9 نکته‌ای که افراد موفق به آن عمل می‌کنند

چهارشنبه 27 اردیبهشت 1402 موفقیت

9 نکته‌ای که افراد موفق به آن عمل می‌کنند

در جهان، فردی‌های موفق بسیاری وجود دارند که بسیاری از آن‌ها را می‌شناسیم. زندگی موفق آن‌ها، به ما این امکان را می‌دهد که به دنبال یافتن نکات، استراتژی‌ها و روش‌های جدیدی در کارها و رفتارهای خود باشیم. یکی از این افراد، دنی گارسیا است که بنیان‌گذار شرکت Garcia است.

این شرکت در زمینه استعدادیابی و مدیریت رسانه فعالیت می‌کند و با همکاری و مدیریت کسب و کار توسط دواین جانسون “راک” تأسیس شده است. شرکت Garcia، به سازماندهی برندها و پروژه‌های مختلف می‌پردازد و درآمد تخمینی آن در سال جاری، حدود ۶۴ میلیون دلار بوده است. این موفقیت، راک را در صدر پردرآمدترین بازیگران هالیوود قرار داده است.

متن‌های نوشته‌شده در زیر هر تیتر، صحبت‌هایی از دنی گارسیاست :

۱. پیش از شروع هر کاری، همیشه در مورد مخاطبان یا مشتریان خود فکر کنید

در جهان، فردی‌های موفق بسیاری وجود دارند که بسیاری از آن‌ها را می‌شناسیم. زندگی موفق آن‌ها، به ما این امکان را می‌دهد که به دنبال یافتن نکات، استراتژی‌ها و روش‌های جدیدی در کارها و رفتارهای خود باشیم. یکی از این افراد، دنی گارسیا است که بنیان‌گذار شرکت Garcia است. این شرکت در زمینه استعدادیابی و مدیریت رسانه فعالیت می‌کند و با همکاری و مدیریت کسب و کار توسط دواین جانسون “راک” تأسیس شده است. شرکت Garcia، به سازماندهی برندها و پروژه‌های مختلف می‌پردازد و درآمد تخمینی آن در سال جاری، حدود ۶۴ میلیون دلار بوده است. این موفقیت، راک را در صدر پردرآمدترین بازیگران هالیوود قرار داده است.

9 نکته‌ای که افراد موفق به آن عمل می‌کنند

9 نکته‌ای که افراد موفق به آن عمل می‌کنند

۲. به تجارت خود به عنوان موجودیت مستقل در زندگی نگاه کنید

به عنوان یک کارآفرین، باور داریم که تجارت در زندگی تأثیر قابل توجهی دارد. با این حال، بهتر است رویکرد بهتری را در نظر بگیریم و به عنوان یک موضوع جداگانه در زندگی خود به کسب و کار خود توجه کنیم تا بتوانیم آن را بهبود، رشد و توسعه بخشیم. به عنوان مثال، بهترین فیلم‌ها همیشه توسط افرادی ساخته شده‌اند که تنها به پول فکر نکرده‌اند و به طور جدی سرمایه‌گذاری خود را در ایده‌ها و اهداف خود انجام داده‌اند. زمانی که شما به اندازه کافی تلاش و مدیریت خود را بکار بگیرید و به دنبال بهترین روش‌ها برای مسائل خود باشید، قدرتی بزرگ برای کسب و کار خود خواهید داشت، بدون توجه به پیشینه آن.

۳. روش‌هایی را برای تکیه بر داشته‌های خود پیدا کنید

۲مشتریان ما بازیگرانی هستند که آغاز کار یک فیلم خاص را تعیین می‌کنند. ما نباید تنها روی پول تمرکز کنیم. فاکتورهای دیگری وجود دارند که برای یک مشتری از اهمیت بالایی برخوردار هستند: یک عملکرد ویژه، ایجاد روابط، ساخت فرصتی برای توسعه فعالیت در فضای مجازی، برنامه‌هایی برای رشد و ارتقای شرکت از جمله آن‌هاست.وقتی به ماهیت آنچه که برای مشتری مهم است و به آن بها می‌دهد پی بردیم، به درک درستی از فعالیت خود رسیده‌ایم. ما باید به نیازهای مشتریان خود تکیه کنیم و سعی نکنیم برخلاف میل ‌آن‌ها و آنچه صنعت تغییر می‌دهد، عمل کنیم.

 روش‌هایی را برای تکیه بر داشته‌های خود پیدا کنید

روش‌هایی را برای تکیه بر داشته‌های خود پیدا کنید

۴. همیشه با تمرکز بر راه‌حل‌ها، خلاقیت و انعطاف‌پذیری خود را حفظ کنید

تمرکز بیش از حد بر یک فرآیند خاص منجر به مشکلاتی خواهد شد، زیرا همیشه در حال تغییر هستند. برای حل مسائل، مهمترین چیز توانایی ساخت راه‌حل است. زمانی که به دنبال پاسخ به مسائل مختلف هستید، به طور خودکار انعطاف‌پذیری خود را افزایش می‌دهید و خلاقیت خود را تقویت می‌کنید. اگر شما به دستورالعمل‌های ثابت یک محصول پایبند باشید، همیشه احساس ناامنی خواهید کرد، زیرا به دلیل نداشتن دانش کافی

۵. همیشه به فکر ساخت محصول تازه‌ای باشید، حتی اگر در مورد رفتار خود شما باشد

اگر تنها درباره مشتریان آینده‌نگر و افرادی که می‌خواهند در تلویزیون حضور داشته باشند فکر کنیم، قابلیت سازگاری با برنامه‌هایمان را از دست خواهیم داد، زیرا همیشه به دنبال افرادی هستیم که به توسعه روند کاری و تولیدات شرکت کمک ‌می‌کنند. همیشه به دنبال کمک به مشتریان خود برای ساختن یک زمینه برای انتقال نظرات و راه‌حل‌های هریک هستم. این موضوع برای همه‌ی ما درست است. زمانی که تصمیم می‌گیرید تا کار جدیدی را شروع کنید، نباید آن را در انزوا قرار دهید، بلکه باید به عنوان یک قطعه از یک پازل بزرگ به آن نگاه کنید و با توجه به نیازهای مشتریان و بازار، بهبودهای لازم را انجام دهید.

همیشه به فکر ساخت محصول تازه‌ای باشید، حتی اگر در مورد رفتار خود شما باشد

همیشه به فکر ساخت محصول تازه‌ای باشید، حتی اگر در مورد رفتار خود شما باشد

۶. راه‌حل‌های تازه‌ای را برای سایر نیازهای افراد درنظر بگیرید

یکی از روش‌های رایج برای افراد بی انعطاف، تنها در یک اتاق قدم زدن و با کسی در ارتباط نبودن است تا ایده‌ای به ذهنشان برسد. اما تنها برخی از این افراد به موفقیت می‌رسند. به جای استفاده از این روش، من سعی می‌کنم وقت خود را صرف بررسی نیازهای شبکه و استودیو کنم. هدف من این است که همیشه چیزی را ارائه کنم که احساس بهتری را به مشتریان منتقل کند. بنابراین، تنها به نیازهای خود فکر نکنید. قبل از ورود به اتاق، اطمینان حاصل کنید که از نیازهای سایر افراد حاضر در آن آگاه هستید و برای برآورده کردن نیازهایشان تلاش کنید.

به تجارت خود به عنوان موجودیت مستقل در زندگی نگاه کنید

به تجارت خود به عنوان موجودیت مستقل در زندگی نگاه کنید

۷. همیشه سعی کنید تا حد امکان تصمیم‌گیری موثری داشته باشید

همیشه تصمیمی را می‌گیرم که نتیجه آن روی ۱۰۰۰ مورد دیگر مفید واقع شود. همچنین برنامه‌های خود را به گونه‌ای تنظیم می‌کنم که ۳ ماه کاری مرا مشخص ‌می‌کند.زمانی که شما هدف بزرگی را در زندگی خود تعیین می‌کنید، بسیاری از اهداف کوچکتر در پی آن محقق می‌شوند. بدین وسیله مسیر شما و گروه‌تان مشخص خواهد بود و جای نگرانی برای عواقب پیش‌رو وجود نخواهد داشت.

۸. اخلاق کاری همیشه برگ برنده شما خواهد بود

در جهان میلیون‌ها انسان با استعداد وجود دارند که هنوز در حال درجا زدن هستند. استعداد مهم است، اما استعدادی که بدون اخلاق کاری باشد، تقریباً بی‌ارزش خواهد بود. بنابراین، نباید به تلاش کورکورانه‌‌ای روی آورد. سخت کار کردن بدون هدف خاص، مخرب است. شغل شما باید به حدودی دقیق باشد و پویایی کافی در آن دیده شود. در این هنگام، شما می‌دانید که برای چه منظوری و چه اهدافی سخت کار می‌کنید.

اخلاق کاری همیشه برگ برنده شما خواهد بود

اخلاق کاری همیشه برگ برنده شما خواهد بود

۹. بپذیرید که همه امور از دست شما بر نمی‌آید، با این حال از توانایی‌های خود غافل نشوید

هرگز نتوانسته‌ام به کسی بگویم که تو می‌توانی همه کارها را خودت انجام دهی. با این حال، تمایل دارم که آنچه را دوست دارم، انجام دهم. همچنین، روز خود را با کاری شروع می‌کنم که از انجامش لذت می‌برم. برای من، ورزش بدنسازی چیزی است که به کسب و کارم کمک می‌کند.

سعی می‌کنم تغذیه بسیار خوبی داشته باشم و قدرت بدنی خود را حفظ کنم. با این کار، حس اعتماد به نفس در من ایجاد می‌شود و انضباط فردی من روی کارم تاثیر می‌گذارد. زمانی که اهداف شما به هم پوشش نمی‌دهند، همیشه احساس ضعف خواهید کرد. بنابراین، وقتی که فرصتی را بدست می‌آورید، باید مطمئن شوید که آن می‌تواند در جهت نیازهای شما بکار گرفته شود. در غیر این صورت، باید از آن گذشت.

 

نگذارید این ترس ها موفقیت شما را تهدید کنند

وقتی نمی‌توانید به آرزویتان برسید چه باید بکنید

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا