سلبریتی هایی که خوب آشپزی می کنند

پنج‌شنبه 13 مهر 1402 چهره ها
سلبریتی هایی که خوب آشپزی می کنند

بسیاری از سلبریتی ها در کنار حرفه اصلی خود، به آشپزی نیز علاقه دارند و مهارت های خوبی در این زمینه دارند. در اینجا چند نمونه از سلبریتی هایی که خوب آشپزی می کنند آورده شده است :

فلورانس پیو

فلورانس پیو

فلورانس پیو، بازیگر برنده جایزه، آشپزی‌دانی ماهر است. او حتی یک نمایش آشپزی به نام «آشپزی با فلو» را در طول همه‌گیری COVID-19 اجرا کرد. پیو مهارت‌های آشپزی جدی دارد و شایعه شده که در آینده در یک برنامه تلویزیونی آشپزی حضور خواهد داشت.

کایلی جنر

کایلی جنر

کایلی جنر، غول زیبایی، در سریال «آشپزی با کایلی» به طرفدارانش نگاهی اجمالی به آشپزخانه خود و خلاقیت‌های آشپزی‌اش داد. جنر در این سریال، دستور العمل‌های غذایی مورد علاقه خود را به اشتراک گذاشت.

اسنوپ داگ

اسنوپ داگ

اسنوپ داگ، رپر و بازیگر، در کتاب آشپزی خود «از کلاهبردار تا آشپز: دستور العمل‌های پلاتینی از تا رئیس» و نمایش آشپزی «Martha & Snoop’s Potluck Dinner Party» دستور العمل‌های مورد علاقه خود را به اشتراک گذاشته است. این دستور العمل‌ها از کام غیرماجراجویانه او متولد شده‌اند.

دیوید بکهام

دیوید بکهام

دیوید بکهام، بازیکن سابق فوتبال، مهارت‌های آشپزی خود را در اینستاگرام به نمایش گذاشته است. او با راهنمایی گوردون رمزی، سرآشپز مشهور، بر غذاهایی مانند بیف ولینگتون تسلط دارد.

مایکل بوبله

مایکل بوبله

مایکل بوبله، خواننده اپرا، قبل از شروع حرفه موسیقی خود، به عنوان آشپز قایق کار می‌کرد. او مهارت‌های آشپزی خود را با الهام از مادربزرگش تقویت کرد.

تیلور سویفت

تیلور سویفت

تیلور سویفت، خواننده پاپ، به دسرهای خود معروف است. او الهام‌بخش آشپزی خود را مدیون سرآشپز اینا گارتن می‌داند. سویفت هرگز آشپزی خود را به طور گسترده‌ای به نمایش نگذاشته است، اما وقتی صحبت از پخت‌وپز می‌شود، او یک ملکه واقعی است.

بلیک لایولی

بلیک لایولی

بازیگر بلیک لایولی مهارت‌های آشپزی خود را در دسرهای خیره‌کننده‌ای که درست می‌کند نشان می‌دهد. او حتی یک کیک ویژه برای بیانسه درست کرد.

لیدی گاگا

لیدی گاگا

خواننده لیدی گاگا که در خانواده‌ای آشپز بزرگ شده است، از درست کردن غذاهای پاستا و راویولی تازه از باغ شخصی خود لذت می‌برد.

اوا لونگوریا

اوا لونگوریا

بازیگر اوا لونگوریا عشق خود به آشپزی را در کتاب آشپزی خود به نام «آشپزخانه اوا» با جهان به اشتراک می‌گذارد.

2چینز

2چینز

رپر 2چینز با کتاب آشپزی “#MEALTIME” که نه تنها دستور العمل ها را ارائه می کرد، طرفداران را شگفت زده کرد، بلکه داستان های زندگی او را نیز روایت می کرد.

منبع : MSN

آتیلا پسیانی

آتیلا پسیانی درگذشت

روابط تیلور سوئیفت

روابط تیلور سوئیفت با دیگر ستاره ها

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا