سلبریتی /8 تا از گرانترین قسمتهای بدن که توسط افراد مشهور بیمه شده اند

چهارشنبه 7 مهر 1400 چهره ها
سلبریتی مشهور

سلبریتی مشهور

ما افراد عادی ممکن است اتومبیل را بیمه کنیم یا حتی یک سیاست زندگی در پیش بگیریم. اما این ستاره ها بالاتر و فراتر از آن رفتند و با ارزش ترین اندام خود را با قیمت گزاف بیمه کردند. با افراد مشهور با قیمت مسخره ترین قسمت های بدن ملاقات کنید.

در ادامه لیستی تهیه کرده‌ایم که به هشت مورد از جنجالی‌ترین و جالب‌ترین این بیمه‌ها در میان سلبریتی های بین‌المللی اشاره می‌کند، همراه مجله خانواده دایان باشید

 

8-مایلی سایرس – زبان – 1 میلیون دلار

وقتی به مایلی سایرس فکر می کنید ، اولین چیزی که به آن فکر می کنید این زبان بدنام است که مدام راهی برای خروج از دهان او پیدا می کند و او را به یک نوجوان سرکش تبدیل می کند. اما این زبان یک تاکتیک هوشمند بازاریابی است و برای یک میلیون جالب بیمه شده است.

 

مایلی سایرس

مایلی سایرس

 

7-دنیل کریگ- صدمات احتمالی-بیمه 5 /9 میلیون‌دلار

دنیل کریگ بازیگر خوش‌قیافه انگلیسی که جدیدترین چهره شخصیت محبوب سینمایی به نام «جیمز باند یا 007» را زنده می‌کند و در آخرین فیلم جیمز باند به نام اسکای‌فال نیز نقش‌آفرینی کرده است. البته کریگ سومین بار بود که جیمز باندبازی در‌می‌آورد. اما کریگ فقط به خاطر جذابیتش بدنش را بیمه نکرد بلکه او بسیاری از بدلکاری‌های نقشش را نیز خودش انجام می‌دهد و قرارداد بیمه 5 /9 میلیون‌دلاری‌اش او را در برابر صدمات احتمالی محافظت می‌کند و به نظر منطقی می‌رسد چرا که احتمال دارد باز هم در فیلم‌های جیمز باند بازی کند.

 

دنیل کریگ

دنیل کریگ

 

6-آمریکا فررا – لبخند – 10 میلیون دلار

می دانید وقتی می گویند دختری لبخند یک میلیون دلاری دارد؟ آن را در ده ضرب کنید ، و پوزخند خانمآمریکا فررا(Miss Ferrera )را دارید. ستاره زشت بتی سفیدپوستان مروارید خود را تا 10 میلیون دلار بیمه می کند.

 

آمریکا فررا

آمریکا فررا

 

5-فرناندو آلونسو – انگشت شست – 11.5 میلیون دلار

وقتی به بزرگترین سرمایه یک راننده مسابقه فکر می کنید ، ممکن است به دید تیز یا چابکی آنها از مهمترین جنبه ها فکر کنید. اما ظاهراً این انگشت های شست است که “به گفته سخنگوی فرمول یک” نشانه پیروزی است و همه چیز تحت کنترل است و به خوبی محافظت می شود

خواهر رهبر کره شمالی

 

فرناندو آلونسو

فرناندو آلونسو

4-تیلور سویفت – پاها – 26.5 میلیون دلار

تیلور سویفت تصمیم نگرفت که صدای خود را بیمه کند – در عوض ، پاهای بلند خود را در برابر هرگونه آسیب احتمالی انتخاب کرد. آیا جهان بدون این بلوند لگ دار جای بدتری خواهد بود؟ میلیون ها طرفدار اینطور فکر می کنند و ظاهراً سوئیفت نیز همینطور است.

 

تیلور سوئیفت

تیلور سوئیفت

 

3-جولیا رابرتز – لبخند – 30 میلیون دلار

جولیا رابرتز اگر دندان تراش دهد حتی از لبخند زدن خواهر امریکا نیز بیشتر دچار مشکل است. این لبخند خیره کننده ، بزرگ و بی نظیر با عبارتی جذاب که در Pretty Woman به شهرت رسیده است ، تقریباً جولیا را تعریف می کند و به همین ترتیب 30 میلیون دلار ارزش دارد.

 

جولیا رابرتز

جولیا رابرتز

 

2-کریستیانو رونالدو – پاها – 144 میلیون دلار

به راحتی می توان گفت ، اگر کریستیانو رونالدو پاهای سریع و زیرک خود را نداشت ، هیچ جایی نزدیک به سوپراستارمی که امروز به آن رسیده است نخواهد بود. ارزش پاهای او برای بازی هایش 144 میلیون دلار است ، ارزش پاهای او حتی بیشتر از پای دیوید بکهام است.

 

کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو

 

1-جنیفر لوپز – پایین – 300 میلیون دلار

جنیفر لوپز از بلوک یک نماد در موسیقی است و خواهد بود ، اما او همیشه بخاطر derriere خارق العاده خود ، که احتمالاً گرانترین چیز بیمه شده در این لیست است ، به همان اندازه مشهور خواهد بود. باید از این منحنی ها محافظت کنی!

جنیفر لوپز یکی از جذاب‌ترین اندام دنیای هالیوود را دارد. به همین خاطر بدن این بازیگر، خواننده و رقصنده بسیار مشهورتر از صدا و بازی هایش است. به گفته بسیاری از رسانه‌ها، لوپز نیم تنه پایین خود را 300 میلیون دلار بیمه کرده است.

 

جنیفر لوپز

جنیفر لوپز

منبع:chi-nese.com

جیسون موموا و همسرش

حقایق عشق و علاقه جیسون موموا به همسرش لیزا بونت

عکس روز گریم جذاب لیندا کیانی در تئاتر عروس مردگان

عکس روز 5 تا از استایل های خاص سلبریتی ها

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا