نیمار 3.3 میلیون دلار جریمه شد

یکشنبه 1 مرداد 1402 ورزشی
نیمار 3.3 میلیون دلار جریمه شد

نیمار 3.3 میلیون دلار جریمه شد

نیمار جونیور فوتبالیست همیشه با مهمانی ها و سلیقه ی خاصی که دارد شناخته شده است ! جای تعجب نیست که فوتبالیست برزیلی پاری سن ژرمن می خواست عمارت خود در حدود 100 کیلومتری جنوب ریودوژانیرو را با ویژگی خاصی به مکان جشن های خود تبدیل کند.
این عمارت انگار همه چیز داشت اما…

دریاچه مصنوعی

نیمار این عمارت را در سال 2016 به قیمت 9 میلیون دلار خرید. دارای 10000 متر مربع، سکوی هلیکوپتر، زمین تنیس، سالن بدنسازی، اسپا و استخر می باشد. اما ظاهراً این کافی نبود.بنابراین، ستاره کاریوکا فکر کرد که بهترین کار این است که با استفاده از وسعت زمینی که این ملک دارد، یک دریاچه مصنوعی در باغ بسازد. و آن را انجام هم داد.

مسئولان محیط زیست

یک شرکت مشهور محوطه سازی برزیلی مسئولیت ساخت این دریاچه را در ملک نیمار جونیور بر عهده داشت. همچنین در اکانت اینستاگرام خود از کل این روند خبر داده است.
و همین نشریات بود که مسئولان محیط زیست را از اتفاقات داخل عمارت این فوتبالیست آگاه کرد.

کار تعطیل شد

مقامات محلی دریافتند که ساخت یک دریاچه مصنوعی یک جرم زیست محیطی است. این کار باید در انتظار تصمیم قضایی متوقف می شد. اما، نیمار حاضر به کنسل کردن مهمانی خود در دریاچه نیمه تمامش نبود. عواقباین مهمانی برای ستاره برزیلی پیچیده بود. نه تنها دوستان او در مهمانی حاضر شدند، بلکه پلیس نظامی و غیرنظامی ریودوژانیرو نیز با همراهی یک منشی قضایی در آن مهمانی حضور پیدا کردند و این شروع ماجرا بود!

زنده در توییتر

این مداخله به صورت زنده در توییتر به اشتراک گذاشته شد و مردم در این ویدئو مشاجره پدر نیمار با مقامات را مشاهده کردند. این مبادله در نهایت منجر به دستگیری او به دلیل نافرمانی از مقامات می شد. در همان زمان شهرداری Mangaratiba – که عمارت در آن قرار دارد – روند انضباطی را علیه نیمار آغاز کرد. همانطور که در بیانیه خود آمده است، وی را به “ده ها تخلف” و “جنایت های زیست محیطی” مختلف متهم کرد.

گرفتن آب رودخانه و پوشش گیاهی مزاحم برای دریاچه خصوصی خود

«انجام کار کنترل زیست محیطی بدون مجوز، جمع آوری و انحراف آب رودخانه بدون مجوز یا جابه جایی اراضی و سرکوب پوشش گیاهی بدون مجوز» از جمله جرایمی است که وی را به آن متهم می کنند. این پرونده توسط دادستانی کل ایالت، پلیس مدنی Mangaratiba و آژانس حفاظت از محیط زیست ایالتی بررسی خواهد شد، بنابراین موضوع هنوز حل نشده است.

جریمه میلیونی

گویا این کافی نبود، نیمار نیز با جریمه حدود 3.3 میلیون دلار محکوم شده است. جریمه در ابتدا کمتر بود: 1 میلیون دلار. اما آنها تصمیم گرفتند آن را سه برابر کنند. و اینگونه بود که ایده اصلی و رویایی دریاچه در عمارت او تبدیل به یک مشکل جدی با عواقب فوق العاده ای برای نیمار جونیور شد.

منبع : MSN

مصاحبه علی مبارکی

مصاحبه علی مبارکی لژیونر فوتبال با خبر فارسی

تکامل کریستیانو رونالدو

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا