شکیرا زیباترین زن سال ۲۰۲۳

شنبه 17 تیر 1402 چهره ها
شکیرا زیباترین زن سال ۲۰۲۳

شکیرا زیباترین زن سال ۲۰۲۳

شکیرا ، “زیباترین زن سال ۲۰۲۳” مجله پیپل اسپانیایی شده است. شاکیرا همچنان پیروزی می‌گیرد، چرا که نه تنها با آهنگ‌هایش در برابر شریک سابقش، خریداری شده، پول درآورده است، بلکه اکنون توسط مجله پیپل اسپانیایی به عنوان “زیباترین زن سال ۲۰۲۳” نامگذاری شده است.

خواننده کلمبیایی در فهرست “50 زیباترین” سال ۲۰۲۳ به ترتیب مجله پیپل اسپانیایی قرار دارد. این موضوع نه تنها به خاطر زیبایی جسمی‌اش است، بلکه به خاطر روح مقاومتی است که به او کمک کرده است پس از توسط شریک خود به مدت ۱۲ سال فریب خورده، به جلو حرکت کند. شاکیرا ادعا می‌کند که این روح مبارزه‌ای را از پدر و مادرش به ارث برده است.

Capture 280

پدر و مادر او… ستون‌های او

او در این مطلب گفت: “مادرم همیشه همدست من بوده و پدرم بهترین دوست من است. او به بارسلونا رفت تا من را در زمانی که به دلیل جدایی از همسرم در غم فرو رفته بودم، شاد کند و در آنجا، در یک حادثه‌ی ناگوار، شدیدا زخمی شد.”

Capture 278

او از خیانت پیکه از طریق رسانه‌ها مطلع شد

“همه چیز با هم پیوست، خانه‌ام در حال فروپاشی بود. از رسانه‌ها فهمیدم که او به من خیانت کرده است، در حالی که پدرم در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بستری بود. فکر کردم که دوام نخواهم آورد”

Capture 277

زنی الهام بخش

مجله توضیح داد که لیست “50 زیباترین” آن شامل افرادی است که عاشق هنر، طرفداران خود و به خصوص خودشان هستند. به همین دلیل، شکیرا که با استعداد و شجاعت خود دیگران را الهام بخشیده، در فهرست برترین‌ها رتبه برتر را دارد.

Capture 276

انتقال او به میامی

بعد از تحمل سختی‌های جدایی، شاکیرا در کنار فرزندانش، میلان و ساشا، شروع به بازسازی زندگی خود کرد. با آن‌ها، به منظور شروع مرحله‌ی جدیدی از زندگی‌اش پس از سپری کردن بیش از ده سال در اسپانیا با پیکه، به میامی، فلوریدا نقل مکان کرد.

Capture 273

“آن‌ها دلیل وجود من هستند”

“آن‌ها همه چیز برای من هستند و دلیل وجود من هستند. آن‌ها هر روز با قدرتی ناشناخته مرا شارژ می‌کنند و همچنین هر روز من را با خوشحالی پر می‌کنند”، کلمبیایی به مجله People گفت.

Capture 274

اکنون او در حال پول درآوردن است

اگرچه ادامه دادن زندگی سخت نبود، او به جهان و خودش نشان داد که با استعداد و مقدار خوبی از اعتماد به نفس “زنان دیگر گریه نمی‌کنند، زنان پول در می‌آورند”. و این همان چیزی بود که او انجام داد، به دلیل موسیقی، به ویژه آهنگ “Music Sessions # 53” که با دی جی Bizarrap ساخته شده بود.

Capture 275

موسیقی او را نجات داد

“موسیقی زندگی من را نجات داد و بال‌هایی برای پرواز به من داد”، او گفت. “این به من اجازه داد که خودم باشم، در لحظات دشواری به من کمک کرد. وقتی که احساس می‌کردم خودم را از دست داده‌ام، با آنچه که واقعا هستم، ارتباط برقرار کرد. زمانی که خودم را نمی‌شناختم، موسیقی آینه‌ی من بود.”

Capture 282

احساسات به بالا و پایین می‌روند

“من از انکار، خشم، درد، پذیرش، ماتم، امید، ناامیدی، دوباره امید، خیال پردازی، چندین احساس و احساسات دیگر گذر کرده‌ام…” بدون شک، ساختن یک زندگی جدید آسان نبوده است، اما شاکیرا تمام تلاش خود را برای آن کرده است. اکنون، تمام خانواده‌اش توانسته‌اند خوب و خوشحال باشند.

Capture 272

برای خانواده‌اش مبارزه می‌کند

” باید امسال را به مبارزه برای راه اندازی فرزندانم، والدینم و زندگی جدیدم خارج از اسپانیا اختصاص دهم”، او گفت. “خانه‌ی جدیدی برای فرزندانم فراهم کنم.” “وقتی که فرزندانم در مدرسه هستند یا با پدرشان هستند، سعی می‌کنم کار کنم یا کاری خوب و سرگرم‌کننده انجام دهم”، او گفت. “بقیه‌ی زمان را با آنها هستم و برای آنها هستم و در حال کار کردن برای ارائه یک ساختاری هستم که برایشان پایداری بخشیده باشد. کم کم به آنجا می‌رسم و نشاط خانه‌ی خود را بازسازی می‌کنم.”

Capture 271

سال 2023، بهتر از 2022 بسیار است

بدون شک، سال 2022 برای خواننده بسیار سخت بود، اما در سال 2023، وضعیت بهتری برای او شکل گرفت.

همچنین در بیلبورد

از جمله دیگر، به خاطر استعداد و تأثیرش بر نسل جدید، او توسط مجله بیلبورد به عنوان “زن سال” نیز شناخته شده است.

Capture 270

“من زنده مانده‌ام”

“روزهایی هست که احساس قدرت می‌کنم، روزهایی هست که احساس می‌کنم که از تعداد زیادی موضوع سخت عبور کرده‌ام و می‌توانم با هر چیزی روبرو شوم”، او به People Spain گفت. “تمام زندگی‌ام می‌ترسیدم که با چیزهایی که در پایان مجبور شدم با آنها روبرو شوم، روبرو شوم ولی من آنها را زنده مانده‌ام.”

Capture 269

مقاومت زنانه

“من فکر می‌کردم نمی‌تونم”، او ادامه داد، “اما مقاومت انسان‌ها بی‌نهایت است و به خصوص مقاومت زنانه بیشتر است.”

Capture 267

یک عشق جدید؟

و به نظر می‌رسد که شکیرا همچنین در رابطه با زندگی عاطفی خود، دارد بازگشت می‌کند. او با راننده فرمول یک بریتانیایی، لوئیس همیلتون دیده شده است، اگرچه هنوز هیچ چیز تأیید نشده است. بسیاری همچنین درباره حضور او با تام کروز در مسابقات بزرگ فرمول یک در میامی صحبت کردند.

Capture 269

بیشتر موسیقی از شکیرا

علاوه بر این، پس از چندین آهنگ پرطرفدار مانند “TQG” و “Acróstico”، کلمبین شکیرا آهنگ “Copa Vacía” را، یک دوئت با منوئل توریزو، منتشر کرده است. او در ویدئو به صورت پری دریایی ظاهر شده است.

Capture 266

درخشش منحصر به فرد

بدون شک، شکیرا نماینده‌ی شایسته‌ی زیبایی است، نه تنها از نظر ظاهری، بلکه در سایر ابعاد نیز. او هر آنچه که یک فرد را درخشان می‌کند دارد: اعتماد به نفس، استعداد و آزادی برای بودن هر که می‌خواهد.

منبع : MSN

هری و مگان

تور استرالیا هری و مگان

معرفی سلبریتی های کانادایی

معرفی سلبریتی های کانادایی

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا