6 گام تا موفقیت در آینده

شنبه 30 بهمن 1400 موفقیت
6 گام تا موفقیت در آینده

6 گام تا موفقیت در آینده

اگر جز افرادی هستید که به دنبال رسیدن به اهداف خود هستند و در این راه از هیچ تلاشی دست برنمیدارند کافی است در این مقاله مارا دنبال کنید.در اینجا قرار است به شما روش هایی را آموزش دهیم که تا 6 ماه آینده تغییرات بزرگ آن را در زندگی خود ببینید و مسیر زندگیت بر روی ریل موفقیت قرار بگیرد!

 

اکثر افراد با توجه به موقعیت و نوع زندگی که دارند هراس و ترس هایی دارند اما اگر بخواییم به صورت کلی چند نمونه از این ترس ها را که در بیشتر مردم مشترک است مثال بزنیم شامله

  • تغییر شغل
  • ترس از ازدواج
  • مشکلات سلامتی
  • و تبدیل شدن به یک رهبر برای گروه

می شوند!

من به شما این مژده را میدهم که اگر شما نیز این ترس ها را دارید و یا هر هراس دیگری در طول این آموزش همه ی آنها را برطرف میکنید! پس در ادامه مطلب با من همراه باشید!

6 گام تا موفقیت در آینده

6 گام تا موفقیت در آینده

درس اول | با ترس‌هایتان روبه‌رو شوید

اولین کاری که برای رسیدن به تغییرات بزرگ باید انجام دهید رو به رو شدن با ترسهایی است که دارید. همانطور که در بالا من چند نمونه از ترس هارا مثال زدم شما نیز لیستی از ترس های خود بسازید و آنها را بنویسید.مهم ترین قدم صادق بون با خودتان است در هنگام نوشتن هراس هایتان! شما تا زمانی که ذهنتان پر از ترس و هراس است و تفکرات منفی سراسر آن را فرا گرفته نمیتوانید به موفقیت برسید.ترس ها باعث میشوند شما سکوت کنید و از گفتن آنها بپرهیزید اما درست زمانی که شروع میکنید با این شیطان درونی ذهن رو به رو شوید و راجع به آن حرف بزنید به سرعت آن ها متلاشی میشوند.

پس اگر می‌خواهید خودتان را بزرگ‌ترین تغییر را در عرض 6 ماه در زندگی خود ایجاد کنید. باید با آزاد کردن خودتان از ترس‌ها شروع کنید.

 

 

درس دوم | کاوش در تفکرات منفی را متوقف کنید

تفکرات منفی از معضل ترین رفتارهای بشر است که باعث میشود انسان به جای پیشرفت، دچار پس رفت شود و آن را از مسیر موفقیت دور کند. بطور صادقانه و خلاصه بخواهم به شما بگویم، اگر از صمیم قلب به دنبال تغییرات بزرگ هستید دست از فکر کردن به افکار منفی گذشته بردارید، افرادی که در حق شما بدی کرده اند را ببخشید و دست از لعنت و نفرین کردن دیگران بردارید! همه این کارها باعث ایجاد آرامش فکری شما می شود و همین آرامش خاطر راهی برای رسیدن به موفقیت و تغییر است!

پس سعی کنید انرژی روحیات را هدر ندهید زیرا همه ی تغییرات بزرگ ابتدا در ذهن آغاز میشوند!

 

6 گام تا موفقیت در آینده

6 گام تا موفقیت در آینده

درس سوم | همه چیز را کاهش دهید

زیاده روی در هرچیزی حتی کارهای مفید نیز میتواند شما را از مسیر درست خارج کند پس اگر دچار عادت زیاده روی در کارهایتان هستید همین الان این عادت را متوقف کنید! دست از کارهای بیهوده ای که فقط وقتتان را میگیرد بردارید و زمان را برای کارهای مفید باز کنید ، سعی کنید وسعت زندگی را کم کنید و عمق آن را افزایش دهید، یعنی دست از هزینه های بیهوده بردارید و زندگی خود را به سمت هدف اصلی آن متمرکز کنید.

 

درس چهارم | مهم‌ترین هدفی که دوست دارید به دست بیاورید انتخاب کنید

اینکه شما دارای هدف های زیادی باشید باعث گیج شدن شما و کند شدن در مسیر رسیدن به آن هاست ، سعی کنید برای شش ماه آینده تنها یک هدف را مد نظر خود قرار دهید و به سمت آن حرکت کنید

سرمایه گذاری روی طلا هنوز جواب می دهد؟ - موفقیت

حتی میتوانید برای شروع یک هدف ساده را انتخاب کنید که آسان بشود به آن دست پیدا کرد! مهم آن تعهدی هست که شما برای رسیدن به هدف در خود ایجاد میکنید. یک هدف باعث میشود شما تمام تمرکز و انرژی خود را صرف همان یک دانه کنید و به آن برسید به خودتان تاکید کنید که یک هدف را درست انجام می‌دهم همین.

6 گام تا موفقیت در آینده

6 گام تا موفقیت در آینده

درس پنجم | تعهد به نظم

نظم در همه چیز باعث موفقیت شما میشود کافی است در هر کاری که انجام میدهید ، مثلا همان غذا خوردن ساده ، نظم داشته باشید آنگاه متوجه میشوید حتی نظم در غذا باعث میشود دچار اضافه وزن نشوید! اگر مصمم هستید در شش ماه آینده شاهد تغییرات باشید نظم و تعهد را در خود تقویت کنید تا بتوانید این مسیر را ادامه دهید!

تلاش کنید برعکس انسان های دورتان نظم در زندگی شما وجود داشته باشد و آن را در تمامی کارهایتان الویت قراردهید.

درس ششم | کتاب بخوانید

یکی از عادات مفیدی که متاسفانه در حال فراموشی است و تعداد کمی از مردم هنوز آن را دارند ، عادت به کتاب خوانی است ، اگر یاد بگیریم تنها زمان کمی از وقتی که برای تلوزیون دیدن اختصاص میدهیم را مطالعه کنیم تغییرات آن را در زندگیمان خواهیم دید! خواندن باعث میشود تجربیات شما بدون هزینه زیاد شود،

پس اگر قصد انجام کارهای بزرگی همچون ازدواج یا وارد شدن به شغلی جدید هستید لطفا قبل از آن کتاب هایی راجبش بخوانید.

 

درس هفتم | موبایلتان را محدود کنید

حذف موبایل در ابتدا ممکن است برای شما بسیار سخت باشد و بسیار حوصله سر بر ، اما با جایگزین کردن عادت های مفید به جای استفده از موبایل کم کم به این وضعیت عادت میکنید و متوجه میشوید قبل از تقویت این عادت در خود ، چقدر بیهوده در فضاهای مجازی بوده اید و تمامی وقت خود را برای گوشی به هدر میدادید

غروب که به خانه می‌روید تمامی notification های شبکه‌های اجتماعی گوشی را به‌جز تماس‌ها که ضروری است ببندید.

سخنان بزرگان در مورد موفقیت با جملات انگیزشی و زیبا

درس هشتم | برای آینده سرمایه گذاری کنید

آینده نگر باشید ، اینکه تنها به فکر ماه آینده خود باشید کافی نیست شما باید برای طولانی مدت به زندگی فکرکنید! اینکاری است که جوانان کمتر به آن فکر می‌کنند.

خودتان را بیمه کنید
حساب بانکی بلند مدت ایجاد کنید
روی آموزش برای یادگیری تمرکز کنید
باید برنامه سرمایه گذاری بلند مدت، میان مدت و کوتاه مدت برای زندگی خود داشته باشید. مهم نیست که پول شما زیاد است یا کم. مهم این است که عادت برنامه ریزی و سرمایه گذاری را وارد زندگی خود کنید.

 

درس نهم | به قضاوت و حرف مردم توجه نکنیم

به حرفهای بیهوده مردم توجه نکنید و به آن ها اهمیت ندهید  اکثر مردم فقط سعی دارند با حرف هایشان دیگران را تخریب کنند تا عیب های خود را بپوشانند، باید عادت کنید نسبت به حرف های آنها بی خیال باشید ، آنگاه خواهید دید چقدر زندگیتان بهتر است و فکرتان آرامش دارد

مردم لباس شما را دوست ندارند. اهمیتی ندارد!
مردم رؤیای شمارا احمقانه می‌دانند. مهم نیست!
مردم سبک زندگی‌تان را نمی‌پسندند. به درک!

 

در طول این شش ماه تمرکز بر خود و چیز هایی که دوست دارید تمرکز کنید و به حرف های کسی توجه نکنید . قضاوت های بیهوده آنها را رها کنید!ممکن است راهنمای بخواهید اما از کسی نظر خواهی نکنید.

 

تصمیماتی مهم برای تغییر ذهنیت مالی

جیم ران

62 جمله های وگفتۀ ارزنده از جیم ران اسطوره رشد شخصی

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا