین 2023، یک قرار ملاقات عاشقانه و پر زرق و برق ترتیب دادند. آنها یک جت شخصی به دره ناپا، کالیفرنیا، اجاره کردند و در The French Laundry، یک رستوران مشهور سه ستاره میشلن، شام خوردند.

این یک قرار ملاقات مجلل و فراموش نشدنی بود که نشان داد این زوج چقدر برای یکدیگر اهمیت قائل هستند. آنها از یک شام لذت بخش در یک فضای منحصر به فرد لذت بردند و شب را با یکدیگر گذراندند.

پیت دیویدسون و کیم کارداشیان

4. پیت دیویدسون و کیم کارداشیان

پیت دیویدسون کمدین یک بار کیم کارداشیان را با یک قرار ملاقات عجیب و غریب غافلگیر کرد. او بالای هتل کارلایل در شهر نیویورک را اجاره کرد و فضا را به یک پناهگاه رمانتیک تبدیل کرد. منطقه با گل آراسته و پر از هدایای متفکرانه بود.

این یک قرار ملاقات غیرمعمول و عاشقانه بود که نشان داد دیویدسون چقدر برای کارداشیان تلاش می کند. او می خواست کاری خاص انجام دهد تا به او نشان دهد که او را دوست دارد. کارداشیان از این کار قدردانی کرد و گفت که این یکی از عاشقانه ترین قرار ملاقات هایی بود که تا به حال داشته است.

مایکل بی جردن و لوری هاروی

5. مایکل بی جردن و لوری هاروی

مایکل بی جردن برای ایجاد یک قرار ملاقات فراموش نشدنی برای لوری هاروی، تمام مراحل را انجام داد. او یک آکواریوم کامل را اجاره کرد و فضایی منحصر به فرد و صمیمی برای شام آنها ایجاد کرد. آنها در حالی که موجودات دریایی شگفت انگیز را تماشا می کردند، شام خوردند و صحبت کردند. این یک تجربه عاشقانه و فراموش نشدنی بود که مطمئناً هرگز فراموش نمی شود.

منبع : MSN

سلبتریی

زیباترین سلبتریی زن جهان حتی با اضافه وزنش نیز می‌درخشد

سلبریتی هایی که در هتل ها درگذشتند

سلبریتی هایی که در هتل ها درگذشتند

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا