تشک طبی چه ویژگی هایی دارد؟

شنبه 28 خرداد 1401 بازار

تشک طبی از جمله محصولاتی است که با ویژگی هایش می تواند به کاهش درد کمک کند و خواب راحتی را برای افراد به وجود بیاورد. این تشک می تواند از متریال های مختلفی درست شود، اما بی شک یکی از بهتریت متریال ها مموری فو است. در نتیجه، خرید محصولاتی مانند تشک و یا بالش مموری فوم مورد توجه قرار گرفته است. اگر در این زمینه سوالاتی دارید و می خواهید در مورد قیمت بالش و یا تشک اطلاعاتی را به دست بیاورید، توصیه می کنیم در ادامه این گزارش همراه ما باشید.

آیا تشک طبی به آزاد سازی تنش های عضلانی کمک می کند؟

یکی از ویژگی های اساسی این تشک آزاد سازی تنش های عضلانی است. در واقع، این تشک به گونه ای طراحی شده است که می تواند تکیه گاه مناسبی را برای عضلات و ماهیچه های بدن به وجود بیاورد و همین امر سبب می شود تا بدن در حالت ریکسیشن قرار گیرد و دیگر درد در بافت های عضلانی پنهان نشود. کسانی که از دردهای مزمن کمر رنج می برند، پس از خوابیدن بر روی این تشک احساس خوبی خواهند داشت و این چیزی است که تمامی افراد به دنبال آن هستند.

جنس این تشک چیست؟

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که جنس تشک طبی چیست! بهتر است بدانید این محصول از متریال های متفاوتی تولید می شود، اما یکی از متریال های محبوبی که در ساخت این تشک به کار می رود مموری فوم است. وقتی به روی تشک مموری فوم دراز می کشید به سرعت نقش بدن را به خود می گیرد و تکیه گاه مناسبی برای قسمت های مختلف بدن به وجود می آورد. همچنین، پس از آنکه از روی این تشک بلند می شوید به حالت اولیه باز می گردد.

آیا این تشک نرم است یا سفت؟

تشک طبی نباید بیش از اندازه نرم و یا سفت باشد. اگر این تشک بیش از اندازه نرم باشد، دیگر نمی تواند تکیه گاه مناسبی را برای اندام های بدن به وجود بیاورد و همین امر سبب می شود تا درد در بدن باقی بماند و اگر این تشک بیش از اندازه سفت باشد، سبب می شود که بدن تکیه گاه مناسبی نداشته باشد و با توجه به این که تشک سفت است دردها افزایش پیدا می کنند. تشک باید حد متوسطی داشته باشد، اگر در این زمینه تخصص ندارید می توانید با افراد متخصص در تماس باشید.

عمر مفید این تشک چقدر است؟

اگر شما تشک طبی را از برندهای معتبر بازار خریداری کنید و مطمن باشید تمامی استانداردها در ساخت آن رعایت شده اند، عمر مفید آن به طور متوسط 5 سال است. هر چقدر از تشک بهتر مراقبت کنید و پروتکل های لازم را به کار ببرید، طول عمر مفید آن همانقدر افزایش پیدا می کند. در این شرایط، طول عمر تشک به 10 سال نیز می رسد. در واقع، شما با خرید این تشک می توانید بر آینده سلامتی خود سرمایه گذاری کنید و این موضوع ارزش زیادی دارد.

آموزش آنلاین بازی شطرنج

بالش مموری فوم چیست؟

در کنار تشک طبی که می تواند به حفظ سلامتی کمک کند، خرید بالش مموری فوم از جمله محصولاتی است که برای تجربه خواب بهتر و حفظ سلامتی مهره های گردن پیشنهاد می شود. بالش مموری فوم وزن سبکی دارد و می تواند تکیه گاه مناسبی برای مهره های گردن باشد. این بالش ضد حساسیت است و زمانی که روی آن می خوابید هرگز پوستتان اذیت نمی شود و یا واکنش های تنفسی پیدا نمی کنید. بالش مموری فوم برای کسانی که از دردهای مزمن گردن رنج می برند ایده آل است و به کاهش درد کمک می کند.

قیمت بالش چقدر است؟

اکنون ممکن است اغوا شده باشید برای خرید تشک طبی و یا بالش استاندارد اقدام کنید. این سوال همواره پرسیده می شود که قیمت بالش و یا تشک چقدر است. بهتر است بدانید پاسخ به این سوال به فاکتورهای متعددی بستگی دارد. نوع متریال به کار رفته در کالای خواب می تواند بر قیمت بالش و یا تشک اثر بگذارد. همچنین، سایز تشک و بالش از موارد دیگر تعیین کننده قیمت بالش و یا تشک است. برای استعلام دقیق قیمت بالش و یا تشک باید با مراکز معتبر فروش در ارتباط باشید.

برای خرید تشک طبی به کجا مراجعه کنیم؟

تا بدینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد خرید تشک طبی در اختیار شما قرار دهیم. این تشک به گونه ای طراحی شده است که تکیه گاه مناسبی را برای بدن به وجود می آورد و به آزاد سازی تنش های عضلانی کمک می کند. همچنین، این تشک از متریال های مناسب و ضد حساسیت مانند مموری فوم درست شده است و اجازه نمی دهد واکنش های آلرژیک بروز پیدا کنند. اگر می خواهید برای خرید تشک طبی و یا استعلام قیمت بالش اقدام کنید، می توانید سایت فروشگاهی کالای خواب آکسون (axonmattress.ir) مراجعه کنید. تمامی محصولاتی که در این سایت موجود هستند همراه با ضمانت نامه به فروش می رسند و کارشناسان به شما کمک می کنند با توجه به ویژگی ها و بودجه ای که دارید بهترین محصول را انتخاب کنید.

راهنمای خرید چمدان مسافرتی از تولیدی چمدان

چرا باید از آینه تراش خورده استفاده کنیم؟

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا