16مدل شمع هفت سین با تزیینات زیبا و متفاوت

جمعه 25 اسفند 1396 گوناگون
فال شمع

با توجه به فرا رسیدن عید نوروز و انجام تزیینات سفره هفت سین شما می توانید از شمع های دکوری و تزیینی دست ساز برای این کار استفاده کنید که موجب زیبایی و جذابیت چیدمان شما خواهد شد. شمع هفت سین را می توانید به روش های مختلف و خلاقانه تزیین کنید در این مطلب می توانید از تزیینات زیبای شمع های دکوری و تزیینی برای این کار ایده بگیرید. پس تا پایان همراه ما باشید و از این تصاویر و ایده های دلپذیر نهایت استفاده را ببرید.

شمع هفت سین

تزیین شمع هفت سین با ایده های نوین و خلاقانه

برای تزیین شمع هفت سین می توانید از روش های مختلفی استفاده کنید این روش ها بسیار ساده و متنوع می باشند. برای این کار شما می توانید از شمع های آماده و ساده استفاده کنید و دور شمع را با پارچه های طرح دار، کنف، گونی، رنگ های تزیینی، اکلیل و … به شکل های متنوعی بپیچید. اگر مایل هستید که شمع را در منزل درست کنید می توانید مقداری از مقداری پارافین را به روش بن ماری در ظرفی ذوب کنید و سپس پارافین ذوب شده را در قالب های شکل دار بریزید استفاده از قالب های استوانه ای و قلب بیشتر به کار شما زیبایی و جلوه می دهد. عکس زیر تزیین شمع با گل خشک را نشان می دهد که می تواند الگویی برای تزیینات شما عزیزان برای هفت سین ۹۷ باشد.

شمع هفت سین

تزیین شمع برای هفت سین

درست کردن شمع با استفاده از تخم مرغ و سیب یک روش تزیینی مناسب برای شمع سفره هفت سین می باشد برای این کار می توانید از تخم مرغ های خالی که درون آن با پارافین پرشده است استفاده کنید همچنین برای تهیه شمع به شکل سیب می توانید از قالب سیب استفاده کنید و پارافین را درون قالب بریزید سپس با گواش شمع را رنگ کرده و تزیین کنید.

شمع هفت سین

تزیینات شمع برای هفت سین

شمع هفت سین

شمع تزیینی برای سفره هفت سین

شمع هفت سین

تزیین شمع روی آب برای هفت سین

شمع هفت سین

شمع های هفت سین۹۷

شمع هفت سین

شمع های ساده برای هفت سین

شمع هفت سین

مدل شمع هفت سین

شمع هفت سین

شمع سفره هفت سین با دیزاین دلپذیر

شمع هفت سین

تزیین شمع با کنف برای هفت سین

شمع هفت سین

تزیین شمع با مروارید و سنگ های تزیینی

شمع هفت سین

تزیین روی شمع برای هفت سین

شمع هفت سین

شمع های تزیینی دلپذیر و شیک

شمع هفت سین

شمع داخل سیب برای هفت سین

شمع هفت سین

تزیین شمع با چسب تزیینی

شمع هفت سین

تزیین نوین شمع برای هفت سیندر این بخش با نمونه های تزیینی و دلپذیر برای درست کردن شمع هفت سین آشنا شدید و مدل های متفاوت آن را مشاهده کردید امیدواریم از دیدن این مدل شمع ها لذت برده باشید و ایده کافی را برای انجام دادن تزیینات شمع به دست آورده باشید. در صورت تمایل به آشنایی با دیگر ایده ها و همچنین مشاهده تزیینات متفاوت و نوین بر روی تزیین شمع هنر در خانه کلیک نموده و از دیگر مطالب منتشر شده ما دیدن نمایید.

نمونه های تزیین ظروف سفره هفت سین جواهر نما

 

تزیینات زیبای ظروف سفره هفت سین

تزیینات زیبای ظروف سفره هفت سین

روش درست کردن ۲ مدل سبزه فانتزی برای هفت سین

روش درست کردن ۲ مدل سبزه فانتزی برای هفت سین

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا