10 فوتبالیست پردرآمد جهان

پنج‌شنبه 26 مرداد 1402 ورزشی
10 فوتبالیست پردرآمد جهان

10 فوتبالیست پردرآمد جهان

فوتبال حرفه ای در سال 2023 یک تجارت پرسود است و 10 بازیکن پردرآمد روی کره زمین مبالغ هنگفتی را هم از نظر دستمزد و هم در قراردادهای حمایت مالی دریافت می کنند.حقوق فوتبالیست‌ها در بالاترین سطح بازی در سال‌های اخیر به‌طور تصاعدی افزایش یافته است، به‌ویژه پس از ورود شرکت‌های چندملیتی بزرگ، الیگارشی‌ها و کشورهای نفتی به عنوان مالکان باشگاه.ظهور لیگ برتر عربستان نیز تأثیر زیادی بر پردرآمدترین بازیکنان این بازی داشته است. به طور شگفت انگیزی، هشت نفر از 10 بازیکن برتر فوتبال در حال حاضر در عربستان سعودی بازی می کنند.

در اینجا، با ارقام روزنامه فرانسوی Le Parisien، به 10 ستاره پردرآمد فوتبال جهان در سال 2023 بر اساس دستمزد سالانه آنها نگاه می کنیم.

Capture 320

10. کالیدو کولیبالی – 30 میلیون یورو (577000 یورو در هفته)

ملی پوش سنگالی اولین فصل سختی را در لیگ برتر سپری کرد و تنها یک سال در انگلیس دوام آورد و سپس برای یک چالش جدید در جایی دیگر ترک کرد.او قبلاً در چلسی دستمزد پرسودی می گرفت، اما الهلال این را به سطح جدیدی رساند. کولیبالی با حقوق هنگفت 577000 یورو در هفته، اکنون پردرآمدترین مدافع جهان است.

Capture 321

 

9. ریاض محرز – 35 میلیون یورو (673000 یورو در هفته)

لیگ برتر بدون وینگر الجزایری مثل قبل نخواهد بود. شما به سختی می توانید او را برای انتقال به عربستان سرزنش کنید، اگرچه با توجه به اینکه او اکنون بیش از سایر هم تیمی های سابق خود درآمد خواهد داشت.
محرز در عربستان برای الاهلی ستاره خواهد بود و ما تعجب نخواهیم کرد که ببینیم او اعداد مضحکی از نظر گل و پاس گل می دهد.

Capture 322
7. جردن هندرسون – 40 میلیون یورو (769000 یورو در هفته)

کاپیتان سابق لیورپول با تکمیل انتقالش به الاتفاق تبدیل به پردرآمدترین بازیکن انگلیسی جهان شد. او اکنون به تنهایی بیش از این یازده با استعداد مضحک درآمد دارد.

Capture 323

6. سادیو مانه – 40 میلیون یورو (769000 یورو در هفته)

به هر دلیلی، همه چیز برای مانه در بایرن مونیخ هیچ وقت خوب نشد. هواداران لیورپول در آن زمان از از دست دادن او ناراحت بودند، اما مهاجم سنگالی از زمان ترک آنفیلد کاملاً مثل قبل نبوده است. او فقط یک سال در آلیانز آره نا دوام آورد تا اینکه باشگاه های عربستانی شکست خوردند. در نهایت، النصر برنده مسابقه برای تضمین امضای خود شد و هفته ای 769000 یورو بابت خدماتش به او دستمزد می رسد.

Capture 324

5. لیونل مسی – 45 میلیون یورو (865000 یورو در هفته)

بسیار قابل توجه است که مسی پیشنهادی به ارزش بیش از 1 میلیارد یورو برای پیوستن به لیگ برتر عربستان سعودی را رد کرد، اما در نهایت، MLS پروژه جذاب تری برای این بازیکن 36 ساله بود.مسی پس از امضای قراردادش با اینترمیامی به خبرنگاران گفت: «می‌خواهم برگردم تا از خودم لذت ببرم، از خانواده‌ام، فرزندانم لذت ببرم.

همانطور که انتظار دارید، مسی کاملاً در ایالات متحده راه می رود. حالا که دوباره با سرخیو بوسکتس و جوردی آلبا متحد شده ایم، مدت زیادی است که مسی را در سطح باشگاهی به این خوشحالی ندیده ایم.

Capture 325

4. کیلیان امباپه – 70 میلیون یورو (1346000 یورو در هفته)

با توجه به اختناق فوتبال اروپا در چند دهه گذشته، کاملاً قابل توجه است که امباپه اکنون تنها بازیکنی در اروپا است که در حال حاضر در بین 10 بازیکن برتر قرار دارد.
آینده بلندمدت او در PSG هنوز در هاله ای از ابهام قرار دارد، اگرچه او اخیراً پس از یک دوره بازی در تیم بمب، دوباره به تمرینات تیم اصلی پیوسته است.

پیوندهای نقل و انتقالاتی به رئال مادرید همچنان شایع است و بسیاری بر این باورند که او تابستان آینده پس از پایان قراردادش با پاری سن ژرمن، با انتقالی رایگان به باشگاه اسپانیایی خواهد پیوست. این فضا را تماشا کنید

Capture 326

3. نیمار – 100 میلیون یورو (1923000 یورو در هفته)

شب های لیگ قهرمانان اروپا بدون نیمار به همین شکل نخواهد بود. فوق ستاره برزیلی اخیراً راهی الهلال شد و اکنون حتی بیشتر از آنچه در پاری سن ژرمن به جیب می زد، درآمد دارد.

به گفته منابع متعدد، نیمار به عنوان بخشی از قراردادش با الهلال، به یک جت خصوصی، 80000 یورو پاداش برد، عمارت بزرگ با کارکنان و 500،000 یورو برای هر پست اینستاگرامی که باعث تبلیغ عربستان سعودی می شود، دسترسی خواهد داشت. مقداری پول دیوانه کننده

Capture 327
2. انگولو کانته – 100 میلیون یورو (1923000 یورو در هفته)

هافبک فرانسوی در حال حاضر به عنوان یکی از پردرآمدترین ها در جهان شناخته می شود و وقت خود را برای پاشیدن مقداری از پول نقد خود تلف نمی کند. کانته از ثروت جدید خود برای خرید رویال اکسلسیور ویرتون از تیم رده سوم بلژیکی استفاده کرده است.

فلاویو [رئیس قبلی] آشکارا بسیار خوشحال است که می‌تواند کلیدهای باشگاه را به انگولو کانته، بازیکنی باکلاس، نه تنها به خاطر ویژگی‌های فوتبالی‌اش، بلکه و مهم‌تر از همه به‌خاطر شخصیتی که به اتفاق آرا به رسمیت شناخته شده است، بدهد. رویال اکسلسیور در بیانیه باشگاه گفت

اراده انگولو کانته با انگیزه اشتیاق او به فوتبال، ادامه ساختار باشگاه به منظور تحکیم پایه های آن، تثبیت کارکنان و در نهایت ارتباط مجدد با سنت آموزش RE Virton از طریق آکادمی جوانان آن است.

Capture 328

1. کریم بنزما – 200 میلیون یورو (3846000 یورو در هفته)

بنزما با به دست آوردن همه چیز با رئال مادرید، تصمیم گرفت که زمان یک چالش جدید در تابستان است. این بازیکن 35 ساله با بازی در الاتحاد هفته ای 3 میلیون و 846 هزار یورو به عنوان پردرآمدترین بازیکن جهان شناخته می شود.

مهاجم فرانسوی تاکنون به خوبی با زندگی در عربستان سازگار شده است و در پنج بازی اول خود برای تیم جدیدش سه گل به ثمر رسانده است. ما مطمئن هستیم که او در چند سال آینده لحظات به یاد ماندنی زیادی را برای هواداران الاتحاد رقم خواهد زد.

منبع : MSN

بازیکنان بزرگی که در سال 2023 بازنشسته شدند

بازیکنان بزرگی که در سال 2023 بازنشسته شدند

تولد دوباره لیونل مسی در اینترمیامی

تولد دوباره لیونل مسی در اینترمیامی

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا