سلبریتی هایی که ۶۰ ساله میشوند!

چهارشنبه 28 تیر 1402 چهره ها

سلبریتی هایی که ۶۰ ساله میشوند!

همه افراد شامل ستارگان محبوب ما هم پیر می‌شوند. اما رسیدن به سن ۶۰ سالگی یک دستاورد مهم است که برخی از افراد مشهور متولد ۱۹۶۳ به آن نرسیدند (به یاد گرامی جورج مایکل). بیایید ببینیم چند نفر از آن‌ها به سنّ طلایی رسیده‌اند، با این‌که بسیاری از آنها شبیه به سنّ خود نیستند!

Helen Hunt

این بازیگر برنده جایزه اسکار برای فیلم “همه چیز بهتر می‌شود” در سال ۱۹۹۸، در تاریخ ۱۵ ژوئن سی‌امین سالگرد تولدش را جشن گرفت. او همچنین توانسته است مانند یک شراب با کیفیت بسنده به سنّ خود برسد.

Quentin Tarantino

کوئنتین تارانتینو به شهرت یکبار گفته بود که فقط ده فیلم کارگردانی خواهد کرد و در سن ۶۰ سالگی بازنشسته خواهد شد. حالا، او در تاریخ ۲۷ مارس ۶۰ ساله شد و در حال کار بر روی پروژه دهم خود، “نقاد فیلم” است. این فیلم دهم او خواهد بود، اما به نظر می‌رسد که او مجبور خواهد بود تا اهداف بازنشستگی خود را کمی به تعویق بیاندازد.

Lisa Kudrow

فویبی بوفی افسانه‌ای از سریال “دوستان” در تاریخ ۳۰ جولای ۶۰ ساله شد. او در حال حاضر در حال کار بر روی آخرین پروژه خود، “والدگری” به کارگردانی کریگ جانسون است.

Johnny Depp

مشهورترین دزد دریای کارائیب، همچنین شناخته شده به عنوان بازیگر نقش‌های “ادوارد اسکیزورهندز”، “ویلی وانکا” و “موش‌خرگوش عجیب”، در حال پیر شدن است، اما روحش همچنان جوان است. جانی دپ در تاریخ ۹ ژوئن به سن ۶۰ سالگی رسید.

Emmanuelle Béart

یکی از بزرگترین استعدادهای سینمای فرانسه، که به عنوان کلر فلپس در فیلم “ماموریت غیرممکن” دل‌های سراسر جهان را به دست آورد، در تاریخ ۱۴ اوت ۲۰۲۳ به سن ۶۰ سالگی خواهد رسید.

Benjamin Bratt

بنجامین برات، که به خاطر بازی بلندمدتش در سریال “قانون و نظم” و فیلم‌هایی مانند “میس کانجنیالیتی” شناخته می‌شود، در تاریخ ۱۶ دسامبر سال ۲۰۲۳ به مناسبت سی‌امین سالگرد تولدش جشن خواهد گرفت. موهای خاکستری به وی بسیار می‌آید و نشان دهنده این است که سن فقط یک شماره است.


James Hetfield

ستارگان بزرگ راک و متال نیز در حال رسیدن به سنین مهم هستند و گروه‌هایشان هم اکنون به عنوان افسانه‌های تاریخ موسیقی شناخته می‌شوند. به عنوان مثال، خواننده اصلی گروه متالیکا، جیمز هتفیلد، که به عنوان یکی از بزرگترین نوازندگان راک شناخته می‌شود، در تاریخ ۳ اوت ۲۰۲۳ به سن ۶۰ سالگی خواهد رسید.

Lars Ulrich

مانند هتفیلد، درامر، آهنگساز، بنیانگذار و رهبر گروه متالیکا، لارز الریخ نیز در تاریخ ۲۶ دسامبر ۲۰۲۳ به سن ۶۰ سالگی خواهد رسید.

Vanessa Williams

این بازیگر، خواننده و مدل اهل نیویورک در سال ۱۹۸۴ به عنوان ملکه زیبایی آمریکا انتخاب شد و در زمینه‌ی فیلم و موسیقی موفقیت‌های چشمگیری را کسب کرده است. او در تاریخ ۱۸ مارس سال ۲۰۲۳ به مناسبت شصت‌سالگی‌اش جشن گرفت.

Rob Schneider

یکی از برجسته‌ترین بازیگران کمدی هالیوود، راب شنایدر، در تاریخ ۳۱ اکتبر به باشگاه ۶۰ سالگی می‌پیوندد. او بازی در فیلم‌هایی مانند “حیوان” و “دوس بیگالو” را به جا گذاشته است. شنایدر عضو سابق SNL است.

John Stamos

با وجود یک حرفه‌ی طولانی، ما همه جان استاموس را به عنوان جسی کاتسوپولیس در سریال “خانه‌ی پر” به یاد داریم. یکبار در دهه‌های بیست و سی و سی و پنج سالگی، او هنوز هم یک آرزومند خوش‌فکرت است که در تاریخ ۱۹ اوت به سن ۶۰ سالگی می‌رسد.

Jennifer Beals

او در سال ۱۹۸۳ و در سن ۲۰ سالگی با بازی در فیلم “فلش‌دنس” ورودی پرقدرتی به دنیای بازیگری داشت و قلوب مخاطبین را فتح کرد. چهل سال بعد، همچنان در خواندن نامزدی‌ها و در حال جشن گرفتن از سی‌امین سالگرد تولدش است و در تاریخ ۱۹ دسامبر به سن ۶۰ سالگی می‌رسد.

Garri Kaspárov

این مرد شطرنجباز و قهرمان جهان، به خاطر بازی‌هایش با آناتولی کارپوف و درگیری‌هایش با ولادیمیر پوتین شناخته می‌شود. اگرچه او به نظر ممکن است از همسالانش بزرگتر به نظر بیاید (شاید به دلیل عدم انجام عمل جراحی زیبایی یا مراقبت از پوست هالیوودی)، اما همچنان در تاریخ ۱۳ آوریل ۲۰۲۳ به سن ۶۰ سالگی رسیده است.

Mike Myers

واقعا باور می‌کنید که حدود ۳۰ سال از اکران فیلم “جهان وین” و مجموعه فیلم‌های “آستین پاورز” گذشته است؟ کمدین کانادایی، مایک مایرز در تاریخ ۲۵ مه ۲۰۲۳ به سن ۶۰ سالگی رسیده است.

Jeanne Tripplehorn

این بازیگر متولد تالسا به خاطر نقش‌هایش در فیلم‌هایی مانند “بیسیک اینستینکت”، “بیگ لاو” و “ذهن‌های جنایی” شناخته می‌شود. او در تاریخ ۱۰ ژوئن به سن ۶۰ سالگی رسیده است و در حال حاضر می‌توانیم او را در سریال “فهرست ترمینال” روی آمازون پرایم ویدیو ببینیم.

Michael Jordan

یکی از بزرگترین ورزشکاران تاریخ، و شاید بهترین بازیکن NBA تا به حال، نیز در تاریخ ۱۷ فوریه ۲۰۲۳ به باشگاه ۶۰ سالگی پیوست.

Jet Li

جت لی با بازی در برخی از هیجان‌انگیزترین فیلم‌های اکشن هالیوود که پر از حرکات هنرهای رزمی غیرممکن است، شناخته می‌شود. او در تاریخ ۲۶ آوریل به سن ۶۰ سالگی رسیده است و در فیلم “مولان” در سال ۲۰۲۰ حضور داشت. او هنوز هم به نظر در فرم بسیار خوبی است.

Jason Isaacs

بیشتر مردم او را به عنوان لوسیوس مالفوی در مجموعه فیلم‌های “هری پاتر” می‌شناسند؛ برخی دیگر او را به عنوان کاپیتان مایک استیل در فیلم “بلک هاک داون” یا به عنوان کاپیتان هوک در “پیترپن” می‌شناسند. هرچند که شما او را بشناسید، جیسون آیزکس یکی دیگر از بازیگرانی است که در سال جاری با شصت سالگی مواجه شده است. او در تاریخ ۶ ژوئن تولد داشته است.

Phoebe Cates

این بازیگر و همسر کوین کلاین پس از بازی در فیلم‌هایی مانند “گرملین‌ها” در دهه ۱۹۸۰ به بازیگری پشت‌کنار گذاشته است، اما هنوز هم در شصت سالگی‌اش به شکلی بازتاب‌دهنده‌ی زیبایی خیره‌کننده‌اش به نظر می‌رسد. او در تاریخ ۱۶ جولای ۲۰۲۳ تولدش را جشن گرفته است.

Dermot Mulroney

درموت مالرونی شاید در فیلم‌های بزرگ‌ترین باکس آفیس‌ها بازی نکرده باشد، اما به دلیل یک حرفه طولانی در تلویزیون و فیلم که هنوز هم ادامه دارد، چهره او به خوبی شناخته شده است. او در تاریخ ۳۱ اکتبر ۲۰۲۳ به مناسبت سی‌امین سالگرد تولدش، شصت سالگی خود را جشن خواهد گرفت.

Nicollette Sheridan

همه به او به عنوان ادی بریت در درامدی کمدی ABC به نام “خانه‌های نیمه‌خالی” یاد می‌کنند. او یک نامزد گلدن گلوب است و در تاریخ ۲۱ نوامبر ۲۰۲۳ به مناسبت سی‌امین سالگرد تولدش، شصت سالگی خود را جشن خواهد گرفت.

James Denton

بازی در فیلم‌ها و تلویزیون، او نیز به خاطر نقش خود در “خانه‌های نیمه‌خالی” شهرت دارد، همانند شریدن. او در تاریخ ۲۰ ژانویه ۲۰۲۳ به مناسبت سی‌امین سالگرد تولدش، شصت سالگی خود را جشن گرفته است.


William Baldwin

سومین برادر بالدوین که در صحنه نقره‌ای حضور دارد، نیز در تاریخ ۲۱ فوریه ۲۰۲۳ وارد شصت سالگی شد. آیا به او از فیلم‌هایی مانند “فلت‌لاینرز” یا “بکدرافت” یاد می‌کنید؟ او از آن زمان تاکنون زیاد تغییر نکرده است…

Elisabeth Shue

بازیگر فیلم‌های “کاراته کید” و “بازگشت به آینده” که هنوز هم در قلب ما جایگاه ویژه‌ای دارد، در تاریخ ۶ اکتبر ۲۰۲۳ به باشگاه شصت سالگی پیوسته است.

Alejandro González Iñárritu

کارگردان مکزیکی برنده جایزه اسکار که به خاطر فیلم “بردمن” شناخته می‌شود، یکی دیگر از افرادی است که در سال ۲۰۲۳ به شصت سالگی می‌رسند. او در تاریخ ۱۵ اوت جشن تولد خود را جشن خواهد گرفت، نیمه سالی پس از اکران آخرین اثرش به نام “بردو، توصیف دروغین چند تا حقیقت” (Bardo, False Chronicle of a Handful of Truths).

Marc Jacobs

طراح معروف آمریکایی که به عنوان مدیر خلاق برند لویی ویتون از سال ۱۹۹۷ تا ۲۰۱۴ خدمت کرده است، در تاریخ ۹ آوریل ۲۰۲۳ به شصت سالگی رسیده است.

Tatum O’Neal

او جوان‌ترین فردی بود که به خاطر بازی در فیلم “ماه کاغذی” در سن ده سالگی، جایزه اسکار را از آن خود کرد. او در تاریخ ۵ نوامبر ۲۰۲۳ به شصت سالگی می‌رسد. زندگی‌اش با سختی‌هایی همراه بوده است، اما استعداد و انعطاف‌پذیری او همچنان ثابت و پابرجاست.

Seal

یکی دیگر از موسیقیدانان و آهنگسازان، صاحب سه جایزه گرمی به خاطر کارش در موسیقی متن فیلم “بتمن برای همیشه”، در تاریخ ۱۹ فوریه ۲۰۲۳ شصت سالگی خود را جشن گرفته است.

Eros Ramazzotti

این خواننده ایتالیایی با موفقیت بسیاری که با آهنگ معروفش “لا کوزا ماس بلا” در سال ۱۹۹۶ به دست آورد، به شهرت رسید. بیست و هفت سال بعد، هنوز هم در صحنه موسیقی فعالیت دارد. او در تاریخ ۲۸ اکتبر ۲۰۲۳ به مناسبت سی‌امین سالگرد تولدش، شصت سالگی خود را جشن خواهد گرفت.

José Mourinho

یکی از بهترین و مورد بحث‌های بیشترین مربیان فوتبال در تاریخ، همچنین در سال ۲۰۲۳، شصت سالگی خود را جشن گرفت. مربی فوتبال پرتغالی، جوزه مورینیو در تاریخ ۲۶ ژانویه، هنگامی که در حال مربیگری تیم رما در ایتالیا بود، این مرحله را پشت سر گذاشت.

منبع : MSN

سلبریتی هایی که میخواستند راهبه یا کشیش باشند !!

سلبریتی هایی که میخواستند راهبه یا کشیش باشند !!

هری و مگان

تور استرالیا هری و مگان

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا