واکنش علیرضا فغانی به آوردن داور خارجی برای درب

سه‌شنبه 6 فروردین 1398 ورزشی

 

علیرضا فغانی نسبت به درخواست برای حضور داور خارجی در دربی واکنش نشان داد.
در ادامه بحث برای انتخاب داور دربی روز دهم فروردین و پس از گمانه زنی ها درباره اینکه اشکان خورشیدی این بازی را سوت خواهد زد، علیرضا فغانی در گفت و گویی با ورزش سه راجع به داوری دربی و درخواست برای حضور داور خارجی در این مسابقه گفته: من به عنوان داور باید همیشه آماده باشم تا بعد از ابلاغ به وظیفه‌ام عمل کنم.

هیچ وقت هم نشده ابلاغم را پس بدهم ( جز بازی پرسپولیس – پدیده که واقعا سرماخوردگی شدیدی داشتم) . بچه‌های ما الان شرایط قضاوت در دربی را دارند اما این حرف و حدیث‌ها باعث شده تا فکر کنیم بعضی اوقات به زمان قبل برگردیم و داور خارجی بیاوریم.

داور خارجی بیاید هر گلی به سر بازی بزند ساک را جمع می‌کند و می‌رود. پرسپولیس مقابل پاختاکور، گل حریف دو خطای پشت هم داشت و هم افساید بود و هم خطا اما چه شد؟ چه هجمه‌ای درست شد؟ برای استقلال هم در آسیا همینطور و گل‌شان اشتباه خطا اعلام شد.

عربستان ۹۰ درصد دربی‌هایش را می‌دهد داوران خارجی. باز هم اشتباه هست اما حداقل هزینه‌اش را می‌دهند و داور می‌آید و می‌رود.

حالا من شنیدم چند تیم گفتند داور خارجی می‌آوریم، حالا اگر اینقدر مردش هستند داور خارجی بیاورند خیلی هم خوب است. داوران کلاس بالای اروپایی و آمریکای جنوبی مطرح هستند به لیگ برتر خودمان بیایند یک کلاس خوب هم برای داوران ما است.

محمدحسین میثاقی پیشنهاد اجرای نود را رد کرد

محمدحسین میثاقی پیشنهاد اجرای نود را رد کرد

تغییر ساعت برگزاری داربی تهران و اصفهان

تغییر ساعت برگزاری داربی تهران و اصفهان

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi