بیوگرافی حامد آهنگی و همسرش صفورا آغاسی

شنبه 8 مرداد 1401 بیوگرافی

بیوگرافی حامد آهنگی و همسرش صفورا آغاسی

چکیده بیوگرافی حامد آهنگی

نام: حامد

نام خانوادگی: آهنگی

تولد: ۱۷ تیر ۱۳۵۸

زاده: بندر انزلی

ملیت: ایرانی

پیشه: کمدین و شومن

سال های فعالیت: ۱۳72_تاکنون

همسر: صفورا آغاسی

فرزند: آراد

حامد آهنگی کیست ؟

حامد اهنگی کمدین محبوب کشور می باشد که در سال های اخیر فعالیت های بسیار موفقی داشته است او با حضور در خندوانه توانست گام مهمی را در استنداپ بردارد و در کارش حرفه ای شود او در حال حاضر با برنامه شباهنگی توانسته است یک برنامه تاک شو تولید کند و به عنوان یک چهره محبوب تبدیل شود.

حامد آهنگی متولد چه سالی است ؟

حامد آهنگی متولد ۱۷ تیر ۱۳۵۸ می باشد

حامد آهنگی اهل کجاست ؟

حامد آهنگی متولد بندر انزلی است.

حامد آهنگی در بچه محل

حامد آهنگی در بچه محل

آغاز فعالیت حامد آهنگی

حامد آهنگی فعالیت خود را از سال 1372 در حالی که نوجوان بود آغاز کرد؛ در ابتدا کارش را با جنگ ها و نمایش های کمدی آغاز کرد. او همچنین با شبکه استانی باران نیز مدتی همکاری کرده، او در حال حاضر به یک چهره ملی تبدیل شده است و کلیپ هایش در سراسر کشور پخش میشوند. از انجایی که مردم نیز علاقه زیادی به طنز دارند این امر باعث شد کارهای حامد آهنگی بسیار زود در دل مردم بنشیند و به محبوبیت بالایی دست پیدا کند.

از مهم ترین آثار حامد آهنگی بازی در سریال لژیونر بوده است او با بازی در این سریال توانست مهارت های خود را به نمایش بگذارد ، حامد آهنگی در این سریال با مسعود آب‌پرور همکاری داشت ، او همچنین با بازیگرانی نظیر محمدرضا شریفی‌نیا، حسن پورشیرازی، زهیر یاری و اشپیتیم آرفی در این سریال همکار بود.

حامد آهنگی در سریال لژیونر

حامد آهنگی در سریال لژیونر

معروفیت با خندوانه

حامد آهنگی در زمستان سال 1395 با دعوت رامبد جوان به خندوانه رفت و به عنوان یکی از کمدین های پایه ثابت برنامه خندوانه لقب گرفت و با استندآپ هایی که اجرا کرد بسیار مورد استقبال قرار گرفت و به محبوبیت خود افزود..

بیوگرافی ماریون کوتیار بازیگر فرانسوی هالیود +عکس

آثار حامد آهنگی

  • جنگنامه غلامان
  • شب هزار و یکم
  •  نمایش های بانوآئویی
  • کلاه و هابیل و قابیل
  •  مرگ یزگرد
  •  مدرسه پیرمرد ها
  • اجرای استندآپ های جالب در کیش  و در مراسم و جشن ها و جنگ کوروش در پردیس کوروش
حاند آهنگ در برنامه جوکر

حاند آهنگ در برنامه جوکر

همسر حامد آهنگی و نحوه آشنایی این زوج

حامد آهنگی در سال 1380 با صفورا آغاسی ازدواج کرد که خانم آغاسی نیز یکی از هنرپیشه های تئاتر استان گیلان به شمار می آید! حاصل این ازدواج پسری به نام آراد می باشد. این زوج خوشبخت در یکی از نمایش هایی که با یکدیگر همکار بودند آشنا می‌شوند و این اشنایی به ازدواج ختم میشود.حامد آهنگی بعد از 4 سال تلاش و موفقیت در زمینه کاری خود توانست رضایت پدر مادر صفورا آغاسی را جلب کند.

حامد آهنگی و خانواده اش

حامد آهنگی و خانواده اش

تولید برنامه شباهنگی

برنامه شباهنگی یک برنامه شاد و مفرح می باشد که حامد آهنگی سازنده آن می باشد. این برنامه باعث محبوبیت بیشتر این کمدین دوست داشتنی شد. این برنامه با حضور سلبریتی های مختلف می باشد که به گپ و گفت با حامد آهنگی می پردازند.فصل اول شباهنگی در دو فصل تولید شد و استقبال زیاد از آن باعث گردید که حامد آهنگی تصمیم بگیرد که فصل دوم آن را هم تولید کند.

تولید برنامه شباهنگی

تولید برنامه شباهنگی

بخشی از صحبت های حامد آهنگی

دانشگاه علوم و فنون دکترای افتخاری بازیگری را به من بعد از یک دوره حدودا یک ساله داد. البته من سعی می کنم در این مورد صحبتی نکنم و حتی از مجری برنامه ام خواستم در این مورد حرفی نزند و مرا به نام دکتر صدا نکند! قبل از من هم سالار عقیلی و استاد ایرج از همین دانشگاه مدرک دکترای افتخاری دارند . من خدا را شکر دو تا چیز و خدا بهم خیلی داده. یکی جنبه و دیگری صبر! من خیلی صبورم. همیشه هم دوستام بهم میگن. حتی وقتی کسی ظلم کنه یا حتی پولم و نده بسیار صبر می کنم که هم خوبه هم ضرر داره.

حامد آهنگی در مافیا

حامد آهنگی در مافیا

 

 

 

بیوگرافی جواد خواجوی

بیوگرافی جواد خواجوی بازیگر سریال یاغی

بیوگرافی حسن همتی

بیوگرافی حسن همتی بازیگر کوتاه قامت سریال یاغی + ماجرای زندگی تلخ او

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا