مینا نامداری

شنبه 6 دی 1399 گوناگون

مینا نامداری متولد 5 آبان 1369 در تهران است. پدر او از تاجران فولاد است و علاوه بر آن به خرید و فروش ملک در تهران می پردازد. مینا در منطقه یک تهران به دنیا آمد. آن ها خانه دوبلکسی در آن جا داشتند و زندگی مرفهی برای مینا و خواهرش فراهم شده بود.

مینا نامداری دو سالی را در یکی از دانشگاه های کشور بلژیک ادامه تحصیل می دهد. او که در این سال ها بیشتر مشغول خوش گذرانی با دوستانش می شود، از درس دور شده و در نهایت از دانشگاه اخراج می شود. بعد از اخراج از دانشگاه او مدت زمانی زیادی را نمی توانست در بلژیک بماند، به همین دلیل به ترکیه می رود و در یکی از خانه هایی که پدرش در استانبول خریداری کرده بود، ساکن می شود.

ترکیه تصمیم می گیرد یک گالری برای خود درست کند و با فروش تابلو هایی که می کشد، درآمدی برای خود درست کند.

در حین برگزاری نمایشگاه، او با یک کارگردان ترکی آشنا می شود. این کارگردان که برای خرید تابلو به نمایشگاه او رفته بود از چهره و اندام مینا خوشش می آید و پیشنهاد همکاری به او در یک فیلم ترکی را می دهد.پیشنهاد های دیگری را هم برای او در پی داشت. چند نفر به او پیشنهاد بازی در یک برنامه تلویزیونی برای رقص را داده بودند که چندان جالب نبود. اما در بین آن ها از چند برند معتبر در ترکیه که مرکز رفت و آمد ایرانی های زیادی بود، پیشنهاد مدلینگ به او شد که مینا از این کار بسیار استقبال کرد و رسما به کار مدلینگ روی آورد. از این زمان به بعد او در کار مدلینگ مشغول به کار شد.

مدتی بعد مینا برای افزایش فالوور و جذب مخاطب در صفحه خود به کارهای زیادی دست زد. او کار مدلینگ را با بدنی برهنه انجام می داد. به او مدل ایرانی کاملا لخت می گویند که از این کار برای جلب توجه بقیه استفاده کرده است. حاشیه های مینا بعد از این اتفاقات بیشتر هم شد. او در نوروز سال 1397 ویس هایی را از خود و پیام صادقیان منتشر کرد که در آن ها او به مینا ابراز علاقه کرده بود. لایو با پسر نوجوان آخرین اقدام وی برای جذب فالوئر بود. در این فیلم پسر نوجوان وارد لایو اینستاگرامی با مینا نامداری شده و صحبت‌های جنسی می‌کنند.

مینا نامداری چند روز گذشته در ویدیوئی که با گریه ادعا می کند بازداشت شده و به ایران بازگردانده می شود اما مشخص نیست این فیلم بازداشت مینا نامداری محتوای واقعی داشته باشد و چرا که روند بازداشت حتی توسط اینترپل در خاک کشور دیگر با این فیلم تفاوت های بسیاری دارد.

مینا نامداری در این فیلم که هنوز در خاک ترکیه است می گوید بازداشت شده است گوشی را به او داده اند تا ابراز پشیمانی کند اما روند بازداشت اینگونه نیست اگر اینترپل ترکیه بازداشت کند متهم تا بازگردانده نشدن به خاک ایران با ماموران ایرانی روبرو نمی شود و نیازی به حجاب نیست و او تا زمان صدور حکم قاضی ترکیه ای در بازداشت بسر می برد و بعد از آن به ایران دیپورت می شود و در این مرحله است که با ماموران ایرانی مواجه می شود.باید منتظر بمانیم ببینیم فیلمی که چند روز گدشته منتشر شده واقعیت دارد یا بازی تازه ای از شاخ های اینستاگرامی در ترکیه است.

به گزارش مجله دایان برخی رسانه‌ها با انتشار خبری از احتمال استرداد مینا نامداری به ایران خبر داده‌اند.

آزمون استخدام دستگاه‌های اجرایی کشور یازدهم دی ماه

استرداد میلاد حاتمی از ترکیه

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi