فال روزانه/فال نوستراداموس روز جمعه 21 آذر 1399

جمعه 21 آذر 1399 طالع بینی
فال نوستراداموس امروز

فال روزانه ۲۲ آذر ۱۳۹۹

دوست عزیزی که امروز 21 آذر به دنیا آمده‌اید، تولدتان مبارک.

برای انجام کار‌های مهم زندگی سهل‌انگاری می‌کنید و چیزی را جدی نمی‌گیرید. در سالی که با تولدتان آغاز می‌شود این رویکرد را تغییر دهید و نگاهی جدی و واقع‌گرایانه به زندگی داشته باشید و کار‌ها را با سختگیری بیشتری به پیش ببرید. در این سال بیشتر از همیشه به فکر فراگیری دانش و مهارت‌های جدید باشید و از هر فرصتی برای افزایش توانایی‌های خود بهره بگیرید. بهمن ماه امسال زمان کار و تلاش شما است و در این ماه باید شبانه‌روز کار کنید. مطمئن باشید زحمت‌هایی که می‌کشید بی‌نتیجه نخواهد ماند و برای کاری که انجام می‌دهید سودی سرشار دریافت خواهید کرد. اسفند امسال ایده‌ای بکر به ذهن شما خطور می‌کند.فال آنلاین حافظ

فال روزانه

فال روزانه

فال روزانه

فال نوستراداموس

پيش گويى هاى امروز نوستراداموس

فروردین:

عاقلانه و‌ منطقی عمل کنید و‌احتیاط کنید‌.مراقب بدخواهانتان باشید که در فکر ضرر زدن به شما هستند با استفاده از توانایی های خودتان و کمک دیگران آنها را از میدان به در کنید.

ارديبهشت :

مراقب باشبد چون می خواهند شما را فریب دهند. از دشمنان دوست نما پرهیز کنید. کمی رازدار باشید و اسرار خود را برای همه بازگو نکنید چون ممکن است از آن سواستفاده کنند.

خرداد :

صبور باشید و تلاش کنید که پس از پیشرفتی، کارتان را رها نکنید. بل عجله کردن مشکلات بیشتری را برای خودتان دست میکنید. خونسرد و آرام باشید.خوش شانسی و بخت و اقبال نیکویی در انتظار شماست هرچند که شاید با سختی به دست آید.

تیر:

فردی قوی و محکم و زیرک هستید که باید قوای خود را بشناسید و از آنها برای رسیدن به هدفهایتان بهره بگیرید.به یک دورهمی دوستانه دعوت میشوید و بهتر است در آن شرکت کنید چرا که میتوانید با اشخاص جدیدی آشنا شوید و حتی عاشق شوید‌.

 

مرداد :

برای رسیدن به آنچه که آرزویش را دارید باید بیشتر کوشش و پشتکار بخرج دهید زیرا این مورد به راحتی بدست نمی آید و سختی های فراوانی وجود خواهد داشت.مراقب سلامتی خود باشید چرا که سلامتی بالاترین نعمت زندگی است. روش تغذیه خود را تصحیح کنید.

شهريور :

بر سر دو راهی مانده اید باید تصمیم مهمی را بگیرید که نه فقط بر سرنوشت خودتان بلکه بر دیگران نیز تاثیر می گذارد. این تصمیم به هر حال قرین موفقیت خواهد بود.

مهر :

از ایجاد نفاق بین دیگران خودداری کنید. ممکن است رابطه تان با دوست صمیمی تان بهم بخورد و ناراحت شوید. به رفتار خود با دیگران بیشتر بیندیشید.

آبان :

شما دوست ندارید راجب مسائل و‌ مشکلات خصوصیتان با کسی صحبت کنید‌ و اعتقاد دارید که این مسائل شخصی اند و دیگران نباید راجب آنها بدانند.به یک مسافرت دسته جمعی می روید. در این سفر تفریحی به شما خیلی خوش می گذرد. نگرانیها را از خود دور کنید.

آذر :

نشانه بهم خوردن رابطه است. مراقب حرف زدن و شوخی کردن خود با دیگران باشید و به آنها بیشتر احترام بگذارید تا اختلاف و درگیری بوجود نیاورید.

دِى :

از قرض و بدهی خود نجات پیدا می کنید و حسابهایتان تسویه می شود. به آرامش خاطر می رسید. کارهایتان رونق می گیرد و به سر و سامان می رسید.

بهمن :

ممکن است در کار و زندگی خود با مشکلاتی روبرو شوید ولی چون پس انداز دارید مورد حمایت قرار می گیرید نباید نگران چیزی باشید.

اسفند :

زود از کوره در می روید و تندخو و عصبی شده اید. با این رفتار ممکن است دوستان و نزدیکان خود را برنجانید و از خود دور کنید. خونسردی خود را حفظ کنید.در کار و زندگی شخصی دیگران فضولی نکنید و در عوض سعی کنید مورد اعتماد و اطمینان آنها باشید وگرنه دیگران شما را ترک میکنند ،پس رازدار باشید تا خوشبخت شوید‌.

بازدیدکنندگان : ۲۰ نفر
فال نوستراداموس امروز

فال روزانه/فال نوستراداموس شنبه 22 آذر 1399

فال نوستراداموس امروز

فال روزانه/فال نوستراداموس پنجشنبه 20 آذر 1399

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi