معرفی چند مدل کفش زنانه شیک

پنج‌شنبه 13 آذر 1399 دنیای مد

اشنایی با ۶ مدل کفش زنان شیک پوش

می خواهیم کفش های ضروری که اکثر خانم ها با ان اشنا هستند را؛و در مکان های مختلف از ان استفاده می شود به شما نشان دهیم و دربارشان حرف بزنیم.

معرفی کفش های لازم و مورد استفاده زنانه

اگر بخواهیم به کفش های زنانه اشاره کنیم مدل های زیادی را پیدا میکنیم ولی از بین ان ها ۶ مدل کفش است که داشتن ان ها ضروری است؛این ۶ مدل کفشی که میخواهیم نام ببریم برای مکان های مختلف مناسب است.

مدل کفش

۱_کف پاشنه بلند جلوبسته

این نوع کفش که پاشنه بلند نام دارد برای مجلس ها بسیار مناسب است؛این کفش برای بانوان در سنین مختلف قابل استفاده است و داشتن یک جفت از این نوع کفش برای تمام بانوان ضروری است.

مدل کفش پاشنه بلند زنانه

۲_کفش پاشنه بلند جلوباز و بند دار

این نوع کفشه پاشنه دار و جلو باز و بند دار جذاب تر هستند و با بیشتر لباس ها هم خوانی دارد و میشود ان را به راحتی ست کرد؛در اکثر مناسبت هایی مثل تولد عقد و جشن عروسی قابل استفاده است.

مدل کفش پاشنه بلند بند دار

۳_کفش اسپرت پاشنه تخت

کفش اسپرت را می توان به عنوان قابل استفاده ترین و پر کاربرد ترین کفش ها معرفی کرد؛از کفش اسپرت میتوان در بیشتر مکان ها استفاده کرد مانند:دانشگاه،مدرسه،محل کار،خرید،کوه نوردی و… به دلیل اینکه از این کفش استفاده بیشتری میشود باید بسیار راحت باشد.

انواع مدل شومیز زنانه جذاب (کلوش، پفی و سه ربعی)

مدل کفش اسپرت زنانه

۴_صندل تابستانی

از انجایی که می دانیم هر فصلی کفش خاصی میخواهد، در فصل تابستان مناسب ترین کفش صندل های چرم است زیرا در هوای گرم باید از کفش باز و خنک استفاده کنیم.

مدل کفش صندل چرم

۵_نیم بوت

این نوع کفش برای دو فصل پاییز و زمستان مناسب است و از خاصیت های ان می توان به محافظت پا از سرما و زیبایی که به استایل می دهد اشاره کرد و مثل مدل های قبل هر خانمی یکی از انها را نیاز دارد.

 

مدل نیم بوت زنانه 2018

۶_کتانی

این مدل کفش مورد پسند بسیاری از بانوان است این کفش را می توان با عنوان تیپ های اسپرت ست کرد و قابل استفاده برای وزرش است.

مدل کتانی زنانه سفید گل دار

ست های زیبای مادر و دختری

10 مورد از ست های زیبای مادر و دختری

مدل مانتو لاکچری ۲۰۲۰ پاییزه اسپرت و مجلسی

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا