بیوگرافی آندره سیلوا، رونالدو جدید پرتغال 7 تصویر سال 2018

سه‌شنبه 6 آبان 1399 بیوگرافی

 

بیوگرافی آندره سیلوا،  رونالدو دوم در پرتغال (+تصاویر)

 

اندره سیلوا قوتبال را از کجا شروع کرد؟

آندره سیلوا، فوتبال را به شکل حرفه‌ای از باشگاه سالگویروس کشورش آغاز کرد.

چکیده ای از بیوگرافی آندره سیلوا:

نام کامل: آندره میگل والنته دا سیلوا

تیم: عضو تیم ملی پرتغال

تولد: ۶ نوامبر ۱۹۹۵

زادگاه: دو مونته، پرتغال

قد: ۱٫۸۵ متر

پست: هافبک

رونالدوی دوم پرتغال کیست؟

آندره میگل والنته دا سیلوا (زادهٔ ۶ نوامبر ۱۹۹۵)، بازیکن فوتبال اهل کشور پرتغال است که در پست هافبک برای باشگاه آث میلان و تیم ملی پرتغال بازی می‌کند.

آندره سیلوا متولد ۱۹۹۶، فوتبال را به شکل حرفه‌ای از باشگاه سالگویروس کشورش آغاز کرد و علی‌رغم پیشنهاد نیم میلیون یورویی از دراگوناس (تیمی در حومه شهر پورتو)، در سال ۲۰۱۱ به تیم نوجوانان باشگاه پورتو پیوست.

آندره سیلوا که ابتدا یک هافبک میانی محسوب می شد و به دکوی جدید شهرت یافته بود، رفته رفته خود را در پورتو جا انداخت و عرض ۲ سال به تیم دوم این باشگاه توانست راه یابد. مربیان آندره سیلوا خیلی سریع متوجه نبوغ او مقابل دروازه رقبا شدند و تصمیم گرفتند علی‌رغم خالی بودن جای او در مرکز زمین وی را در پست شماره ۹ بازی دهند.

همه چیز برای آندره سیلوا عالی پیش رفت و وی که قبلاً در تیم‌های باشگاهی و زیر ۱۶، ۱۷ و ۱۸ ملی پرتغال در مرکز زمین انجام وظیفه می‌کرد، بعد از آن مبدل به یک قاتل درون محوطه جریمه شده بود. در ۳۷ بازی او موفق به زدن ۲۸ گل که شامل ۳ هتریک بود، شد و اثبات کرد وقت رسیدن به پیراهن تیم بزرگسالان باشگاهش، پورتو است.

ارزوی حضور اندره در تیم بزرگسالان:

در پرتغال خبر از بازیکنی جدید با ترکیبی میان پدرو پائولتا و کریستیانو رونالدو می دادند. آندره سیلوا در فصل اول حضورش در تیم اصلی پورتو توانست نشانه‌هایی از یک بازیکن آینده دار را با به ثمر رساندن ۳ گل در ۱۱ بازی به نمایش بگذارد. سیلوا که ۱۹ سال بیشتر نداشت یکی دو بار به لیست اولیه تیم ملی بزرگسالان پرتغال دعوت شد اما خیلی سریع نامش خط خورد و تمام امید وی برای حضور در یورو ۲۰۱۶ از بین رفت. او ناامید نبود و می دانست قطعاً دیر یا زود به لباس تیم ملی می رسد. اتفاقی که در نهایت انجام شد. او اکنون در میلان بازی می‌کند.

اندره سیلوا در تیم های باشگاهی چه تعداد گل زده است؟

سال‌هاباشگاه‌هابازی(گل)
۲۰۱۳–۲۰۱۶پورتو بی۸۴(۲۴)
۲۰۱۵–۲۰۱۷پورتو۴۱(۱۷)
۲۰۱۷-۲۰۲۰میلان۲۵(۲)
۲۰۱۸-۲۰۱۹میلان ← سویا (قرضی)۲۷(۹)
۲۰۱۹-۲۰۲۰میلان ← آینتراخت فرانکفورت (قرضی)۲۵(۱۲)
۲۰۲۰-آینتراخت فرانکفورت۰(۰)

 

عکسهای با کیفیت از اندره سیلوا

[ngd-single-post-view]
کیم کارداشیان

معرفی کیم کارداشان

بیوگرافی ژاله درستکار 

بیوگرافی ژاله درستکار 

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi