سن تکان دهنده افراد مشهور

سه‌شنبه 28 شهریور 1402 چهره ها
سن تکان دهنده افراد مشهور

سن تکان دهنده افراد مشهور شما را به حیرت در می آورد ! شهرت به اندازه چشمه جوانی نیست، اما برخی از افراد مشهور به طرز شگفت‌انگیزی جوان‌تر از سن خود به نظر می‌رسند. جف گلدبلوم، بازیگر برنده جایزه اسکار، یکی از این افراد است. او در سال 1952 متولد شد و در حال حاضر 71 ساله است. با این حال، او هنوز هم به عنوان یکی از محبوب‌ترین بازیگران کمدی در جهان شناخته می‌شود و به نظر می‌رسد که سال‌ها را به خوبی پشت سر گذاشته است.

لنی کراویتز

لنی کراویتز

نوازنده و بازیگر، متولد 1964 است و در حال حاضر 58 ساله است. او به دلیل ظاهر جوان و شاداب خود شناخته شده است. او اغلب استایل هیپ و حال و هوای همه جانبه خود را به نمایش می‌گذارد که باعث می‌شود او حتی از تخفیف‌های سالمندان نیز برخوردار شود!

نیکولا کوگلن

نیکولا کوگلن

بازیگر ایرلندی، متولد 1987 است و در حال حاضر 36 ساله است. او در نقش‌های نوجوانی در نمایش‌های موفق «Bridgerton» و «Derry Girls» بازی کرده است. با این حال، او در واقع 15 سال از شخصیت‌های خود بزرگتر است!

شکیرا

شکیرا

ریس ویترسپون و کارمن دل اوریفیس همگی زنانی هستند که به طرز باورنکردنی جوان به نظر می رسند. شکیرا، خواننده و رقصنده کلمبیایی، در سال 1977 متولد شد. او در اواسط دهه 40 زندگی خود است، اما هنوز هم به نظر می رسد که 20 سال دارد. او اخیراً پس از جدایی از شریک طولانی مدت خود، پیکه، با یک آهنگ انتقام جویانه بازگشت.

ریس ویترسپون

ریس ویترسپون

بازیگر آمریکایی، متولد 1976 است. او نیز در دهه 40 زندگی خود است، اما هنوز هم پوستی درخشان و چهره ای جوان دارد. او رژیم مراقبت از پوست 13 دقیقه ای خود را به عنوان یکی از عوامل مؤثر در حفظ جوانی خود می داند.

کارمن دل اوریفیس

کارمن دل اوریفیس

مدل آمریکایی، در سال 1931 متولد شد. او یکی از قدیمی ترین مدل های زنده است که هنوز کار می کند. او در دهه 90 زندگی خود است، اما هنوز هم اعتماد به نفس و استایل بالای خود را حفظ کرده است.

جاستین لانگ 

جاستین لانگ

آوریل لوین و ورا وانگ همگی افرادی هستند که به طرز باورنکردنی جوان به نظر می رسند.جاستین لانگ، بازیگر آمریکایی، متولد 1978 است. او در اواسط دهه 40 زندگی خود است، اما هنوز هم به نظر می رسد که 20 سال دارد.

میلا کونیس

میلا کونیس

میلا کونیس، بازیگر آمریکایی، متولد 1983 است. او اخیراً 40 ساله شده است، اما هنوز هم به نظر می رسد که 20 سال دارد.

آوریل لوین

آوریل لوین

خواننده و ترانه سرای کانادایی، متولد 1984 است. او اکنون 40 ساله است، اما هنوز هم به نظر می رسد که همان دختر نوجوانی است که در اوایل دهه 2000 به شهرت رسید.

ورا وانگ

ورا وانگ

طراح مد آمریکایی، متولد 1949 است. او در اواسط دهه هفتاد خود است، اما هنوز هم به نظر می رسد که دهه 50 سال دارد. این افراد نشان می دهند که سن فقط یک عدد است. با داشتن ژنتیک خوب، سبک زندگی سالم و مراقبت از پوست، می توان جوان به نظر رسید

هالی بری

هالی بری

بازیگر برنده اسکار، متولد 1966 است. او در اواخر دهه 50 زندگی خود است، اما هنوز هم به نظر می رسد که 20 سال دارد. بری ژنتیک خوب، مراقبت از پوست و سبک زندگی سالم را به عنوان عوامل اصلی جوانی خود می داند.

جنیفر لوپز

جنیفر لوپز

خواننده و بازیگر، متولد 1969 است. او در اواسط 50 سالگی است، اما هنوز هم به نظر می رسد که 20 سال دارد. لوپز به دلیل رژیم غذایی سالم، ورزش منظم و مراقبت از پوست خود شناخته شده است.

جوزف گوردون-لویت

جوزف گوردون-لویت

بازیگر، متولد 1981 است. او در دهه 40 زندگی خود است، اما هنوز هم به نظر می رسد که 20 سال دارد. گوردون-لویت از زمان کودکی در فیلم ها و برنامه های تلویزیونی ظاهر شده است و از آن زمان به سختی تغییر کرده است.

بیانکا لاوسون

بیانکا لاوسون

بازیگر، متولد 1979 است. او در اواسط دهه 40 زندگی خود است، اما هنوز هم به نظر می رسد که 20 سال دارد. لاوسون در دهه 90 در نقش یک نوجوان در تلویزیون ظاهر شد و سپس در دهه 2000 در نقش یک نوجوان در سینما ظاهر شد.

فارل ویلیامزفارل ویلیامز

تهیه کننده و خواننده، در اوایل دهه 2000 به شهرت رسید و از آن زمان به سختی تغییر کرده است. او در سال 2022 50 ساله شد، اما هنوز هم به نظر می رسد که 20 سال دارد. ویلیامز به ژنتیک خوب، مراقبت از پوست و سبک زندگی سالم نسبت به جوانی خود اشاره می کند.

ساندرا بولاک

ساندرا بولاک

بازیگر برنده اسکار، در سال 1964 متولد شد و اکنون 58 ساله است. او هنوز هم به نظر می رسد که دهه 30 سالگی خود را سپری می کند. بولاک به صورت آزمایشی، لایه برداری هفتگی و ورزش منظم اشاره می کند.

 

منبع : MSN

سلبریتی هایی که در هتل ها درگذشتند

سلبریتی هایی که در هتل ها درگذشتند

بازیگرانی که نزدیک بود سر صحنه فیلمبرداری بمیرند!

بازیگرانی که نزدیک بود سر صحنه فیلمبرداری بمیرند!

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا