هروه رنارد سرمربی بعدی تیم ملی

پنج‌شنبه 11 بهمن 1397 ورزشی

با خداحافظی کی روش از تیم ملی شایعات و گمانه زنی ها در خصوص سرمربی آینده تیم ملی آغاز شد.

 در این چند روز پس از ناکامی تیم ملی در برابر ژاپن و حذف از جام ملتهای آسیا و بحث بر سر پایان همکاری هشت ساله کی روش با تیم ملی ، شایعات زیادی بر سر موضوع گزینه بعدی فدراسیون فوتبال برای پست سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران مطرح شده است.

از زیدان ، کلینزمن و مورینیو گرفته تا رنارد ، فوساتی و البته کمی تا قسمتی برانکو و دالیچ.

اما نکته جالب و در بین تمامی این شایعات ،  به میان آمدن نام یک مربی درست بعد از خداحافظی کی روش است.

از امارات خبر می رسد که هروه رنارد که سابقه قهرمانی با ساحل عاج و زامبیا در جام ملت های آفریقا را دارد اصلی ترین گزینه برای هدایت تیم ملی به شمار می رود.

شاید در ابتدای کار این شایعه ، به این جهت ایجاد شد که هروه رنارد مربی فرانسوی الاصل در بازی نیمه نهایی برابر ژاپن در ورزشگاه حضور داشت و اتفاقا در کنار ابراهیم شکوری سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال  هم نشسته بود ، اما پس از آن و بر اساس شنیده های خبرنگاران حوزه فدراسیون فوتبال ، خبرهایی منتشر شد که رنارد یکی از گزینه های اصلی جانشینی کی روش است!

آنچه که مهم است این است که هواداران تیم ملی انتظار دارند هر چه زودتر تکلیف سرمربی بعدی تیم ملی مشخص شود و با توجه به این دغدغه باید منتظر ماند و دید این اتفاق چه زمانی رنگ واقعیت به خود خواهد گرفت و از بین تمامی این شایعات قبای سرمربیگری تیم ملی بر تن کدام مربی خواهد نشست !

رئال مادرید-اتلتیکو مادرید؛ به روایت آمار/ادامه روند ضعیف رئال لوپتگی مقابل رقبای بزرگ؟

منبع:ستاره

علیرضا بیرانوند

علیرضا بیرانوند قصد ترک پرسپولیس را ندارد

رکورداران گل زده در آرسنال

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا