تور استرالیا هری و مگان

دوشنبه 19 تیر 1402 چهره ها
هری و مگان

تور استرالیا هری و مگان

مگان و هری در استرالیا: “واقعاً پس از تور استرالیا، همه چیز تغییر کرد”، شاهزاده هری در مصاحبه انفجاری خود با اوپرا وینفری در مارس 2021 به همراه مگان مارکل گفت. زوج به یاد داشتند که پس از بازگشت از تور جنوب غربی اقیانوس آرام، احساس کردند که رابطه آنها با خانواده سلطنتی بریتانیا به تباهی کشیده شده است. این سفر یک لحظه مهم در داستان “مگزیت” بود: شکست هری و مگان با قصر بریتانیا و یکی از بزرگترین بحران‌های سلطنتی در تاریخ اخیر. در طول این تور چه اتفاقی افتاد؟

چرا این تور به این اندازه ویژه بود؟

تور سال 2018 زوج در استرالیا و نیوزیلند، اولین سفر رسمی آنها با هم بود. به گفته هری، “اولین بار بود که خانواده می‌توانست ببیند که او چقدر در کار عالی است. و این خاطرات را زنده کرد.” بله، او به مادر خود دیانا و نحوه دلربایی که در طی بازدید خود از استرالیا و نیوزیلند به دست آورد، اشاره کرد.

یادآوری دیانا لیدی دای

تعداد زیادی مقایسه بین هری و مگان در حال حاضر و دیانا لیدی در گذشته وجود دارد. هر دو مگان و دیانا “زنان عجیب و غریب” در خانواده سلطنتی بودند. خود هری می‌گوید که نمی‌خواست “تاریخ را تکرار کند” و می‌خواست از تکرار تجربه مگان از تعقیب خبرنگاران و احساس تنهایی و ناامنی در قصر جلوگیری کند. این چیزی بود که مادرش دیانا برای سال‌ها تحمل کرد

دیانا و چارلز در استرالیا

ویژگی برجسته دیانا و مگان نسبت به دیگر سلطنتی‌ها، زمانی مشخص می‌شود که به سفرهایشان به سرزمین‌های دوردست بازمی‌گردیم. هر دو زن به سرعت قلب مردم را در بازدیدهایشان از شهرهای آنها به دست آوردند و علاقه واقعی به زندگی مردمانشان را نشان دادند. حضور دیانا و چارلز در نیوزیلند در سال ۱۹۸۳، یکی از آن دسته از مناسبت‌هایی بود که مردم به مدت زیادی به یاد می‌آورند. عکس آنها در محوطه خانه دولتی آکلند، نشسته بر روی یک پتوی شطرنجی در چمن با نوزاد ویلیام، به یک نماد تبدیل شد.

بازدید مگان و هری در سال ۲۰۱۸

سفری مشابه، سفر شاهزاده هری و مگان مارکل به استرالیا و نیوزیلند در سال ۲۰۱۸ بود. آنها برای بازی‌های اینویکتوس در سیدنی بودند و به دابو، ملبورن، جزیره فریزر، تونگا، فیجی و نیوزیلند سفر کردند.

دیانا شاهدخت در استرالیا، ۱۹۸۵

مردم به سرعت متوجه شدند که هری و مگان به همان اندازه باز و دوستانه واقعی با مردم محلی بودند که مادر هری، دیانا، همیشه اینگونه بوده است. برای مقایسه، در اینجا یک صحنه با لیدی دای در استرالیا وجود دارد.

آغوش دادن

هری تجربه‌های زیادی در بازدید از استرالیا و نیوزیلند دارد. او قبل از ملاقات با مگان مارکل و سفر با او در سال ۲۰۱۸، چندین بار به آنجا سفر کرده بود.

شاهزاده هری به عنوان جکارو در سال ۲۰۰۳

شاهزاده هری جوان در سال ۲۰۰۳ به ابتدای یک اقامت سه ماهه در استرالیا، سیدنی رفت. این جوان ۱۹ ساله به یک مزرعه دامداری در منطقه دورافتاده کشور به عنوان یک کابوی استرالی – جکارو – آمده بود تا کار کند. در سال ۲۰۱۵، هری افتخار ملاقات با یک مارمولک ۱۰۰ ساله به نام هنری در اینورکارگیل داشت.

حکومت موهای قرمز، ۲۰۱۵

شاهزاده هری با بچه‌های کانبرا سرگرم شد که باور دارند که افراد موهای قرمز بهترین افراد هستند. علاوه بر خندیدن با بچه‌ها، شاهزاده هری به یک موضوع جدی‌تر نیز پرداخت: او یک پاپی را در لیست افتخارات در مجموعه یادبود جنگی استرالیا در کانبرا قرار داد.تا سال ۲۰۱۸، دوک ساسکس همسرش را به همراه خود به استرالیا و نیوزیلند آورد. مردم احساساتی شدند.بعضی از آنها ممکن بودند روزی خودشان شاهزاده را برای خود بربایند.

مگان مارکل همراه شد… و او باردار بود!

با توجه به لبخند و علاقه او به مردم، مگان مارکل بلافاصله به همان اندازه محبوب شوهرش شد. اینکه او به تازگی اعلام کرده بود برای بچه اولش باردار است، مگان را برای طرفداران حرفهای سلطنتی و رسانه‌ها جذاب‌تر کرد.

اطلاع‌رسانی روی ساحل

یکی از رویدادهای مهم سفر آنها به استرالیا، یک جمع‌آوری سرف در ساحل بود تا آگاهی از سلامت روانی افزایش پیدا کند. بعدها مشخص شد که هری و مگان هر دو در طول زمان عضویتشان در خانواده سلطنتی با مشکلاتی در حوزه سلامت روانی مواجه بودند. آنها در مصاحبه با اوپرا درباره آن صحبت کردند.

“مگان توسط دنیا مورد استقبال قرار گرفت”

“دیدن اینکه چقدر برای مگان آسان بود که به سرعت در استرالیا و در سراسر نیوزیلند، فیجی و تونگا به خانواده بپیوندد و با مردم ارتباط برقرار کند،” هری در مصاحبه با اوپرا یادآور شد. “او توسط خانواده و دنیا خیلی مورد استقبال قرار گرفته بود.”

استراحتی در مزرعه

هری و مگان در جریان سفر ۲۰۱۸ خود به استرالیا، جزیره فریزر را بازدید کردند آنها با مردم بوچولا دیدار کردند. آنها صاحبان سنتی جزیره هستند که آن را “کاگاری” می‌نامندند.در دوبو، نیوساوت ولز، آنها در مزرعه مونتین ویو کار کردند.آنها با خانواده وودلی دیدار خوبی داشتند. یکی از نکات برجسته این سفر، دیدار ناگهانی و دلنشین زوج به همراه یک کلاس دانش‌آموز در فرودگاه دوبو بود.پسر کوچک لوک وینسنت به شدت به شاهزاده، ریشش و همسرش علاقه‌مند شد. او نمی‌توانست از پروتکل برخورداری کند.پس از آغوش‌بوسی با هری، او به مگان مارکل همین تحسین‌برانگیز را بیان کرد. تصاویر این دیدار به سراسر جهان پخش شدند.

خوشامدگویی در نیوزیلند

با حرکت به سمت نیوزیلند، هری و مگان در بازدید از ته پاپایورو در اوهینموتو در روتوروا، کوروایی، پوشاک سنتی مائوری را به تن کردند. مگان به سبک مائوری، یعنی هونگی، سلام داد و به نظر می‌رسید که هرگز چیز دیگری نکرده است. باران باریده بود و خیلی خاکی شده بود. اما این مانعی برای هری و مگان نبود که در فعالیت‌هایی که توسط جامعه ردویل، نورث شور در نیوزیلند برگزار شده بود، به صورت کامل شرکت کنند.

دوک و دوشس ساسکس

بخشی از مراسم یک مسابقه پرتاب کفش بارانی بود. ما می‌دانیم که مگان با شور و هیجان شرکت کرد، اما نمی‌دانیم که برنده چه کسی شد.مگان به کودکان محلی در کاشت یک درخت کمک کرد. به واضحی، او از کثافت دستانش نترسید رسانه‌های محلی و بین‌المللی موافق بودند که دوک و دوشس ساسکس، یک زوج محبوب در میان استرالیایی‌ها و نیوزیلندی‌ها بودند.

بیدار شدن سخت

پس از این بازدید موفق مگان و هری با مردم استرالیا و نیوزیلند، به گفته این زن و شوهر ،بعد از بازگشت از سفر استرالیا آنها در خانه بیدار شدن سختی داشتند. مگان به اوپرا وینفری گفت: “چیزهایی شروع به تغییر کردند …

منبع : MSN

سلبریتی هایی که ۶۰ ساله میشوند!

شکیرا زیباترین زن سال ۲۰۲۳

شکیرا زیباترین زن سال ۲۰۲۳

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا