روابط تیلور سوئیفت با دیگر ستاره ها

چهارشنبه 12 مهر 1402 چهره ها
روابط تیلور سوئیفت

تیلور سوئیفت یکی از محبوب‌ترین خوانندگان جهان است. او نه تنها با صدای زیبایش، بلکه با ترانه‌سرایی قوی و صادقانه‌اش نیز شناخته می‌شود. اما شهرت و محبوبیت سوئیفت همیشه به نفعش نبوده است. زندگی خصوصی او همیشه مورد توجه رسانه‌ها بوده است، به ویژه روابط عاشقانه‌اش ! در اینجا برخی از روابط تیلور سوئیفت رو مورد بررسی قرار داده ایم.

جو جوناس

جو جوناس

اولین رابطه جدی سوئیفت با جو جوناس، ستاره پاپ بود. این رابطه در سال 2008 آغاز شد و تنها چند ماه به طول انجامید. پایان این رابطه بسیار جنجالی بود. جوناس در یک مصاحبه تلویزیونی گفت که سوئیفت بیش از حد جوان است و هنوز برای یک رابطه جدی آماده نیست. این اظهارات باعث خشم طرفداران سوئیفت شد و او را در معرض انتقادات زیادی قرار داد.

لوکاس تیل

لوکاس تیل

سوئیفت پس از جدایی از جوناس با بازیگر لوکاس تیل وارد رابطه شد. این رابطه تنها چند هفته به طول انجامید. تیل در آن زمان در حال فیلمبرداری فیلم “The Town” با امی رایان بود و سوئیفت ادعا کرد که او را خیانت کرده است.

تیلور لاتنر

تیلور لاتنر

در سال 2009، سوئیفت با بازیگر تیلور لاتنر، ستاره فیلم “گرگ و میش”، وارد رابطه شد. این رابطه به سرعت توجه رسانه‌ها را به خود جلب کرد. سوئیفت و لاتنر اغلب با یکدیگر در انظار عمومی دیده می‌شدند و شایعات زیادی در مورد رابطه آنها منتشر می‌شد.

این دو در صحنه فیلم “روز ولنتاین” با هم آشنا شده بودند، جایی که آنها در نقش دو دانش آموز دبیرستانی ایفای نقش می کردند که عاشق هم می شوند. این رابطه فقط چند ماه طول کشید و در نهایت به جدایی منجر شد.

جان مایر

 

جان مایر

در سال 2009، سوئیفت با جان مایر، خواننده و گیتاریست مشهور، وارد رابطه شد. این رابطه به سرعت توجه رسانه‌ها را به خود جلب کرد. سوئیفت و مایر اغلب با یکدیگر در انظار عمومی دیده می‌شدند و شایعات زیادی در مورد رابطه آنها منتشر شد.

سوئیفت و مایر هرگز دلیل جدایی خود را به طور عمومی اعلام نکردند. با این حال، شایعات زیادی در مورد این موضوع منتشر شد. برخی ادعا می‌کردند که سوئیفت و مایر به دلیل اختلاف سنی از هم جدا شده‌اند. برخی دیگر ادعا می‌کردند که سوئیفت و مایر به دلیل فشار رسانه‌ها از هم جدا شده‌اند.

جیک جیلنهال

جیک جیلنهال

در سال 2010، سوئیفت با جیک جیلنهال، بازیگر مشهور، وارد رابطه شد. این رابطه به سرعت توجه رسانه‌ها را به خود جلب کرد. سوئیفت و جیلنهال اغلب با یکدیگر در انظار عمومی دیده می‌شدند و شایعات زیادی در مورد رابطه آنها منتشر شد.

کانر کندی

کانر کندی

پس از جدایی از جیک جیلنهال در سال 2011، تیلور سویفت با افراد مختلفی مرتبط بود، اما هیچ یک از این روابط تایید نشد. در تابستان 2012، تصاویری از سویفت و کانر کندی، نوه رابرت اف کندی، در حال گشت و گذار در نیویورک منتشر شد. کندی در آن زمان 21 ساله بود و سویفت 23 ساله بود. این دو از طریق دوستان مشترک آشنا شده بودند و گفته می‌شد که رابطه آنها جدی است.

سوییفت و کندی در چندین رویداد عمومی با هم دیده شدند، از جمله یک بازی فوتبال و یک نمایش مد. آنها همچنین با خانواده کندی در ماساچوست ملاقات کردند.با این حال، این رابطه در اواخر سال 2012 به پایان رسید. دلیل جدایی آنها مشخص نیست، اما برخی منابع ادعا کردند که اختلاف سنی بین آنها عاملی در این امر بوده است.

تیلور سویفت و هری استایلز

تیلور سویفت و هری استایلز

تیلور سویفت و هری استایلز، دو ستاره پاپ جوان و موفق، در اواخر سال 2012 با هم آشنا شدند و رابطه‌ای کوتاه اما پرشور را آغاز کردند. این دو در جریان تور جهانی “Red” سویفت در لندن با هم آشنا شدند و گفته می‌شد که رابطه آنها جدی است. آنها در چندین رویداد عمومی با هم دیده شدند، از جمله یک بازی فوتبال و یک نمایش مد.

سوییفت و استایلز همچنین تعطیلات کریسمس و سال نو را با هم گذراندند و حتی تولدهای یکدیگر را جشن گرفتند.

 کالوین هریس

کالوین هریس

تیلور سویفت و کالوین هریس، دو ستاره موسیقی پاپ، در فوریه 2015 با هم آشنا شدند و رابطه‌ای جنجالی و کوتاه را آغاز کردند.این دو در جریان تور جهانی “1989” سویفت در بریتانیا با هم آشنا شدند و گفته می‌شد که رابطه آنها جدی است. آنها در چندین رویداد عمومی با هم دیده شدند، از جمله یک نمایش جوایز و یک کنسرت.

سوییفت و هریس همچنین به یکدیگر در کار خود کمک کردند. هریس در ترانه “This Is What You Came For” سویفت حضور داشت و سویفت در ترانه “How Deep Is Your Love” هریس حضور داشت.با این حال، این رابطه در می 2016 به پایان رسید. هریس در توییتر اعلام کرد که آنها به طور دوستانه از هم جدا شده‌اند. سویفت نیز در بیانیه‌ای جدایی خود را تایید کرد.

 تام هیدلستون

تام هیدلستون

تیلور سویفت و تام هیدلستون، دو ستاره مشهور هالیوود، در مه 2016 با هم آشنا شدند و رابطه‌ای کوتاه و جنجالی را آغاز کردند.این دو در مراسم مت گالا 2016 با هم ملاقات کردند و گفته می‌شد که رابطه آنها جدی است. آنها در چندین رویداد عمومی با هم دیده شدند، از جمله یک کشتی تفریحی در فرانسه و یک مراسم اهدای جوایز.

با این حال، این رابطه در سپتامبر 2016 به پایان رسید. دلیل جدایی آنها مشخص نیست، اما برخی منابع ادعا کردند که این رابطه بیش از حد عمومی بود و سویفت احساس می‌کرد که هیدلستون به اندازه کافی به او متعهد نیست.

جو آلوین

جو آلوین

تیلور سویفت و جو آلوین، بازیگر انگلیسی، در مه 2017 با هم آشنا شدند و رابطه‌ای خصوصی و طولانی را آغاز کردند.

این رابطه از همان ابتدا مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفت، اما سویفت و آلوین تلاش کردند تا رابطه خود را از چشم عموم دور نگه دارند. آنها در رویدادهای عمومی با هم دیده می‌شدند، اما معمولاً از صحبت در مورد رابطه خود خودداری می‌کردند. با این حال، در آوریل 2023، US Weekly منتشر کرد که این دو “به صورت دوستانه” از هم جدا شده اند و “هیچ درامی” بین آلوین و سوئیفت وجود ندارد.

 تراویس کلسه

 تراویس کلسه

تیلور سویفت، خواننده مشهور پاپ، که به خاطر روابط عاشقانه پرسروصدای خود شناخته شده است، ممکن است دوباره در حال قرار ملاقات باشد.در ماه ژوئیه 2023، تراویس کلسه، بازیکن فوتبال آمریکایی، در یک پادکست گفت که در کنسرت تیلور سویفت بوده است و می‌خواهد شماره خود را به او بدهد.در ماه سپتامبر 2023، تیلور سویفت در بازی چیفز در کانزاس سیتی دیده شد که لباس‌های تیمی کلسه را پوشیده بود و با مادرش بازی را تماشا می‌کرد.

این مشاهدات باعث شایعاتی مبنی بر اینکه این دو ممکن است در حال قرار ملاقات باشند، شده است.

منبع : MSN

سلبریتی هایی که خوب آشپزی می کنند

سلبریتی هایی که خوب آشپزی می کنند

سلبتریی

زیباترین سلبتریی زن جهان حتی با اضافه وزنش نیز می‌درخشد

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا