هدف ما صعود به سطح اول پرتغال است

شنبه 8 مهر 1402 ورزشی
علی مبارکی

مبارکی: هدف ما صعود به سطح اول پرتغال است

مصاحبه جالب با سایت پرتعالی با علی مبارکی مبارکی  لژیونر ایرانی در خصوص بازی در تیم اسپورتینگ پرتعال و هدفش در این فصل مفصل صحبت کرد جدا شدن از خزرلنکران آذربایجان  تصمیم سختی نبود. بازی در لیگ پرتغال  خیلی خوب است لیگ پرتغال لیگ سختی است.

این رقابت کیفیت بالایی دارد و بسیار سریع است که برای من خوب خواهد بود. من چنین فوتبالی را دوست دارم. باید دید در اولین  فصل حضورم چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. من خیلی خوشحالم در اینجا هستم. معتقدم تیم خیلی خوبی داریم و این فصل یک هدف بزرگ داریم که آن هم صعود به سطح اول  لیگ پرتغال است.

علی مبارکی

علی مبارکی

لژیونر فوتبال  ایران اظهار داشت: با 100 درصد تمرکز فصل را آغاز خواهیم کردتا در حد توانمان بهترین جایگاه را بدست آوریم. در خصوص بازی در تیم ملی ایران  اظهار داشت: آرزوی هر بازیکنی است تو مسابقات لباس تیم ملی برتن کند آرزوی موفقیت برای تیم ملی در بازی های آسیایی دارم و مطمعنم از گروه صعود میکنیم .

 

نشریه آذربایجانی  ازچند  پیشنهاد جدید دیگر برای جذب ستاره ایرانی اسپورتینگ خبر داد. به گزارش خبر ورزشی ، علی مبارکی  لژیونر  کشورمان بعد از درخشش به همراه خزر لنکران اذربایجان  در فصل گذشته لیگ برتر آذربایجان  از سوی باشگاه های مجارستان ترکیه  پیشنهادی دریافت کرد. طبق آخرین گزارش های رسیده از پرتغال  باشگاه پرتغالی با انتقال  مبارکی  به یک شرط موافقت کرد که قرضی صورت بگیرد.

اما همین شرط باعث شده تا باشگاه های بزرگ دیگه ای پیشنهاد خاص برای  ستاره ایرانی ارائه بدن . در همین رابطه نشریه ترکیه خبر داد علی مبارکی   ستاره ای اسپورتینگ چند پیشنهاد اروپایی دیگر مواجه شده است. درخشش مبارکی در فصل گذشته به همراه خزر لنکران  ادربایجان که موفق شد ۸گل به ثمر رساند و۵ پاس گل بدهد توجه باشگاه های دیگر اروپایی را به خود جلب کند.

1

برگزاری دوره آموزش مربیگری درجه سه ورزش های زورخانه ای در شیراز

علی مبارکی

مصاحبه علی مبارکی با سایت ریپورت ورزشی کشور آذربایجان

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا