بیلی آیلیش /28 واقعیت جالب درباره بیلی آیلیش

سه‌شنبه 5 اسفند 1399 چهره ها
بیلی آیلیش

بیلی آیلیش کیست

بیلی آیلیش پایرت بیرد اوکانل (زادهٔ ۱۸ دسامبر ۲۰۰۱)، خواننده و ترانه‌نویس آمریکایی است. او اولین بار در سال ۲۰۱۵ ترانه «چشم‌های اقیانوسی» را در ساوندکلاود منتشر کرد که پس از آن به‌صورت رسمی توسط شرکت دارک‌روم و اینترسکوپ رکوردز منتشر شد.

این ترانه توسط برادرش فینیاس، که با او در موسیقی و برنامه‌های زنده همکاری می‌کند نوشته و تهیه‌شده‌است. اولین ئی‌پی او، به من لبخند نزن (۲۰۱۷) در میان ۱۵ رتبه برتر جدول‌های فروش موسیقی ایالات متحده، بریتانیا، کانادا و کشور استرالیا قرار گرفت.

بیلی آیلیش قبل از اینکه 18 ساله شود ، برای خود نام و شهرت خوبی ایجاد کرده است.

موسیقی و ویدئوهای او مطمئناً به خاطر سبک عجیب و غریب و عجیب و غریبش شناخته می شود که در ذهن شما باقی خواهد ماند.

 بیلی الیش

بیلی الیش

 30 واقعیت برتر بیلی الیش

۱-نام کامل وی Billie Eilish Pirate Baird O’Connell است. او 19 ساله است و در 18 دسامبر 2001 به دنیا آمد.

۲-بیلی آیلیش از مگی بیرد و پاتریک اوکانل متولد شد که هر دو در صنعت سرگرمی هستند. میراث وی ایرلندی و اسکاتلندی است.

۳-با کمال تعجب ، بیلی دبیر خانه شد. با این حال ، او از 8 سالگی به گروه کر لس آنجلس پیوست ، که دلیل آن را کمک به او در آواز خواندن به درستی دانست.

۴-هنگامی که او فقط 11 سال داشت ، بیلی آیلیش شروع به نوشتن آهنگ کرد.

۵-اولین تک آهنگ بیلی آیلیش “Ocean Eyes” بود که در سال 2016 در SoundCloud با کمک برادرش Finneas که او نیز یک نوازنده است منتشر شد.
۶-چند سال بعد ، در سال 2019 بود که این آهنگ توسط RIAA به پلاتینیوم معتبر رسید و در رتبه بندی بیلبورد داغ 100 به رتبه 84 رسید.

۷-بیلی آیلیش در هر دو موسیقی متن “13 Reason Why” آهنگ دارد. آهنگ او “Bored” در موسیقی متن فیلم Season 1 قرار دارد ، در حالی که در Season 2 او در آهنگ “Lovely” با خالد همکاری کرد.

۸-بیشتر آهنگ های بیلی توسط برادرش فینئاس یا با او نوشته شده است. Finneas همچنین موسیقی او را تولید می کند و برای نمایش های زنده با او برنامه اجرا می کند.

۹-بیلی ، لانا دل ری را به عنوان یک تأثیر بزرگ موسیقی در کنار هنرمندانی مانند بیتلز ، آوریل لاویین و جاستین بیبر ، به حساب آورده است.

۱۰-لباس بیلی آیلیش با لباسی که اندازه آن بسیار زیاد است ، زیرا او می خواهد مانع از شرمندگی بدن او شود. سبک او همچنین از تایلر خالق الهام گرفته شده است.

 

 بیلی الیش

بیلی الیش

۱۱-کل خانواده O’Connell بسیار موزیکال هستند. برادر و مادر بیلی ترانه سرا هستند و پدرش هم پیانو می نوازد و هم قارچ.

۱۲-برنامه تلویزیونی مورد علاقه بیلی “دفتر” است و او حتی از نمونه های یکی از قسمت های آهنگ خود “اعتیاد عجیب من” استفاده کرد.

۱۳-با کمال تعجب ، بیلی آیلیش مبتلا به سندرم توره است ، که یاد گرفته است بیشتر او را در جمع کنترل می کند.

۱۴-الیش که یکی از افراد تحت فشار قرار دادن همسالان نیست ، هرگز از داروها یا سیگار استفاده نکرده است.

۱۵-به عنوان یک طرفدار ترس ، برخی از برنامه های تلویزیونی و تلویزیونی مورد علاقه بیلی الیش The Babadook ، American Horror Story و The Walking Dead هستند.

۱۶-در حقیقت ، اولین ساخته واقعی او درباره آخرالزمان الهام گرفته از مردگان متحرک است که “Fingers Crossed” نام دارد.

۱۷-در سال 2016 ، بیلی ایلیش در کلاس رقص خود در حال رقص با بزرگترها بود که استخوانش از عضله باسن جدا شد و استخوانش بیرون آمد.

۱۸-بیلی ایلیش هرگز در عکسها لبخند نمی زند زیرا می گوید این باعث می شود احساس “ضعف و ناتوانی” کند.

۱۹-فقط در طی یک سال ، بیلی از اجرا به جمع 500 نفر تبدیل شد ، تا زمانی که فقط 16 سال داشت برای جمعیت 40،000 نفر بازی کند.

۲۰-یکی از طرفداران او تصویری از او را با چشمان سیاه شده و اشکهای سیاه نشان داد. بیلی آن را خیلی دوست داشت ، به طوری که آن را به کارگردانش داد تا از یک موزیک ویدئو الهام بگیرد که در نهایت “When the Party’s Over” ساخته شد.

 

 

 بیلی الیش

بیلی الیش

 

۲۱-بیلی آیلیش تقریباً از نظر سبک ، موسیقی ، ویدئوها و شبکه های اجتماعی خواستار کنترل کامل است. او می گوید ترجیح می دهد بمیرد تا اینکه اجازه دهد شخص دیگری فقط برای سهولت کار امور را تحویل بگیرد.

۲۲-اگرچه او به دلیل سطح شهرت خود به مسئولیت الگو بودن پی برد ، اما می گوید اجازه نخواهد داد که این روش تغییر کند.

۲۳-حتی با وجود اینکه وی بیش از 12 میلیون فالوئر در اینستاگرام خود دارد ، اما در استفاده از شبکه های اجتماعی تمایلی ندارد و آن را ابزاری خطرناک می داند.

۲۴-با بزرگ شدن در پارک هایلند ، کالیفرنیا ، میزان جرم زیر سوال بود. همسایگان آنها حتی توسط FBI به جرم پولشویی دستگیر شدند.

۲۵-حتی قبل از اینکه بتواند رأی بدهد ، بیلی با یک شهردار لس آنجلس همکاری کرد تا مردم را به رای دادن در سال 2018 ترغیب کند.

۲۶-اولین تور بیلی تور “به من لبخند نزن” در سال 2017 بود.

۲۷-آلبوم “به من لبخند نزن” به این دلیل نامگذاری شد که بیلی از اینکه مردم به او لبخند می زنند متنفر است و او احساس می کند که باید لبخند بزند.

۲۸-دستگیره اینستاگرام Billie Eilish @ Wherearetheavocados به شوخی بر اساس 10 ساله ساختن پنیر کبابی ساخته شد اما هیچ آووکادویی پیدا نکرد تا با آن کار کند.

 بیلی الیش

بیلی الیش

همسر جدید پیمان قاسمخانی 

ازدواج مجدد پیمان قاسمخانی +عکس

کیم کارداشیان

در خواست طلاق کیم کارداشیان از همسرش

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi