سلبریتی هایی که مراسم عروسی خود را لغو کردند!

یکشنبه 12 شهریور 1402 چهره ها
سلبریتی هایی که مراسم عروسی خود را لغو کردند!

در سال 1991، جولیا و کیفر قرار بود ازدواج کنند. اما درست سه روز قبل از عروسی، جولیا با دوست کیفر، جیسون پاتریک، فرار کرد. این خبر برای همه شوکه کننده بود، به خصوص برای کیفر.بعداً مشخص شد که کیفر نیز مقصر بوده است. او چند شب قبل از عروسی، جولیا را ترک کرده بود تا با یک رقصنده عجیب و غریب قرار بگذارد. آنها حتی با هم به دیزنی لند رفتند.این داستان یک یادآوری است که عشق همیشه یک خیابان دو طرفه است. هر دو طرف باید برای ایجاد یک رابطه قوی تلاش کنند.

شارلیز ترون و شان پن
شارلیز ترون و شان پن

پس از بیش از یک سال آشنایی، او حلقه نامزدی خود را گرفت، اما در سال 2016 آن را پس داد و تصمیم گرفت به این رابطه پایان دهد.

برد پیت و گوئینت پالترو
برد پیت و گوئینت پالترو

گوئینت پالترو در 22 سالگی “تقریبا” مصمم بود که همسر برد پیت شود. با این حال، او برای ادامه نامزدی بیش از حد شک داشت. او توضیح می دهد: “شما نمی توانید در 22 سالگی تصمیم به ازدواج بگیرید.” “من آماده نبودم و او برای من خیلی خوب بود.”

کایلی مینوگ و جاشوا ساسه
کایلی مینوگ و جاشوا ساسه

کایلی مینوگ، بازیگر و خواننده مشهور، پس از نامزدی با دوست پسرش، استیو جونز، اعلام کرد که پس از ازدواج نام او را خواهد برد. با این حال، این رابطه دوام چندانی نداشت. مینوگ پس از مشکوک شدن به خیانت جونز، تصمیم گرفت نامزدی را شکسته و به رابطه پایان دهد.

جانی دپ و وینونا رایدر
جانی دپ و وینونا رایدر

رابطه آنها در جریان فیلمبرداری «Edward Scissor Hands» آغاز شد. پس از سه سال عشق و نامزدی، سرانجام در سال 1993 آن را قطع کردند. علیرغم همه چیز، این زوج دوستی خوبی دارند.

دمی مور و امیلیو استیوز

دمی مور و امیلیو استیوز

با ارسال دعوتنامه ها و اعلام عروسی برای 13 دسامبر 1986، این زوج تصمیم گرفتند به این رابطه پایان دهند.

لنس آرمسترانگ و شریل کرو
لنس آرمسترانگ و شریل کرو

پس از دو سال زندگی مشترک و تعهدی که حتی باعث شد او به عنوان عروس یک مجله ظاهر شود، این زوج به رابطه خود پایان دادند و عروسی را لغو کردند.

بیلی باب تورنتون و لورا درن
بیلی باب تورنتون و لورا درن

در سال 1999، بیلی باب تورنتون قصد داشت انگشتری را به نامزدش لورا درن بدهد، اما وقتی با آنجلینا جولی خاصی آشنا شد که چند ماه بعد با او ازدواج کرد، این اتفاق هرگز نیفتاد

مگان فاکس و برایان آستین گرین
مگان فاکس و برایان آستین گرین

مگان فاکس و برایان آستین گرین رابطه ای طولانی و پر فراز و نشیب داشتند که شامل لغو عروسی در آخرین لحظه بود. آنها در سال 2004، زمانی که فاکس 18 و گرین 31 ساله بود، شروع به ملاقات کردند. چهار سال بعد، گرین پیشنهاد ازدواج داد و فاکس گفت بله. با این حال، او خیلی زود عروسی را لغو کرد، زیرا احساس می کرد هنوز برای گره زدن خیلی جوان است.

لغو عروسی برای هر دو طرف بسیار دردناک بود. فاکس در آن زمان احساس کرد که مردم او را در مورد تصمیم خود قضاوت می کنند و گرین احساس کرد که فاکس به او اعتماد ندارد.با این حال، آنها توانستند رابطه خود را نجات دهند و در سال 2010 ازدواج کردند. آنها سه فرزند با هم دارند و اکنون 11 سال است که ازدواج کرده اند.

ایوان ریچل وود و مرلین منسون

ایوان ریچل وود و مرلین منسون

آنها رابطه خود را در سال 2006 آغاز کردند، در سال 2007 از هم جدا شدند و سپس در سال 2008 دوباره با هم قرار گرفتند و نامزد کردند. پس از 8 ماه برنامه ریزی برای عروسی، در نهایت آن را لغو کردند و اعتراف کردند که نمی توانند با هم باشند.

مایلی سایرس و لیام همسورث
مایلی سایرس و لیام همسورث

بله، ما می دانیم که این زوج بالاخره ازدواج کردند – و دوباره از هم جدا شدند. اما، برای رسیدن به آن نقطه، مایلی و لیام مطمئناً با موانع زیادی روبرو شدند. آنها بیش از یک بار نامزدی خود را به دلیل مشکلات برنامه ریزی، مهمان های زیاد یا سایر رفتارهای بد قطع کردند. این ازدواج همیشه محکوم به فنا بود

رایان رینولدز و آلانیس موریست
رایان رینولدز و آلانیس موریست

این زوج رابطه پایداری داشتند و می خواستند با هم ازدواج کنند، اما هرگز قراری را تعیین نکردند. این وضعیت تا سال 2007 ادامه داشت تا اینکه در نهایت همه چیز را لغو کردند.

بن افلک و جنیفر لوپز (2004)
بن افلک و جنیفر لوپز (2004)

در سال 2004 بن افلک یک قدم به عقب برداشت و تصمیم گرفت به تعهد خود با جی لو که قبلا حلقه الماس 6.1 قیراطی خود را به دست داشت پایان دهد. او بعداً با جنیفر گارنر رابطه برقرار کرد.

کانیه وست و الکسیس فیفر
کانیه وست و الکسیس فیفر

این خواننده رپ قبل از اینکه همسر کیم کارداشیان باشد، به طراح و استایلیست خود الکسیس فیفر حلقه نامزدی داد. با این حال، پشیمانی او خیلی زود اتفاق افتاد و نامزدی لغو شد.

لیدی گاگا و کریستین کارینو
لیدی گاگا و کریستین کارینو

این خواننده مشکلی برای لغو ازدواج خود با کریستین کارینو نداشت. این رابطه در سال 2017 آغاز شد و در اوایل سال 2019 به پایان رسید. او گفت: “این ازدواج شدنی نبود”

لیدی گاگا و تیلور کینی
لیدی گاگا و تیلور کینی

او اولین نامزدی نبود که توسط لیدی گاگا رها شد. او کمی بیش از 1.5 سال با تیلور کینی نامزد کرده بود که آنها تصمیم گرفتند “یک استراحت” داشته باشند. هر دو گفتند که عاشق بودند اما نمی‌توانستند یکدیگر را در برنامه‌های حرفه‌ای خود قرار دهند، اگرچه ماه‌ها بعد گاگا در یک مستند اعتراف کرد که بیش از حد با هم دعوا کرده‌اند و همه چیز بین آنها خوب پیش نرفته است.

بریتنی اسپیرز و جیسون تراویک
بریتنی اسپیرز و جیسون تراویک

آنها همه چیز را برنامه ریزی کرده بودند و خواننده به نظر می رسید به مدیر سابق خود متعهد است، اما در ژانویه 2013 نامزدی را لغو کرد. چند ماه پس از اتمام آنها، اسپیرز با دیوید لوکادو رابطه برقرار کرد.

کورتنی کاکس و جانی مک‌دید

کورتنی کاکس و جانی مک‌دید

قرار بود عروسی در یک قلعه ایرلندی برگزار شود زیرا مک‌دید ایرلندی بود. اما شایعات حاکی از آن است که کورتنی نمی توانست سیگار کشیدن او را تحمل کند و او بیش از حد به همکارانش حسادت می کرد. در نهایت آنها کل ماجرا را لغو کردند.

پاریس هیلتون و کریس زیلکا

پاریس هیلتون و کریس زیلکا

پاریس هیلتون پس از سه نامزدی ناموفق، سرانجام در سال 2018 با کریس زیلکا نامزد شد. این خبر برای طرفداران هیلتون که امیدوار بودند او بالاخره بتواند خوشبختی را پیدا کند، هیجان انگیز بود.با این حال، این خوشبختی زیاد دوام نیاورد.

در سال 2019، هیلتون اعلام کرد که نامزدی خود را با زیلکا لغو کرده است. این خبر برای طرفداران هیلتون که از این رابطه حمایت می کردند، شوکه کننده بود.سیلکا به سرعت درخواست کرد که حلقه نامزدی به ارزش بیش از 2 میلیون دلار بازگردانده شود. هیلتون ابتدا مخالفت کرد، اما در نهایت در سال 2020 حلقه را به او بازگرداند.

منبع : MSN

 

میلیاردرهایی که از جت شخصی استفاده می کنند

میلیاردرهایی که از جت شخصی استفاده می کنند

سلبریتی هایی که در سال 2023 بچه دار شدند

سلبریتی هایی که در سال 2023 بچه دار شدند

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا