فیس بوک شارژ گوشی شما را می خورد-فناوری

دوشنبه 9 اسفند 1395 فناوری

بوک شارژ گوشی شما را می خورد فناوری

فیس بوک به تازگی بیانیه ای منتشر و در آن متذکر شد که با بروزرسانی این برنامه نارضایتی کاربران را بخاطر تاثیر منفی این اپلیکیشن روی سرعت گوشی برطرف کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ کاربران دستگاه های اندروید مدت زیادی است که از فیس بوک بخاطر تاثیر منفیش روی سرعت گوشی موبایل خود شکایت دارند. معضلی که با خورده شدن شارژ گوشی آنها نمایان شد. سال گذشته فیس بوک خود به این معضل اعتراف کرد و مدعی شد که نسخه ی جدید و آپدیت شده این اپلیکشین دیگر مشکل گذشته را نخواهد داشت.

اما این ادعا در عمل برای کاربران تاثیر چندانی را به همراه نداشت زیرا همچنان باتری اندروید نمی تواند اطلاعات دقیقی از مقدار انرژی مصرف شده این اپلیکیشن را نشان داده و حتی در حالت عدم اتصال به اینترنت نیز در حال کار و مصرف انرژی است.

Tec Word Zone به تازگی با استفاده از اپلیکیشن Metal و جایگزین کردن آن با فیس بوک یا توییتر دست به یک آزمایش جالب زده است. بمدت یک هفته این اپلیکیشن از گوشی نکسوس 6 پی حذف شد و بطور وضوح دیده شد که روزانه 20 درصد به شارژ گوشی اضافه شد. همچنین عملکرد اندروید به میزان قابل توجهی پیشرفت کرد. پس اگر لازم است که همیشه این اپلیکیشن را در گوشی اندروید خود داشته و از طرفی شارژ گوشی نیز برایتان اهمیت زیادی دارد بهتر است این برنامه را از گوشی خود حذف و از این پس فیس بوک را از طریق مرورگر گوشی خود باز کنید تا مشکلات قبلی برایتان رخ ندهد.

منبع : عصر ایران

گوشی های جیونی A1 و A1 پلاس با باتری بزرگ و دوربین سلفی ۲۰ مگاپیکسلی معرفی شدند - فناوری

مشکل یهو خاموش شدن آیفون 6S-فناوری

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا