افراد مشهور که به جراحی پلاستیک خود افتخار می کنند

سه‌شنبه 3 بهمن 1402 چهره ها
سلبریتی هایی که به جراحی پلاستیک خود افتخار می کنند

سلبریتی های که به جراحی پلاستیک خود افتخار می کنند،

در حالی که برخی از افراد جراحی پلاستیک را یک موضوع شرم آور می دانند، برخی از سلبریتی ها به صراحت در مورد جراحی پلاستیک خود صحبت کرده اند و از آن به عنوان راهی برای بهبود اعتماد به نفس و ظاهر خود دفاع کرده اند.

در نهایت، تصمیم گیری برای انجام جراحی پلاستیک یک تصمیم شخصی است. افراد مشهور زیادی هستند که به جراحی پلاستیک خود افتخار می کنند، اما افراد مشهور دیگری نیز هستند که تصمیم می گیرند از جراحی پلاستیک خودداری کنند. هیچ پاسخ درست یا غلطی وجود ندارد و هر فرد باید تصمیم بگیرد که چه چیزی برای او بهتر است.

آریل وینتر

آریل وینتر، بازیگر جوان، در سن 17 سالگی به دلیل کمردرد مزمن و عدم اعتماد به نفس نسبت به بدن خود، تحت عمل جراحی کوچک کردن سینه قرار گرفت. او گفت که بعد از جراحی، احساس می کرد آدم جدیدی شده است و اعتماد به نفس او افزایش یافته است.

کیلی کوئوکو

کیلی کوئوکو

کیلی کوئوکو، ستاره سریال “تئوری بیگ بنگ”، انجام عمل جراحی بزرگ کردن سینه در 18 سالگی را “بهترین تصمیمی که تا به حال گرفته ام” توصیف کرد. او گفت که این جراحی به او کمک کرد تا احساس اعتماد به نفس بیشتری نسبت به بدن خود داشته باشد.

دیانا آگرون

دیانا آگرون

دیانا آگرون به دیوید لترمن فاش کرد که عمل بینی انجام داده است. او گفت که این جراحی را انجام داد زیرا قبلاً دو بار بینی خود را شکسته بود و می خواست ظاهر خود را بهبود بخشد.

ایگی آزالیا

ایگی آزالیا

ایگی آزالیا همیشه در مورد کارهای آرایشی خود صحبت می کند. او پس از انجام عمل بزرگ کردن سینه، این خبر را در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشت و گفت که از نتیجه بسیار راضی است. او همچنین روی بینی خود کار کرده بود و در اینستاگرام تولد جراح پلاستیک خود را تبریک گفت.

لیزا کودرو

لیزا کودرو

لیزا کودرو، بازیگر سریال “دوستان”، در دبیرستان عمل بینی انجام داد. او گفت که این جراحی اعتماد به نفس او را افزایش داد و باعث شد احساس کند “از حالت زشت و زشت به حالت غیر زشت” رفته است.

تایرا بنکس

تایرا بنکس

تایرا بنکس، مجری برنامه “نکست مدل برتر آمریکا”، در مورد تمام جراحی های پلاستیک خود صحبت کرده است. او معتقد است که مسئولیت دارد حقیقت را در مورد ظاهر خود با طرفدارانش در میان بگذارد. او گفت: “من احساس می کنم که وظیفه دارم حقیقت را بگویم.”

بتی وایت

بتی وایت

بتی وایت، بازیگر فقید، در سال 1976 عمل جراحی پلک داشت. او در ابتدا از این جراحی خجالت می کشید، اما در نهایت از نتیجه راضی بود. او گفت: “من اکنون خوشحالم که این کار را انجام دادم.”

سایمون کاول

سایمون کاول

سایمون کاول، تهیه کننده و مجری برنامه “امریکن آیدل”، از بوتاکس استفاده می کند. او در مورد این موضوع بسیار بی تفاوت است و می گوید: “این کار می کند، شما آن را یک بار در سال انجام می دهید – چه کسی اهمیت می دهد؟”

نیکول "اسنوکی" پولیزی

نیکول “اسنوکی” پولیزی

نیکول “اسنوکی” پولیزی، بازیگر برنامه تلویزیونی “ساحل جرسی”، پس از بچه دار شدن پروتز سینه گرفت. او گفت که این کار به او کمک کرد تا اعتماد به نفس خود را در مورد بدن خود بازیابد. او گفت: “من می خواستم برای شوهرم گرم باشم، اما همچنین می خواستم در مورد خودم احساس خوبی داشته باشم.”

روپاول

روپاول

روپاول، مجری برنامه “رقص با ستاره ها” و “کار خوب”، همیشه از جراحی پلاستیک حمایت کرده است. او حتی در برنامه خود به داشتن فیلر و بوتاکس اعتراف کرده است. روپاول در مصاحبه ای گفت: “من هرگز زیر چاقو نرفتم، اما با این ایده مخالف نیستم که اگر زمانی از کار استراحت می کردم، صورتم را بلند می کردم.”

اینها تنها تعدادی از افراد مشهوری هستند که به جراحی پلاستیک خود افتخار می کنند. افراد مشهور بیشتری وجود دارند که در مورد تصمیمات خود برای تغییر ظاهر خود با جراحی پلاستیک صحبت کرده اند.

منبع : MSN

ثروتمند ترین فوتبالیست های ایران

فوتبال/ آشنایی با 10 تا از ثروتمندترین بازیکنان فوتبال ایران

مراسم گلدن گلوب 2024

بهترین استایل‌های مراسم گلدن گلوب 2024

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا