موفقیت در عشق/10 نکته برای موفقیت در عشق

یکشنبه 22 فروردین 1400 موفقیت
 موفقیت در عشق

 موفقیت در عشق

عشق و موفقیت دو فعالیت بزرگ زندگی هستند.

عشق به طرزی مرموز عمل می کند ، اما تحقیقات می تواند به شما در یادگیری برخی از اسرار آن کمک کند و جذابیت بیشتری برای خود ایجاد کنید.

عشق ترکیبی پیچیده از بیوشیمی ، افکار ، احساسات و رفتار است. با این وجود علم قوانین ساده ای را نشان می دهد که می توانید برای موفقیت پیروی کنید.

علاوه بر عامل قابل پیش بینی جذابیت جسمی ، ویژگی هایی مانند گشودگی ، اعتماد به نفس ، درگیر بودن و مثبت بودن باعث می شود شما بیشتر مورد توجه شرکای بالقوه قرار بگیرید. در زیر پنج عامل مبتنی بر علم وجود دارد که می تواند چشم انداز شما را برای یافتن و نگه داشتن یک شریک زندگی افزایش دهد:

 

 موفقیت در عشق

موفقیت در عشق

عشق را تعریف کنید

روشهای زیادی برای توصیف مفهوم پیچیده عشق ، در اشکال مختلف آن وجود دارد. با این حال ، یک تعریف از این کلمه وجود دارد که در تمام سطوح مورد توجه من است. اگر کسی از من بخواهد عشق را تعریف کند ، من عشق را “نگرانی غیرخودخواهانه ، وفادارانه یا خیرخواهانه به نفع دیگری” تعریف می کنم. عشق را چگونه تعریف می کنید؟

افراد دوست داشتنی غیرخودخواه و وفادار هستند ، که علاقه به موفقیت و خوشبختی دیگران دارند. من معتقدم افراد موفق می توانند قدرتمندترین تأثیر را بر دنیای اطراف خود بگذارند. افرادی که می دانند چگونه دوست داشته باشند افرادی هستند که از محبت الهام می گیرند.

 

موفقیت در عشق

موفقیت در عشق

10 نکته برای موفقیت در عشق

1) آهسته پیش بروید … عجله چیست؟ اگر این رابطه مناسب باشد – هر روز رشد و شکوفا خواهد شد.

آیا مثبت اندیشی تغییر ایجاد می کند ؟ - موفقیت

2) درمورد آنچه را که می پذیرید و قبول نمی کنید مرزهای مشخصی داشته باشید. شما به دیگران می آموزید که چگونه با شما رفتار کلامی و غیرکلامی داشته باشند.

3) در تلاش برای جلب رضایت شریک زندگی خود ، هویت خود را از دست ندهید

4) علایق خود را حفظ کنید و مدتی را از هم دور کنید.

5) استقلال خود را حفظ کنید. همیشه حساب بانکی ، دوستان ، سرگرمی ها و غیره خود را نگه دارید

6) رویاها و اهداف خود را زنده نگه دارید.

7) به یک رابطه به عنوان یک پاداش فوق العاده نگاه کنید ، نه یک ضرورت در زندگی شما.

8) برای رابطه خود وقت بگذارید. یک رابطه موفق نیاز به تلاش در قالب محبت ، وقت با کیفیت ، هدایا ، انجام کارهای کوچک برای یکدیگر و ارائه بازخورد مثبت به طور منظم دارد.

9) بازی نکنید. مثل یک بزرگسال رفتار کنید و آنچه را می خواهید بخواهید. در ارتباط آزاد و صادقانه شرکت کنید. هوا را مرتب پاک کنید و کینه به دل نگیرید.

10) برای تفریح ​​وقت بگذارید. زندگی می تواند روتین و پر از کار شود بنابراین هزینه کردن وقت برای لذت بردن از اوقات فراغت با هم و امتحان چیزهای جدید هزینه دارد.

تقویت انگیزه

8  راه حل های برای بالا رفتن انگیزه موفقیت شما

فواید شگفت انگیز عاشق شدن

آیا عاشق شدن برای سلامتی مفید است/6 فوایدعشق

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا