عشق/15 نکات و راه های موثر برای جلب عشق مادرشوهرتان

جمعه 25 شهریور 1401 موفقیت
عشق

 راه های موثر برای جلب عشق مادرشوهرتان

عشق ازدواج فقط ارتباط بین دو نفر نیست که همدیگر را دوست داشتند و تصمیم به ادامه زندگی مشترک داشتند، بلکه ارتباط بین دو خانواده است، بنابراین هر یک از طرفین باید این نکته را در نظر داشته باشند و به خصوص با توجه به رابطه مادرشوهر با عروسش، آن رابطه که چالشی است که اکثر دخترها در ابتدای زندگی زناشویی با آن روبرو هستند،

وقتی صحبت از ایجاد یک ازدواج خوب با شوهرتان می شود، بسیار مهم است که نه تنها روی رابطه خود با او سرمایه گذاری کنید، بلکه در رابطه با والدین او نیز سرمایه گذاری کنید. سرمایه‌گذاری روی رابطه‌تان با همسرتان کمک زیادی به پایه‌گذاری ازدواج شما می‌کند و ادغام هر دو طرف خانواده را آسان‌تر می‌کند.

برای اینکه بتوانید طرف خوب همسرتان را بگیرید، باید بدانید که چگونه به صورت جداگانه به آنها نفوذ کنید. این به این معنی است که نحوه رفتار شما با مادرشوهرتان باید کمی متفاوت از رفتار شما با پدر شوهرتان باشد. تفاوت وجود دارد زیرا به خصوص مادرشوهرها در پذیرش شما به‌عنوان عروس آینده‌اش کمی سخت‌تر و شلوغ‌تر هستند.

برای اینکه بتوانید با هم ارتباط برقرار کنید و مادر شریک زندگی خود را تحت تأثیر قرار دهید، به رویکردهای خاصی نیاز دارد. در ادامه با15  راه های موثر برای جلب عشق مادرشوهرتان شما را آشنا میکنیم

 

 راه های موثر برای جلب عشق مادرشوهرتان

راه های موثر برای جلب عشق مادرشوهرتان

1-عشق و مراقبت را نشان دهید

مادرشوهر در نهایت یک مادر است و امیدوار است که پسرش در آرامش و آسودگی خاطر زندگی کند پس باید محبت و توجه عروسش را احساس کند و شما می توانید این را با مدام از او می پرسند و هدیه می دهند.

 

2-روی مزایا تمرکز کنید و معایب را کنار بگذارید

هیچ آدم کاملی وجود نداره ما همه انسانیم اشتباه میکنیم و سهم داریم بدخلقی داریم و خوش خلقی اگر این را در مورد مادرشوهر اعمال کنید راحت تر میشوید او را بپذیرید و عیوب او را بپذیرید، که باعث می شود در بسیاری از موقعیت ها برای او بهانه بیاورید و شخصیت او را بپذیرید.

 

3-عضو خانواده باشید

معلوم است که خانواده شوهر، هر چقدر هم که خوب باشند، در نهایت از نظر منش، رفتار و رفتار، خانواده ای متفاوت از خانواده شما هستند، اما تا زمانی که تصمیم به ازدواج با آنها دارید، باید طوری رفتار کنید که انگار یک خانواده هستید. یکی از اعضای این خانواده است و سعی کنید تا حد امکان با هم ادغام شوید و به جزئیات زندگی آنها توجه کنید، این به رفع موانع بین شما کمک می کند.

 

4-صحبت از خاطرات گذشته

برای شکستن روال و موانع بین خود و مادرشوهرتان، می توانید از خاطرات زیبای زندگی خود مانند روزهای کودکی، نحوه ازدواج مادرشوهرت، خاطرات زایمان او صحبت کنید. برای شوهر شما، همه اینها خاطرات شادی هستند که مادران برای گفتن آنها بسیار هیجان زده هستند.

 

5-او را برای پیاده روی بیرون دعوت کنید

مادران شیوه زندگی متفاوتی نسبت به نسل ما دارند، جایی که می بینید اکثر آنها تمایل دارند بیشتر اوقات در خانه بنشینند و روز را به مدیریت امور خانه بگذرانند، بنابراین دعوت از او به شام ​​یا رفتن به سینما یکی از کارهایی خواهد بود. چیزهای غافلگیر کننده ای که برای خودش خوشبختی می آورد و باعث می شود احساس کند واقعاً در زندگی شما مهم است، این تعادل عشق را در قلب مادرشوهرت بسیار افزایش می دهد.

 

 راه های موثر برای جلب عشق مادرشوهرتان

راه های موثر برای جلب عشق مادرشوهرتان

6. همیشه مؤدب بمانید

تحت هیچ شرایطی بدون در نظر گرفتن احساسی که در آن روز دارید، هرگز گستاخ نباشید یا رفتاری بداخلاقی داشته باشید. هیچ چیز بیشتر از کسی که فقط در بعضی مواقع مؤدب و در بعضی مواقع ناخوشایند است، مادرشوهر را آزار نمی دهد.

 

7. آداب خود را فراموش نکنید

به او نشان دهید که می دانید لطفا و از شما تشکر می کنم. هر چه بیشتر این دو مورد را بگویید بهتر است.

 

8. در مورد پسرش خوب صحبت کنید

هرگز در مورد پسرش به هیچ وجه بد صحبت نکنید، مهم نیست که چقدر از به اشتراک گذاشتن مسائل با او احساس راحتی می کنید. به هر حال او مادر اوست و اگر در مورد شریک زندگی خود بد صحبت کنید، تنها غرایز مادری (یا پنجه های) او را به دست خواهید آورد.

 

9. او را بشناسید

به همان اندازه که او می خواهد بداند که شما در چه موردی هستید، خوب است که شما نیز همین علاقه را به او نشان دهید. فقط به سؤال او پاسخ ندهید، به او نشان دهید که در واقع می خواهید بیشتر او را بشناسید و به هر طریقی که می توانید به او نزدیک تر باشید.

 

10. از او تعریف کنید

مادرشوهر یک تعریف خوب را دوست دارند و هرگز از آن خسته نمی شوند! بنابراین، وقتی او چیزی می‌پزد یا سازماندهی می‌کند، حتماً به او بگویید که خوب است. این چیزها را با یک لبخند گرم بگویید تا نشان دهید که واقعاً در مورد آن صادق هستید.

 

 راه های موثر برای جلب عشق مادرشوهرتان

راه های موثر برای جلب عشق مادرشوهرتان

11. از او در زندگی مشاوره بخواهید

انجام این کار به او نشان می دهد که چقدر به نظر او احترام می گذارید و برای او ارزش قائل هستید. این واقعاً باعث می‌شود که او احساس کند که از گفته‌های او قدردانی می‌کنید و هیچ چیز برای مادر شوهر بهتر از این نیست که بداند عروس آینده‌اش واقعاً می‌خواهد نظرات او را در مورد چیزهای مهم بداند.

 

12. هر چند وقت یکبار هدیه بیاورید

شما هرگز نمی توانید با آوردن هدایایی در طول یک رویداد، شام یا فقط یک بازدید معمولی اشتباه کنید. هر چه هدیه شخصی‌تر باشد، بهتر است که اگر برای انجام مرحله 9 تلاش کنید، می‌توانید بدانید.

 

13. همیشه پیشنهاد کمک کنید

هر زمان که او می‌خواهد کاری برای خانواده یا اطراف خانه انجام دهد، حتی اگر فکر می‌کنید او به آن نیازی ندارد، به او کمک کنید. این همیشه یک ژست عالی برای ارائه است و به او نشان می دهد که چقدر تلاش می کنید درگیر باشید.

 

14. اعتماد به نفس داشته باشید

گاهی اوقات مادرشوهرها می خواهند امنیت یا اعتماد به نفس شما را در میان “ارعاب” او آزمایش کنند. اگر به او نشان دهید که می توانید به خودتان وفادار بمانید و به آنچه هستید افتخار کنید، او بیشتر به شما اعتماد خواهد کرد.

 

15. همیشه طوری رفتار کن که انگار دوستش داری!

حتی اگر واقعاً نتوانید یک ذره او را تحمل کنید، باز هم به هیچ وجه بهانه ای برای رفتار غیر دوستانه یا ناخوشایند به شما نمی دهد. این مادر شریک زندگی شماست، شما نمی توانید از او فرار کنید، بنابراین بهتر است فقط چهره دوستانه خود را به تن کنید و مانند او رفتار کنید.

موفقیت

موفقیت/9 تا از بزرگترین موانعی که افراد بر سر راه خود قرار می دهند

نکات ازدواج شاد

ازدواج شاد/ با 8 راز یک ازدواج شاد آشنا شوید

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا