» سینما » هامون سیدی برادر هومن سیدی بازیگر گواهی امضاء شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۱۰:۱۷

هامون سیدی برادر هومن سیدی بازیگر گواهی امضاء شد

هامون سیدی برادر هومن سیدی بازیگر گواهی امضاء شد

فیلم سینمایی گواهی امضاء به کارگردانی شهرام اسدزاده با دو بازیگر جدید جلوی دوربین رفت و روایتگر یک داستان پرفراز و نشیب شد.

شهرام اسدزاده کارگردانی که فیلم طاقباز را در کارنامه هنری اش دارد این بار با فیلم گواهی امضاء به سینماهای کشور می آید.بازیگر گواهی امضاء

بازیگر گواهی امضاء

گواهی امضاء فیلمی به نویسندگی و کارگردانی شهرام اسدزاده است که با حضور بازیگرانی جدید جلوی دوربین رفت و با پشت سر گذاشتن مراحل تصویربرداری به سینماها می آید.

 

در صفحه رسمی شهرام اسدزاده با انتشار این عکس آمده است : با رسیدن فیلمبرداری فیلم سینمایی گواهی امضاء به کارگردانی شهرام اسدزاده به بیش از ۷۰ درصد، هامون سیدی و نازنین صلح جو مقابل دوربین اسدزاده رفتند.

گواهی امضاء به تهیه کنندگی محمد قاضی حدود یک ماه پیش کلید خورد و تاکنون بیش از ۷۰ درصد از فیلمبرداری آن انجام شده است.

 

داستان فیلم سینمایی گواهی امضاء

گواهی امضاء روایت متقاطع و پیچیده یک شبانه روز از زندگی فریبرز و محبوبه است که تصادف دختر بچه ٥ ساله شان (تینا) با اتومبیل گروه فاسدان، آنها را سر راه زوج دیگری به نام های اشکان و ندا قرار می دهد. در میان این هیاهو و درگیری ها هر کس به فکر نجات زندگی خودش از یک چند ضلعی تعقیب و گریز است تا گواهی برای تار و پود افکارش بدست آورد.

نازنین صلح جو

بازیگران فیلم سینمایی گواهی امضاء

امیر آقایی، نسیم ادبی ، نادر فلاح ، هامون سیدی و نازنین صلح جو بازیگران اصلی فیلم گواهی امضاء را تشکیل میدهند.

امیر آقایی

 

عوامل ساخت فیلم سینمایی گواهی امضاء

عوامل فیلم گواهی امضاء عبارتند از:نویسنده و کارگردان:شهرام اسدزاده، تهیه کننده:سید محمد قاضی، مشاور پروژه:سیروس الوند، مجری طرح:موسسه نقطه عطف سینما و تئاتر، مدیر تولید:رحمت عبدالله زاده، مدیر فیلمبرداری:مهدی ایل بیگی، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز:علی آشتیانی، صدابردار:محمد صالحی، طراح گریم:دانیال شعاعی، طراح صحنه:حسین مجد، جانشین تولید:فروزان جنیران، دستیار اول فیلمبردار و نورپرداز:مصطفی بافرونی، طراح لباس:سمیرا کشورنژاد، منشی صحنه:شهرزاد مطلق، مدیر تدارکات:مراد خانه زاد، فیلم پشت صحنه:پریسا آزمایش، مشاور رسانه ای و مدیر روابط عمومی:مریم قربانی نیا. عکس:حسین خدارتی.

فیلم گواهی امضاء


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : سینما
ن
Bilit Arzan Bilit Kish
ارسال دیدگاه

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.