بیوگرافی 3 فرزند جو بایدن رئیس جمهور آمریکا

چهارشنبه 19 خرداد 1400 بیوگرافی ، سیاسی
فرزندان جو بایدن

فرزندان جو بایدن چه کسانی هستند؟

 جو بایدن رئیس جمهور حال کشور آمریکا دوبار ازدواج کرده همسر اولش در تصادف فوت کرد.

جو بایدن از همسر اول خود سه فرزند دارد. به نام های بو بایدن- رابرت هانتر بایدن-نائومی کریستینا بایدن.

ازدواج  دوم جو بایدن ۵ سال بعد از مرگ همسر اولش در سال ۱۹۷۷ با باجیل جاکوب ازدواج کرد وحاصل این ازدواج یک دختر به نام اشلی بایدن است. جو بایدن  پدر چهار فرزند است،  و همچنین  پدربزرگ ۷ کودک خردسال نیز است.

در ادامه هر آنچه باید درباره فرزندان رئیس جمهور حال ایالات متحده جو بایدن بدانید آمده است. پس همرا مجله خانواده دایان باشید

بو بایدن کی بود؟

بو بایدن فرزند اول رئیس جمهور منتخب جو بایدن بود. بو بایدن پس از دریافت مدرک حقوق از دانشگاه سیراکیوز ، به عنوان دادستان فدرال در دادستانی ایالات متحده در فیلادلفیا خدمت کرد. وی که پیشکسوت جنگ گارد ملی دلاور در عراق بود ، پیش از اعلام پیشنهاد برای فرمانداری در سال 2016 به مدت دو دوره به عنوان دادستان کل دلاور خدمت کرد. با این حال ، وی در پی نبرد با سرطان مغز ، در ماه مه سال 2015 در سن 46 سالگی درگذشت.

بو بایدن پسر بزگ جو بایدن

بو بایدن پسر بزگ جو بایدن

سنین جوانی و تحصیل جوزف روبینت “بو” بایدن

 

جوزف رابینیت «بو» بایدن سوم  متولد( ۳ فوریهٔ ۱۹۶۹ – در گذشت ۳۰ مه ۲۰۱۵) او یک سیاست‌مدار اهل ایالات متحدهٔ آمریکا بود. وی پیش‌تر دادستان کل ایالت دلور بود و همچنین با گارد ملی ایالت دلور سابقهٔ حضور در جنگ عراق را داشت.

بو بایدن در 3 فوریه 1969 در ویلمینگتون ، دلاور ، اولین فرزند جو بایدن و همسر اولش ، نیلیا متولد شد.

مادر و خواهر کوچک‌تر وی، نائومی کریستینا بایدن، در یک تصادف رانندگی در ۱۸ دسامبر سال ۱۹۷۲،کشته شدند که در آن حادثه او و برادرش، بو، به شدت زخمی شدند. او و برادرش پدرشان را ترغیب کردند که دوباره ازدواج کنند،و جیل جیکوبز در سال ۱۹۷۷ نامادری هانتر و بو شد. خواهر ناتنی آن‌ها، اشلی بلاذر بایدن، در ۸ ژوئن ۱۹۸۱ به دنیا آمد.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

هانتر بایدن کیست؟

هانتر بایدن تنها پسر بازمانده جو بایدن رئیس جمهور است. وی از نظر تجارت وکیل است ، وی همچنین بنیانگذار شرکت سرمایه گذاری و مشاوره Rosonte Seneca Partners است. در سال 2014 ، وی در هیئت مدیره شرکت انرژی اوکراین Burisma Holdings استخدام شد ، و تا پایان دوره کار خود در آوریل 2019 خدمت کرد. نقش او با بوریسما منجر به تحقیقات فساد جمهوری خواه سنا در سال انتخابات شد ، که سرانجام او و پدرش را از خطا پاک کرد. هانتر که چندین دهه مبارزه با اعتیاد منجر به ترخیص وی از ناوگان دریایی شد

بیوگرافی پردیس پورعابدینی

هانتر بایدن تنها پسرجو بایدن

سنین جوانی رابرت هانتر بایدن

رابرت هانتر بایدن (زادهٔ ۴ فوریه ۱۹۷۰)یک وکیل آمریکایی و فرزند دوم رئیس‌جمهور منتخب ایالات متحده جو بایدن و همسر اولش نیلیا بایدن است

. او شریک شرکت‌های Rosemont Seneca Partners, LLC است و مشاور شرکتهای حقوقیBoies , Schiller , Flexn مستقر در نیویورک است.

تحصیلات هانتر بایدن

هانتربایدن مدرک کارشناسی خود را از دانشگاه جرج تاون و مدرک جی دی خود را از دانشکدهٔ حقوق ییل دریافت کرده‌است. پس از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه، او عضو داوطلب گروه یسوعیان شمال‌غرب بود، و در آنجا با همسر اول خود آشنا شد کرد.

همسران هانتر بایدن

در سال ۱۹۹۳، بایدن با کاتلین بوهل ازدواج کرد و حاصل آن سه دختر است.
نائومی متولد دسامبر 1993 ، فینگان متولد سپتامبر 1998 و میزی ، متولد 2000 شد.
بایدن و بوهل در سال ۲۰۱۷ از یکدیگر طلاق گرفتند.
وی در۱۶ ماه مهٔ سال ۲۰۱۹ با ملیسا کوهن مستندساز آفریقای جنوبی ازدواج کرد. پسر آنها در مارس 2020 به دنیا آمد
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

اشلی بلزر بایدن کیست؟

اشلی بلیزر بایدن (متولد 8 ژوئن 1981) یک مددکار اجتماعی ، فعال ، خیرخواه و طراح مد آمریکایی است

اشلی ۳۸ ساله کوچک‌ترین فرزند و از همسر دوم جو بایدن است. وی فارغ‌التحصیل رشته مددکاری در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه پنسیلوانیاست.

اشلی مدتی در دادگستری دلاور مدیر اجرایی بود. وی در اداره خدمات‌رسانی به کودکان، جوانان و خانواده‌های آنها مددکار اجتماعی بوده است. اشلی در حال حاضر در حوزه مد و فشن مشغول به کار است و از این راه امرارمعاش می‌کند. وی با دکتر هوارد کرین، جراح پلاستیک ازدواج کرده است.

 

اشلی بلزر بایدن

اشلی بلزر بایدن

منبع:www.biography.com

قیصر امین پور

قیصر امین پور کیست/ اشعار زیبا از قیصر امین پور

اپرا وینفری

بیوگرافی اپرا وینفری/ مطرح‌ترین مجری تلویزیونی آمریکا و جهان

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا