عجیب ترین عادات افراد مشهور

سه‌شنبه 25 مهر 1402 چهره ها
عجیب ترین عادات افراد مشهور

افراد مشهور نیز مانند همه افراد عادی، عادت‌های مختلفی دارند. برخی از این عادت‌ها ممکن است عجیب و غیرعادی به نظر برسند. در اینجا به برخی از عجیب ترین عادات افراد مشهور اشاره می کنیم: کیتی پری، تام هنکس و لئوناردو دی کاپریو، از جمله سلبریتی هایی هستند که عادت های عجیب و غریبی دارند.

کیتی پری

کیتی پری

کیتی پری به مسواک زدن دندان هایش وسواس دارد. او می تواند تا شش بار در روز دندان های خود را مسواک بزند و همیشه یک مشت مسواک با خود حمل می کند. این وسواس او از دوران کودکی و پس از داشتن 13 حفره ایجاد شده است.

تام هنکس

تام هنکس

تام هنکس به ماشین تحریر علاقه زیادی دارد. او صاحب مجموعه ای متشکل از دویست ماشین تحریر عتیقه است و همیشه در حال خرید ماشین تحریر جدید است.

لئوناردو دی کاپریو

لئوناردو دی کاپریو

لئوناردو دی کاپریو طرفدار پر و پا قرص سری فیلم های جنگ ستارگان است. او نمی تواند از خرید چهره های جنگ ستارگان دست بردارد و مجموعه ای بزرگ از این چهره ها دارد.

سوفیا ورگارا

سوفیا ورگارا

سوفیا ورگارا به کاپ کیک علاقه زیادی دارد. او می گوید که نمی تواند خودش را از خوردن کاپ کیک منع کند. حتی او تحت هیپنوتیزم درمانی قرار گرفته است تا بتواند از این میل عجیبش خلاص شود.

شکیرا

شکیرا

شکیرا به شکلات معتاد است. او در دوران ضبط کلیپ “گرگ” خود برای خوابیدن مشکل داشت زیرا در آن زمان رژیم داشت. او شب ها با گریه از خواب بیدار می شد زیرا نتوانست شکلات بخورد. به محض اینکه ضبط تمام شد، او یکباره 5 تخته شکلات خورد.

آورل لاوین

آورل لاوین

آورل لاوین به آرایش بیش از حد علاقه دارد. او می گوید که اگر کسی جلوی او را نگیرد، می تواند هر نیم ساعت یک بار آرایش خود را دوباره انجام دهد.

شریل کول

شریل کول

شریل کول به آب هویج علاقه زیادی دارد. او گفته است که می تواند بیش از 5 لیوان آب هویج در روز مصرف کند.

جسی آیزنبرگ

جسی آیزنبرگ

جسی آیزنبرگ به گربه های ولگرد علاقه زیادی دارد. او نمی تواند آنها را در خیابان رها کند و همیشه آنها را به خانه خود می آورد. با این حال، او اعتراف کرد که به مرور زمان متوجه شد که نمی تواند از همه آنها مراقبت کند، بنابراین آنها را یکی یکی برای فرزندخواندگی واگذار کرده است.

کریستینا اپلگیت

کریستینا اپلگیت

کریستینا اپلگیت به بازی های ویدیویی علاقه زیادی دارد. او یک بار زمان زیادی را صرف نواختن قهرمان گیتار کرد که چند روز بعد از آن دچار سردرد شد.

آنجلینا جولی

آنجلینا جولی

جولی به مطبوعات گفته است که از انجام صحنه‌های اکشن خود لذت می‌برد. او در فیلم‌هایی مانند «لارا کرافت: تومولوس راز» و «کینگزمن: سرویس مخفی» صحنه‌های اکشن بسیاری را انجام داده است.

گال گدوت

گال گدوت

گدوت نیز به خاطر مهارت‌های اکشن خود شناخته شده است. او در فیلم‌های «زن شگفت‌انگیز» و «سریع و خشن 9» نقش‌های اکشن را بازی کرده است.

هنری کاویل

هنری کاویل

هنری کاویل بازیگری است که به بازی World of Warcraft اعتیاد دارد. او در مصاحبه‌ای با مجله GQ گفته است که می‌تواند ساعت‌ها در این بازی گم شود. کاویل گفته است که اعتیاد به بازی او تقریباً باعث شد که نقش سوپرمن را از دست بدهد. او در زمان تماس تلفنی کارگردان زک اسنایدر برای بازی در این نقش، در حال بازی World of Warcraft بود.

جنیفر لوپز

جنیفر لوپز

جنیفر لوپز به رنگ سفید علاقه زیادی دارد. این علاقه را می‌توان در دکوراسیون خانه، لباس‌های او و حتی مکان‌هایی که برای کار می‌رود مشاهده کرد. خانه، اتاق رختکن و مکان‌های کاری او همیشه به رنگ سفید نقاشی و تزئین شده‌اند.

گوئینت پالترو

گوئینت پالترو

گوئینت پالترو به رژیم غذایی ماکروبیوتیک علاقه زیادی دارد. این رژیم غذایی بر مصرف غذاهای گیاهی، غلات کامل و حبوبات تأکید دارد. پالترو همچنین گفته است که مقادیر زیادی چای سبز می‌نوشد.

جاستین بیبر

«جاستین بیبر» زندگی‌ کدام زنان را زیر و رو کرده است

سلبریتی های ایرانی

هنرمندان وسلبریتی های ایرانی فوت شده 1401-1402

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا