جریان شکایت از حسام نواب صفوی چه بود

پنج‌شنبه 9 اردیبهشت 1400 سینما
حسام نواب صفوی

جریان شکایت از حسام نواب صفوی چه بود

حسام نواب صفوی (متولد ۲۲ شهریور ۱۳۵۳ در تهران)، بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی است. او علاوه بر بازیگری، به نوازندگی مشغول است.

حسام نواب صفوی در پی آشنایی با یک دختر اورا مورد سوء استفاده قرارداده بعد از گرفتن مقادیر زیادی پول ودلار .خانه دختر بیچاره را نیز از چنگ او درآوردوسپس ارتباطش را با او قطع کرد.

دختر بیچاره که از نظر روحی بسیار آسیب دیده بود .دچار سرطان شد.با شکایت علیه حسام نواب صفوی او به ۹۱روز زندان محکوم شد.

حسام نواب صفوی در فروردین سال ۱۴۰۰ به علت ابتلا به ویروس کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بستری شد.

البته برخی ابتلا وی به کرونا را ساختگی دانسته و برای فرار از دست دختری که اورا فریب داده بود با کمک چند دکتر و پرستار ترتیب داده بود.

حسام نواب صفوی

حسام نواب صفوی

«شاهین صمدپور» به تازگی با دختری گفتگو کرده که مدعی است توسط یک بازیگر معروف، فریب خورده است. در ادامه صحبت‌های این دختر را که این‌روزها تومور مغزی هم دارد و شرایطش مناسب نیست را خواهید خواند و یک روان‌شناس به تحلیل این ماجرا خواهد پرداخت.

گفت اول خانه‌ات را به نامم بزن بعد ازدواج می‌کنیم

این دختر در ویدئویی که «صمدپور» در اینستاگرام شخصی‌اش منتشر کرده است، می‌گوید: «بعد از چندین سال آشنایی، یک روز این بازیگر معروف به من گفت که اول برویم محضر و خانه‌ات را به نام من بزن و بعدش می‌رویم دفتر عقد و ازدواج. قرار بود با هم ازدواج کنیم….

آخرین وضعیت فخیم‌زاده به روایت تهیه کننده «مشت آخر»

اما بعد از این‌که خانه‌ام به نامش شد، مدام به او می‌گفتم که چرا به قول‌هایی که به من دادی، عمل نمی‌کنی؟» او درباره ابتلایش به سرطان و واکنش این بازیگر هم می‌گوید: «از سال ۹۴، تومور مغزی گرفتم. وقتی که متوجه این ماجرا شد به من پیامک داد که به فکر مرگ تدریجی باش. اگر تو واقعا سرطان داری، حرص چی رو می‌زنی؟ آدمی که سرطان داشته باشه به فکر ثوابه نه ویلا و زمین.»

صمدپور با این توضیح که این بازیگر معروف در رای بدوی به سه سال و نیم زندان محکوم شده، پروانه شغل دومش لغو و ۹۱ روز هم زندان قطعی در انتظارش است، از این دختر درباره واکنش این بازیگر به این اتفاقات می‌پرسد که او می‌گوید: «بعدش که از او شکایت کردیم، گفت طناب دار دور گردن خودت و خانواده‌ات می‌اندازم و من خیلی نفوذ دارم.

 

اسکار

سومین اسکار2021 سینمای ایران در راه است؟

اعلام برندگان اسکار2021

اسکار 2021 برندگان خود را اعلام کرد /جوایز سینمایی اسکار

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا