25 مدل مو زنانه برای پیشانی های کوتاه

سه‌شنبه 17 مرداد 1402 آرایش پوست ومو
25 مدل مو زنانه

25 مدل مو زنانه برای پیشانی های کوتاه

چه بخواهید به ساحل بروید یا یک روز معمولی یا یک شب بیرون از خانه را بگذرانید، باید خوب به نظر برسید. و هیچ راهی بهتر از داشتن بهترین مدل موی مناسب برای صورت شما وجود ندارد. اگرچه یافتن مدل موی مناسب برای پیشانی های کوچک چالش برانگیز است، اما غیرممکن نیست.

یک آرایشگر فوق العاده از لیست A احتمالاً فردی است که بهترین مدل موی متناسب با سر شما را انتخاب می کند. با این حال، همه به چنین حرفه ای دسترسی ندارند. با توجه به مدل‌های موی متعددی که وجود دارد، باید رویکردی انعطاف‌پذیر داشته باشید.

و برای افرادی که پیشانی های کوچک دارند، زمانی که ترفندهای آرایشگران حرفه ای را یاد بگیرند، نسبتاً آسان است. قبل از اینکه گامی جسورانه برای استقلال مدل مو بردارید، بهترین ظاهر افراد با پیشانی کوچک را بررسی کنید.

1. چتری بچه

اگر به دنبال بهترین مدل مو برای پیشانی های کوچک با صورت های گرد هستید، چتری بچه ایده آل است. ظاهر فوق العاده ای است و سبک کردن آن آسان است. اگرچه چتری‌ها به‌طور سنتی به اندازه‌ای طولانی پوشیده می‌شوند که پیشانی را بپوشانند و ابروهای شما را از بین ببرند، چتری‌های نوزاد متفاوت هستند.

آنها نسخه کوتاه شده مدل موی معمولی هستند که به جلب توجه به پیشانی کوچک شما کمک می کند. و شما می توانید به ترفندهای مختلف، از جمله چتری بچه باردوت، چتری بچه گانه، چتری بچه گانه گرد و موارد دیگر بروید.

بهترین چیز در مورد مدل مو این است که می توانید در کمترین زمان آن را طوری تغییر دهید که مطابق با سلیقه مد منحصر به فرد شما باشد.

2. چتری های لایه ای جاروب شده از پهلو

افرادی که پیشانی های کوچکی دارند، با توجه به مدل موی متعددی که می توانند استفاده کنند، خوش شانس هستند. و چتری‌های لایه‌بردار که به‌طور جهانی جذاب هستند، راه خوبی هستند. جای تعجب نیست که مدل مو مورد علاقه افراد مشهور روی فرش قرمز است.

یکی از جالب ترین چیزها در مورد ظاهر این است که شما زمان و تلاش زیادی را صرف تلاش برای پر جنب و جوش کردن آن نخواهید کرد. مدل دادن به چتری های لایه ای جاروب شده از پهلو ساده است. چتری ها از یک طرف کوتاه تر شروع می شوند و به پیشانی شما نگاه می کنند و در سراسر صورت امتداد می یابند.

سپس به راحتی با بقیه موهای شما در طرف دیگر ترکیب می شود. و می توانید از سشوار یا صاف کننده برای صاف کردن نوارها استفاده کنید. یکی دیگر از چیزهای خارق العاده در مورد ظاهر موی لایه ای کناری این است که با هر طول مویی عالی به نظر می رسد.

3. مدل موی کوتاه پیکسی

برش پیکسی یکی دیگر از مدل‌های موی فوق‌العاده است که برای پیشانی کوچک مناسب است. این یک راه حل فوق العاده برای یک زن معاصر در حال حرکت است، زیرا در هنگام استایل کردن به تلاش زیادی نیاز ندارد. این یک مدل موی زیبا و مناسب برای هر موقعیتی است، چه یک آرایش رسمی و چه غیر رسمی.

می‌توانید از مدل‌های موی پیکسی مختلف، از مدل‌های قدیمی نامتقارن گرفته تا شاهین‌های مصنوعی بد بو، لذت ببرید. به همین دلیل یکی از بهترین مدل های مو برای پیشانی های کوچک و موهای پرپشت است.

4. نان دو گره

شما می توانید مدل مو را هر چیزی که می خواهید بنامید: نان دو نفره، نان های فضایی، نان های مینی ماوس و بسیاری موارد دیگر. صرف نظر از نامی که انتخاب می کنید، مدل موی دونه دونه شما را شگفت انگیز می کند.

این یکی از محبوب ترین مدل مو برای پیشانی های کوچک و صورت های بیضی است. همچنین، یکی از محبوب ترین ظاهرهای دهه 90 بود که در حال بازگشت هستند.

اگرچه گزینه های زیادی وجود دارد، اما نان دو گره با افرادی که پیشانی های کوچکی دارند به خوبی می آید. انجام مدل موی دو تایی ساده است. شما فقط به دو کش موی کشسان و چند سنجاق بابی نیاز دارید.

موهای خود را در دو دم اسبی قرار دهید و آنها را به صورت نان بپیچید. از پین های بابی برای محکم کردن آن استفاده کنید و کارتان تمام است. این تنها کاری است که باید انجام دهید تا با موی دو گره، یکی از بهترین مدل های مو برای پیشانی های کوچک، خیره کننده به نظر برسید.

5. مدل موی عروس هندی

افراد با پیشانی کوچک خوش شانس هستند زیرا می توانند هر تعداد مدل مو را که دوست دارند امتحان کنند. مدل موی عروس هندی یکی از مدل های موی عروس برای پیشانی های کوچک است. این یک مدل موی زیبا و مرتب است که برای هر کسی عالی به نظر می رسد.

برای افرادی که صورت‌های کوچک گرد و مربعی دارند توصیه می‌شود که آنها را شگفت‌انگیز نشان دهند. مردم به سختی متوجه می شوند که مدل موی عروس هندی شما چقدر زیبا به نظر می رسد.

6. برش شگی پیکسی

اگر به دنبال مدل موهای زیبا نیستید و به دنبال چیزی خشن و جسور هستید، مدل موی پشمالو ایده آل است. از جهات مختلف با برش معمولی پیکسی متفاوت است. موها پشمالو باقی می‌مانند و به نظر می‌رسند که از پهلو جارو شده است. این یکی از بهترین مدل های مو برای پیشانی های کوچک و موهای پرپشت است.

مدل مو فرم مشخصی به صورت شما می دهد. اجازه دهید لبه ها روی صورت شما بیفتند تا ظاهر پشمالو کاملی را نشان دهید. در صورت تمایل می توانید آن را شانه کنید. این ظاهر برای هر موقعیتی مناسب است، چه مراسم رسمی و چه رسمی. همچنین برای افرادی که صورت گرد دارند بسیار عالی است.

7. باب کوتاه با چتری

دنیا بدون مدل موی باب چگونه خواهد بود؟ این یکی از متنوع ترین ظاهرهای روزمره است که با اشکال مختلف صورت مطابقت دارد. و نکته جالب این است که در افراد با پیشانی کوچک حتی بی عیب و نقص تر به نظر می رسد.

به خاطر داشته باشید که برای افرادی که موهای نازک دارند نیز عالی است. با استفاده از جواهرات مناسب می توانید مدل مو را خیره کننده کنید. لطفاً هنگام تکان دادن سبک خود را محدود نکنید. پوشیدن و تطبیق آن راحت ترین است.

طول مدل موی کوتاه می تواند در هر جایی بین گوش و گردن قرار گیرد و با یک فرچه جفت شود. ظاهر به فرد اجازه می دهد تا وزن حجیم را از روی موهای خود بردارد و زندگی را بسیار آسان تر کند زیرا به نگهداری، محصول و زمان کمتری برای مدل دادن نیاز دارد.

8. باب نامتقارن

باب نامتقارن یکی از بهترین مدل های مو برای پیشانی های کوچک و صورت های کوتاه است. موهای ناهموار لایه لایه به مشخص شدن نمای چهره کمک می کند و توجه بیشتری را به زیبایی فرد جلب می کند.

باب نامتقارن طعمی به باب کلاسیک می بخشد زیرا از ظاهر استاندارد بالاتر می رود تا آن را سرگرم کننده تر کند. این به سادگی از یک مدل موی ساده خسته می شود و شما را زیبا نشان می دهد. به همین دلیل است که مدل مویی مناسب پیشانی کوچک است.

 

9. مدل موی خوش حالت

اگر می‌خواهید صورتتان کشیده‌تر و کمی کشیده‌تر به نظر برسد، مدل موی بی‌درنگ عالی است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که معمولاً با حالت دادن به موهای فر، به قسمت تاج مو حجم دهید.

اگر موهای بلند یا متوسطی دارید، می‌توانید به سادگی آن قسمت پشتی مو را شانه کنید و قسمت جلوی مو را فر کنید. این یک ظاهر جسورانه است که می توانید به هر مناسبتی تکان دهید و سر را برگردانید. آن را امتحان کنید و خودتان ببینید.

 

10. گره بالایی

اگر به دنبال بی دردسرترین مدل موی هستید که نیاز به تلاش زیاد در مدل دادن ندارد، به سراغ گره بالایی بروید. این یکی از شگفت‌انگیزترین مدل‌های مو برای پیشانی‌های کوچک است که به سرعت در حال افزایش است. بسیاری از مردم آن را برای تابستان ایده آل می دانند.

برای خانم هایی با موهای بلند مناسب است. گره بالا چهره را براق و بلندتر نشان می دهد، بنابراین خانم های کوتاه قد این استایل را ترجیح می دهند. همچنین با خانم هایی که صورت گرد دارند به خوبی ست می شود.

 

11. مدل موی گشاد و موج دار

اگر صورت و پیشانی کوچکی دارید و نمی‌خواهید مدل موی کوتاهی داشته باشید، آن را طولانی‌تر با مقداری موج بپوشید. این یک ظاهر فوق العاده است که اگر موهای شما از قبل موج دار باشد راحت تر می شود. یکی از شگفت انگیزترین چیزها در مورد این استایل این است که می توانید آن را تا نیمه بپوشید.

 

12. لوب فنری

معمولاً افراد با پیشانی های کوچک به دنبال مدل مویی هستند که زیبایی صورت را افزایش دهد و هر چیزی که نمایان شود عالی است. به همین دلیل است که لوب فنری یکی از بهترین مدل های مو برای پیشانی های کوچک و صورت های بلند است. الگوی موج دار مو، یک چشم انداز جدید جذاب را به چهره ارائه می دهد. برای افرادی که صورت گرد دارند ایده آل است.

 

13. مدل موی موهاوک مد

اگر چیزی جسورانه می‌خواهید، مدل موی موهاوک برای شما مناسب است. برای صورت های کوچک و در درجه اول برای افرادی با پیشانی کوچک بسیار عالی است. بیشتر موها در بالای سر شما قرار دارند تا یک موهاوک عالی ایجاد کنید. شما می توانید موها را به گونه ای که می خواهید رنگ کنید تا طعمی منحصر به فرد به ظاهر بیاورید.

 

14. موهای موج دار بالیاژ

اگر به پلاتینیوم شدن علاقه دارید اما کمی رزرو دارید، موهای موج دار بالیاژ بهترین راه حل است. جالب ترین چیز این است که می توانید از بالیاژ در ارتفاع های مختلف استفاده کنید و بهترین حالت را داشته باشید.

 

15. امواج جانبی هالیوود

اگر می‌خواهید هر جا که می‌روید، جذاب به نظر برسید. موج های هالیوود با تمام اشکال صورت، تمام طول موها و همه سنین مناسب است. به این ترتیب، لازم نیست نگران چیز دیگری جز نحوه رسیدن به سبک باشید. بنابراین با آرایشگر خود در تماس باشید و جادو را انجام دهید.

 

16. مدل موی مشکی و آبی

آیا به دنبال مدل مو برای خانم هایی با پیشانی کوچک هستید؟ سپس این سبک را در نظر بگیرید. موهای بلوند پلاتینی داغ با چتری های پشمالو از شما یک اسب شاخدار واقعی می سازد، زیرا بسیار منحصر به فرد خواهید بود. اگر نمی دانید چه نوع چتری را برای مدل موی خود انتخاب کنید، باید چتری های پشمالو را امتحان کنید.

 

17. بلوند پلاتینیوم با چتری های پشمالو

آیا به دنبال مدل مو برای خانم هایی با پیشانی کوچک هستید؟ سپس این سبک را در نظر بگیرید. موهای بلوند پلاتینی داغ با چتری های پشمالو از شما یک اسب شاخدار واقعی می سازد، زیرا بسیار منحصر به فرد خواهید بود. اگر نمی دانید چه نوع چتری را برای مدل موی خود انتخاب کنید، باید چتری های پشمالو را امتحان کنید.

18. موهای نارنجی تند با چتری بلند

اگر از رنگ‌های روشن لذت می‌برید و به ظاهر جذاب علاقه دارید، می‌توانید به سراغ این سبک ساده و شیک بروید. چتری های بلند و صاف، توهم بالاتنه حجیم و پیشانی بزرگتر را ایجاد می کند.

19. مدل موی مشکی مواج کوتاه

اگر از مدل موهای مشکی لذت می برید، از این زیبایی لذت خواهید برد. این به ویژه برای دختران جوان و نوجوانانی که دوست دارند چیزهای جدید را امتحان کنند و با روندها مطابقت داشته باشند جذاب است.

 

20. مدل مو بلوند رترو با چتری

اگر عاشق چتری هستید و از طرفداران استایل های رترو هستید، این سبک را دوست خواهید داشت. این مدل موی زیبا برای دخترانی که پیشانی‌های کوچک‌تری دارند، که هوس یک تغییر با صدای بلند برای استفاده روزمره دارند، ایده‌آل است. این نگاه باعث می‌شود که سرها به هر کجا که می‌روید بچرخند.

21. مدل موی قهوه ای قرمز داغ

اگر از طرفداران تیپ های مدرن و شیک هستید، این مدل مو را امتحان کنید. این یک سبک جسورانه دیگر برای شخصی است که دوست دارد جلب توجه کند. رنگ قرمز قهوه ای این استایل را بیشتر نمایان می کند، بنابراین ارزش توجه دارد.

22. مدل موی پیکسی کفال

هنگامی که به دنبال یک مدل ایده آل برای تعطیلات ساحلی هستید، مدل موی مدل ماهی کفال مناسب است. اگر شما یک دختر کم هزینه هستید، می توانید این سبک را برای لباس روزمره خود انتخاب کنید. فقط هر سه هفته یکبار موهایتان را کوتاه کنید تا این زیبایی حفظ شود.

23. مدل مو بلوند فرهای گشاد

این مدل برای خانم هایی که دوست دارند فرهای خود را به رخ بکشند ایده آل است. چتری های ساید و این مدل موی بلوند ظاهر کلی را بهبود می بخشد.

این مدل مو برای افرادی که از ظاهری جوان لذت می‌برند عالی است و باعث می‌شود صورت شما زیباتر از آنچه که هست به نظر برسد. چتری ها به نرم شدن اجزای صورت شما کمک می کنند و چیزی متفاوت به مدل موی شما اضافه می کنند. بنابراین، این مدل مو را برای شب ملاقات بعدی خود امتحان کنید.

24. قاب زدن صورت چتری های بلند

این مدل مو برای افرادی که از ظاهری جوان لذت می‌برند عالی است و باعث می‌شود صورت شما زیباتر از آنچه که هست به نظر برسد. چتری ها به نرم شدن اجزای صورت شما کمک می کنند و چیزی متفاوت به مدل موی شما اضافه می کنند. بنابراین، این مدل مو را برای شب ملاقات بعدی خود امتحان کنید.

25. مدل مو شل و نامرتب

هر زنی یک شاهزاده خانم است و شایسته احساس زیبایی است. یک موی شل و نامرتب که در زیر وسط موهایتان قرار گرفته باشد، به شما احساس سلطنت می‌دهد. برای داشتن ظاهری شگفت‌انگیز، می‌توانید چند تار برای قاب‌بندی صورت روی دو طرف صورتتان بیفتند و در عین حال موهای شلخته‌تان را مد روز نگه دارید. این سبک برای هر محل کار یا رویدادی ایده آل است.

منبع :MSN

طراحی ناخن

طراحی ناخن/20 طراحی شگفت انگیز هنر ناخن که قلب شما را می دزدد

پیداش موهای مجعد

پیداش موهای مجعد! عجیب اما واقعی

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا