10 سلبریتی که با طرفداران خود قرار ملاقات گذاشتند!

پنج‌شنبه 16 شهریور 1402 چهره ها
10 سلبریتی که با طرفداران خود قرار ملاقات گذاشتند!

10 سلبریتی که با طرفداران خود قرار ملاقات گذاشتند!

جورج کلونی

جورج کلونی و سارا لارسون اولین بار در جشن تولد کلونی در یک استراحتگاه لاس وگاس که لارسون در آن کار می کرد، ملاقات کردند. آنها در اولین نمایش “Ocean’s Thirteen” در سال 2007 دوباره با هم ارتباط برقرار کردند اما بعداً در سال 2008 از هم جدا شدند.


کانن اوبراین

کانن اوبراین عاشق لیزا پاول شد که در سال 2000 در هنگام ضبط فیلم «آخر شب با کانن اوبراین» در بین تماشاگران بود. او این لحظه را عشق در نگاه اول توصیف کرد.


لیام پین

لیام پین با مایا هنری، یکی از طرفدارانش که که در سال 2015 طی یک ملاقات آشنا شده بود ، شروع به دیدار کرد. آنها نامزد کردند اما در نهایت در سال 2021 به رابطه خود پایان دادند.

هری استایلز

هری استایلز با تاونز آدیر جونز که توسط خواهرش به او معرفی شده بود ، بر سر قرار رفت. اگرچه این منجر دیدار به رابطه نشد، اما هری در آهنگ “کارولینا” به او اشاره کرد.


بیلی جو آرمسترانگ

بیلی جو آرمسترانگ در سال 1990 در یک نمایش گرین دی در مینیاپولیس با آدرین نسر آشنا شد. ارتباط آنها الهام بخش آهنگ گروه “2000 سال نوری دورتر” بود و آنها در سال 1994 ازدواج کردند.


استیو هاروی

استیو هاروی کمدین زمانی که مارجوری بریجز را دیر به یکی از برنامه های کمدی او رسید ملاقات کرد. او با طنز اعلام کرد که با او ازدواج خواهد کرد و آنها در سال 2007 ازدواج کردند.


پاتریک دمپسی

پاتریک دمپسی پس از سه سال به عنوان مشتری، آرایشگر خود، جیلیان فینک، را غافلگیر کرد و از او خواستگاری کرد. آنها در سال 1999 ازدواج کردند.


جان تراولتا

کلی پرستون که در آن زمان فقط 16 سال داشت، پس از تماشای «گریس» پوستری از جان تراولتا را دید و اعلام کرد که با او ازدواج خواهد کرد. آنها در نهایت طی یک تست نمایشگر برای «متخصصان» با هم آشنا شدند و در سال 1991 ازدواج کردند.


نیکلاس کیج

نیکلاس کیج با آلیس کیم، گارسون یک رستوران لس آنجلس آشنا شد و دو ماه بعد به سرعت ازدواج کردند. آنها 12 سال با هم بودند تا اینکه در سال 2016 از هم جدا شدند.


شاهزاده ویلیام

کیت میدلتون، که بعداً دوشس کمبریج شد، پیش از ملاقات رسمی، پوسترهایی از شاهزاده ویلیام را بر روی دیوار اتاق خواب خود داشت. آنها در نهایت در سال 2011 ازدواج کردند.

منبع : MSN

بهترین استایل زنانه در جشنواره فیلم ونیز 2023

بهترین استایل زنانه در جشنواره فیلم ونیز 2023

میلیاردرهایی که از جت شخصی استفاده می کنند

میلیاردرهایی که از جت شخصی استفاده می کنند

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا