آشنایی با ۶ تا از معرف ترین سوپرمدل‌های جهان

سه‌شنبه 6 اسفند 1398 چهره ها
مد و فشن

 مدل‌ها در واقع چهره و سیمای صنعت مد و فشن هستند. شاید بسیاری بر این باور باشند که شغل مدل‌ها تنها این است که بنشینند، راه بروند و زیبا به نظر برسند، اما این صنعت و حرفه آن‌ها چندان نیز ساده نیست

سوپرمدل یک مدل معروف برای برند‌های شناخته شده با دستمزدی بالاست که در صحنه بین‌المللی فعالیت کرده و در زمینه کار با پیشروترین طراح‌های مد و لباس جهان سابقه قابل توجهی داشته باشد. در ادامه این مطلب شما را با زیباترین، برترین سوپرمدل‌های حال حاضر جهان آشناخواهیم کرد.

۱-جی جی حدید:

یلنا نورا “جیجی” حدید به چهره سوپرمدل‌های نسل آینده تبدیل شده است. زمانی که حدید به شکل سنتی در هفته مد و فشن نیویورک ظاهر شده بود، حرفه او به شکلی قابل توجه از مهارت‌هایش در زمینه بکارگیری رسانه‌های اجتماعی سود برد و به سرعت او را به شهرت رساند. جیجی حدید یک برند ساخته و آن را به چیزی شبیه یک هنر تبدیل کرده و خیلی زود به یکی از پرفالوورترین مدل‌های جهان تبدیل شد. در کنار خواهرش بلاحدید و کندال جنر، جیجی حدید باعث شکل‌گیری عصری جدید در دنیای مد و فشن به نام عصر مدل‌های رسانه‌های اجتماعی شدند.

سوپرمدل های معروف,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

 

۲-میراندا کر:

بسیاری از مدل‌ها کار خود را از دوران ناجوانی شروع کرده‌اند، اما میراندا کر شاید یکی از جوان‌ترین مدل‌های تاریخ معاصر عرصه مدلینگ باشد. در سن ۱۳ سالگی، کر جایزه جستجوی مدل دالی را برده و بلافاصله اولین بار روی جلد یک مجله قرار گرفت. او در عرصه مدلینگ در استرالیا موفقیت‌هایی کسب کرده و سپس به بازار ایالات متحده آمد و با میبلین کار کرد. چند سال بعد، کر به اولین فرشته استرالیایی ویکتوریا سیکرت تبدیل شد.

وی همچنان به اولین بودن‌ها ادامه داده و در سال ۲۰۱۱ به عنوان اولین مدل باردار روی نسخه استرالیایی مجله ووگ قرار گرفت. کر زیبایی خیره کننده‌ای داشته و به همین دلیل همواره در میان جذاب‌ترین مدل‌های جهان قرار می‌گیرد.

سوپرمدل های معروف,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

 

۳-آدریانا لیما:

ملکه ویکتوریا سیکرت، آدریانا لیما یکی از شناخته‌شده‌ترین مدل‌های این برند است. او کار برای ویکتوریا سیکرت را در سال ۱۹۹۹ آغاز کرده و آخرین نمایش خود را نیز در سال ۲۰۱۸ اجرا نمود، با ۲۰ نمایش در کل. همچنین، او برخلاف دیگر مدل‌هایی که به آن‌ها اشاره شد، لیما به نسل جوان این کسب و کار اعتقاد دارد: “واقعیت این است که کندال جنر نیز به انداه ما سخت کار می‌کند، از این رو من به خاطر تمام تلاش‌هایی که می‌کند او را به رسمیت می‌شناسم”. حتی پس از بازنشسته شدن از ویکتوریا سیکرت نیز حرفه لیما به سمت جلو حرکت کرده است.
سوپرمدل های معروف,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

 

۴-رابین لاولی:

لاولی با قرار گرفتن روی جلد مجله ووگ ایتالیا، روی صحنه رفتن در هفته مد و فشن میلان و انجام کمپین‌های تبلیغاتی براین مانگو، رالف لورن و لین برایانت توانسته توجه را به سمت زیبایی‌های بدن این زنان جلب کند.

رابین لاولی در  زمینه  مد کاملاً متفاوت است و ترجیح می‌دهد خود را یک مدل “سایز بزرگ” نداند. او داشتن بدنی مناسب برای سایز ۱۲ (که هنوز هم دو سایز کوچکتر از یک زن آمریکایی متوسط است)، بسیاری از آژانس‌های مدلینگ او را برای این حرفه چاق می‌دانند.

لاولی خود در این باره چنین می‌گوید: “شخصاً، از واژه سایز بزرگ متنفرم. مسخره آمیز و تحقیر کننده است- زنان را ناراحت کرده و به آن‌ها برچسب می‌زند. زنان دوست دارند زنانی را ببینند که بتوانند آن‌ها را درک کنند”.

 

سوپرمدل های معروف,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

۵-نائومی کمپبل:

نائومی کمپبل به عنوان یکی از گروه موسوم به “سوپر ۶”، دستاورد‌های بسیار بیشتری نسبت به جایگاه کنونی‌اش در سلسله مراتب دنیای مدلینگ داشته است. کمپبل در اوایل دهه ۸۰ و ۹۰ به سختی تلاش کرد و با پیشداوری‌ها در دنیای مد و فشن مبارزه نمود. او اولین مدل سیاهپوست روی جلد مجله فرانسوی ووگ بوده سال بعد نیز به اولین مدل سیاهپوستی تبدیل شد که تصویر او روی نسخه آمریکایی این مجله رفت، نسخه ماه سپتامبر که مهم‌ترین ویرایش سال مجله بود. او در مصاحبه‌ای در مورد خود چنین گفته است: “به خاطر رنگ پوستم برای شو‌های ویژه در نظر گرفته نمی‌شدم.
سوپرمدل های معروف,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

 

۶-فی فی سان:

سان فیفی که در صنعت مدلینگ اغلب با نام فی فی سان شناخته می‌شود یکی از مدل‌های پیشرو آسیا در عرصه جهانی است. او اولین مدل زن آسیایی است که توانسته به تنهایی روی جلد مجله ووگ ایتالیا قرار بگیرد. سال بعد، ۲۰۱۴، او از اقیانوس آتلانتیک گذشته و اولین حضور خود روی نسخه سپتامبر مجله ووگ آمریکا را نیز تجربه کرد. او در سال‌های اخیر در کمپین‌های تبلیغاتی برند‌های برتری مانند پرادا و شانل حضور داشته، اما این مدل زیبا، آغازی بسیار آرام داشت.

سوپرمدل های معروف,اخبار هنرمندان,خبرهای هنرمندان,اخبار بازیگران

لیندا کیانی

بیوگرافی لیندا کیانی بازیگر سینما و تلوزیون

دو قلو های جنیفر لوپز

دو قلو های جنیفر لوپز دوازده ساله شدند

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا
logo-samandehi