معرفی 12 قدرتمندترین زنان جهان

سه‌شنبه 25 آذر 1399 موفقیت ، چهره ها
قدرتمندترین زنان جهان

لیست قدرتمندترین زنان جهان

در هیچ حوزه زندگی عقب نیستند. و هنگامی که آنها از نور خورشید درخشش بیشتری دارند ، مردم نمی توانند درخشش آنها را درک کنند. در این مقاله ، کمی در مورد برخی از موفق ترین زنان در جهان صحبت می کنیم که دارای موقعیت های قدرتمندی هستند و بر چندین زن دیگر نیز تأثیر می گذارند. اگر به دنبال انگیزه هستید ، این مقاله باید بخواند. آن وقت منتظر چه هستیم؟ بیایید نگاهی به برخی از قدرتمندترین زنان در زمینه های مربوطه خود بیندازیم.

ماری ولستون کرافت ، فیلسوف ، نویسنده و مدافع حقوق زنان می گوید:

“من آرزو نمی کنم زنان بر مردان قدرت داشته باشند ، بلکه بر خودشان نیز قدرت داشته باشند. زنانی که در این مقاله درباره آنها صحبت خواهیم کرد کسانی هستند که موفق شده اند با ابرقدرت های خود هر سقف شیشه ای ممکن را خرد کنند.

بانفوذترین زنان جهان در سیاست

1. آنگلا مرکل

آنگلا مرکل به عنوان صدراعظم آلمان فعالیت می کند. او همچنین به عنوان رهبر واقعی اتحادیه اروپا توصیف می شود و معروف است به عنوان “رهبر جهان آزاد”.
آنگلا مرکل

آنگلا مرکل

4. نیرماالا سیتارامان

ملکه الیزابت دوم

ملکه الیزابت دوم

 

10 نکته کلیدی در آداب جلسات تجاری - موفقیت

11. بیانسه نولز کارتر

بیانسه نولز کارتر ، که در بین طرفدارانش معروف به ‘Queen Bee’ است ، خواننده / ترانه سرا ، تهیه کننده ، بازیگر و رقصنده مشهور است. او به عنوان جذاب ترین موسیقی دان قرن توصیف شده است. او همچنین یک انسان دوست است و به عنوان یکی از قدرتمندترین و تأثیرگذارترین موسیقی دانان در جهان شناخته می شود.

12.اپرا وینفری

اپرا وینفری مجری برنامه گفتگوی مشهور ، بازیگر ، مجری رسانه ، تهیه کننده تلویزیون و خیر است. او همچنین صاحب کانال “OWN” است و اغلب به عنوان ملکه همه رسانه ها توصیف می شود. در قرن بیستم ، اپرا وینفری همچنین یکی از ثروتمندترین زنان آفریقایی آمریکایی جهان محسوب می شد.

 اپرا وینفری

اپرا وینفری

parenting.firstcry.com

کارآفرینی چیست؟

کارآفرین کیست؟ هدف از کارآفرینی چیست؟

9 ویژگی افراد شاد

خصوصیات افراد شاد/10 ویژگی افراد شاد

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا