سلبریتی هایی که در هتل ها درگذشتند

شنبه 1 مهر 1402 چهره ها
سلبریتی هایی که در هتل ها درگذشتند

زندگی بسیاری از افراد مشهور در هتل های مجلل و لوکس سراسر جهان می گذرد. اما مرگ نیز بخشی از زندگی است، و حتی افراد مشهور نیز در برابر آن مصون نیستند.وقتی نیمی از زندگی خود را در هتل سپری می کنید، ممکن است احساس تنهایی و انزوا کنید. این خلوت می تواند خطرناک باشد، زیرا می تواند منجر به افسردگی، سوء مصرف مواد و سایر مشکلات سلامت روان شود.

در اینجا چند مورد از سلبریتی هایی که در هتل ها درگذشتند آورده شده است:

ویتنی هیوستون

ویتنی هیوستون

ویتنی هیوستون، خواننده و بازیگر آمریکایی، در 49 سالگی در هتل بورلی هیلز در لس آنجلس درگذشت. مرگ او ناشی از غرق شدن تصادفی بود که بر اثر مصرف کوکائین و حمله قلبی ایجاد شد.

تی ویتچ

تی ویتچ

استفن “تی ویتچ” بوس، رقصنده و مجری برنامه “الن شو”، در 40 سالگی در هتل اوک تری این درگذشت. مرگ او بر اثر خودکشی با شلیک گلوله تشخیص داده شد.

باب ساجت

باب ساجت

باب ساجت، کمدین و بازیگر، در 65 سالگی در هتل ریتز-کارلتون درگذشت. مرگ او بر اثر ضربه به سر در خواب تشخیص داده شد.

جنیس جاپلین

جنیس جاپلین

جنیس جاپلین، خواننده و بازیگر، در 27 سالگی در هتل لندمارک موتور درگذشت. مرگ او بر اثر مصرف بیش از حد هروئین تشخیص داده شد.

جیمز گاندولفینی

جیمز گاندولفینی

جیمز گاندولفینی، بازیگر، در 51 سالگی در هتل بوسکولو اگزدرا درگذشت. مرگ او بر اثر سکته قلبی تشخیص داده شد.

جیمی هندریکس

جیمی هندریکس

جیمی هندریکس، نوازنده گیتار، در 27 سالگی در هتل سمرقند درگذشت. مرگ او بر اثر مصرف بیش از حد مواد مخدر تشخیص داده شد.

کوکو شانل

کوکو شانل

کوکو شانل، طراح مد فرانسوی، در هتل ریتز پاریس درگذشت. او 87 ساله بود و بر اثر سکته قلبی درگذشت.

کوری مونتیث

کوری مونتیث

کوری مونتیث، بازیگر سریال Glee، در هتل Fairmont Pacific Rim ونکوور درگذشت. او 31 ساله بود و بر اثر مصرف بیش از حد مواد مخدر درگذشت.

مایکل هاچینز

مایکل هاچینز

مایکل هاچینز، خواننده و ترانه سرا گروه INXS، در هتل Ritz Carlton Double Bay سیدنی درگذشت. او 37 ساله بود و بر اثر مصرف بیش از حد مواد مخدر درگذشت.

آنا نیکول اسمیت

آنا نیکول اسمیت

آنا نیکول اسمیت، مدل، بازیگر و شخصیت تلویزیونی واقعیت، در هتل هارد راک سمینول و کازینو هالیوود درگذشت. او 39 ساله بود و بر اثر مصرف بیش از حد مواد مخدر درگذشت.

جان بلوشی

جان بلوشی

جان بلوشی، کمدین و بازیگر، در هتل Chateau Marmont لس آنجلس درگذشت. او 33 ساله بود و بر اثر مصرف بیش از حد مواد مخدر درگذشت.

نانسی اسپانگن

نانسی اسپانگن

سید ویسیوس دوست دخترش نانسی اسپانگن را در اتاق 100 این هتل معروف نیویورک چاقو زد. نانسی فقط 20 سال داشت که روی کف حمام خونی کرد.

دیوید کارادین
دیوید کارادین

یکی از تکان دهنده ترین مرگ های سیستم ستاره ای. گفته می شود این بازیگر 72 ساله پس از پیدا شدن برهنه و خفه شدن در هتل بانکوک به دلیل اعمال جنسی خطرناک جان خود را از دست داد.

Selena Quintanilla
Selena Quintanilla

سلنا از نظر فنی در بیمارستان کورپوس کریستی مموریال تگزاس درگذشت، اما اتفاقاتی که به زندگی او ختم خواهد شد در هتل تگزاس رخ داد. یولاندا سالدیوار – کارمندی که کوئینتانیلا اخراج کرده بود – به ملکه تکس مکس در اتاق هتلش شلیک کرد و خواننده 23 ساله را به قتل رساند.

آنتونی بوردین
آنتونی بوردین

سرآشپز بزرگ در پی افسردگی عمیق به زندگی خود پایان داد. این در این هتل فرانسوی زمانی اتفاق افتاد که او در حال فیلمبرداری یک قسمت از برنامه آشپزی خود “قطعات ناشناخته” بود.

Divine
Divine

مجله پیپل، دیوین را ملکه درگ قرن نامید، اما او تنها در 42 سالگی با مرگ بر اثر حمله قلبی به سرنوشت خود دست یافت. او در آستانه نمایش فیلم «اسپری مو» بود.

دیوید گست

دیوید گست

سکته مغزی علت مرگ همسر لیزا مینلی در 62 سالگی بود.

Lisa Lynn Masters
Lisa Lynn Masters

این بازیگر و مدل 52 ساله با افسردگی دست و پنجه نرم می کرد و در این هتل پرو جان خود را از دست داد. به گفته مقامات، او با دامن داخل کمد اتاقش خود را حلق آویز کرد.

جان انتویستل 
جان انتویستل

وقتی که گروه نمادین تصمیم گرفتند به تور بازگردند تا به او کمک مالی کنند، نوازنده باس “The Who” شکست خورد. فقط یک روز قبل از شروع این تور، جان انتویستل در 57 سالگی در اتاق 658 هتل لاس وگاس بر اثر مصرف بیش از حد دارو درگذشت.

کریس کورنل 

کریس کورنل

رهبر گروه افسانه‌ای ساندگاردن چند ساعت پس از اجرای کنسرت در 52 سالگی در این هتل درگذشت. دلیل دقیق مرگ او هرگز فاش نشد.

منبع : MSN

عجیب ترین ملاقات های سلبریتی ها

عجیب ترین ملاقات های سلبریتی ها

سن تکان دهنده افراد مشهور

سن تکان دهنده افراد مشهور

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا