جزئیات کامل از ماجرای مرگ آزاده نامداری

پنج‌شنبه 19 فروردین 1400 سینما
آزاده نامداری

جزئیات کامل از ماجرای مرگ آزاده نامداری

رییس پلیس آگاهی تهران سردار علیرضا لطفی در حاشیه نشست خبری درباره ماجرای مرگ آزاده نامداری گفت: زمانی که ما به محل ورود کردیم هیچ اثری از ورود زوری به منزل، بازکردن اجباری در، آثار ضرب وجرح روی بدن و نظایر آن به دست نیامد.

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه چندین بار محل و شواهد از سوی کارآگاهان خبره پلیس آگاهی مورد بررسی قرار گرفت، ادامه داد: در تمام این بررسی‌ها اینکه اثری از قتل وجود داشته باشد، به دست نیامد.

لطفی درباره وجود پرونده‌های قبلی مرتبط با خانم آزاده نامداری گفت: هیچ پرونده قبلی در مورد ایشان وجود نداشته است.

آزاده نامداری

آزاده نامداری

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ در مورد کشف دست‌نوشته‌ای از آزاده نامداری گفت:

دست‌نوشته که در تمام منازل وجود دارد اما دست نوشته‌ای که در آن به قصد خودکشی اشاره کرده باشد به دست نیامد.

لطفی در مورد توئیتی که چندساعت قبل از انتشار خبر فوت نامداری منتشر شده بود نیز گفت: تمام تحقیقات ما با دستور مقام قضایی انجام می‌شود و اگر در این مورد نیز دستور بدهند ما بررسی خواهیم کرد. اما می‌توان گفت که ما تمام بررسی‌های لازم را انجام داده‌ایم.

وی درباره اعلام نظر پزشکی قانونی نیز گفت: نتایج اولیه که در آن آثاری از ضرب و جرح بدنی باشد گزارش نشد اما نتایج آزمایش‌های سم‌شناسی و … هنوز منتشر نشده است و برای اظهار نظر قطعی باید منتظر اعلام نتایج نهایی تحقیقات پزشکی قانونی و اعلام دستگاه قضایی باشیم.

وی درباره اینکه آیا خانواده آزاده نامداری شکایتی را ثبت کرده‌اند یا خیر نیز تصریح کرد: هیچ شکایتی در این خصوص ثبت نشده است.

 

آخرین نظر پزشکی قانونی درباره مرگ آزاده نامداری

خبر درگذشت خانم آزاده نامداری عصر شنبه 7 فروردین منتشر و بلافاصله شایعات و اظهارنظرها و حدس و گمان های تائید نشده متعددی از جمله احتمال قتل، خودکشی و حتی نیش حیوانات در فضای مجازی ساخته و پرداخته شد که همه آنها تکذیب شده است.

امروز نظر نهایی پزشکی قانونی درباره مرگ آزاده نامداری به بازپرس جنایی اعلام شد.

«مرگ بر اثر مسمومیت ناشی از مصرف تعداد بسیار زیادی قرص‌ اعصاب و روان». این نظریه کارشناسان پزشکی قانونی در خصوص علت مرگ آزاده نامداری مجری سابق صدا و سیماست که امروز به بازپرس جنایی اعلام شد.

 

جزئیات کامل از ماجرای مرگ آزاده نامداری

جزئیات کامل از ماجرای مرگ آزاده نامداری

دلیل مرگ آزاده نامداری مشخص شد

بررسی‌ها نشان می‌دهد که آزاده نامداری با خرید مقدار زیادی دارو، اقدام به استفاده بیش از 100 عدد از آن ها کرده و در نهایت نیز جانش را از دست داده است.

سریال

ساعت پخش سریال‌های ماه رمضان 1400 مشخص شد

سریال ماه رمضان

تلویزیون در ماه رمضان 1400 چه سریال‌هایی پخش می‌کند؟

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا