زیباترین قبرستان ها

دوشنبه 15 آبان 1402 جاذبه های گردشگری
زیباترین قبرستان ها

قبرستان ها اغلب به عنوان مکان هایی برای غم و اندوه و یادبود دیده می شوند. با این حال، برخی از قبرستان ها نیز به دلیل زیبایی و جذابیت خود مورد توجه قرار می گیرند. در اینجا برخی از زیباترین قبرستان های جهان آورده شده است :

گورستان سانتا ماریا ماگدالنا د پازیس (سان خوان - پورتوریکو)

گورستان سانتا ماریا ماگدالنا د پازیس (سان خوان – پورتوریکو)

گورستان سانتا ماریا ماگدالنا د پازیس یک گورستان تاریخی در سان خوان، پورتوریکو است. این گورستان در سال 1863 ساخته شد و به دلیل معماری و مجسمه‌های زیباش به یکی از پربازدیدترین جاذبه‌های گردشگری جزیره تبدیل شده است.

گورستان سانتا ماریا ماگدالنا د پازیس دارای بیش از 1000 مقبره است که بسیاری از آنها توسط هنرمندان برجسته پورتوریکویی و بین المللی طراحی شده اند. این گورستان همچنین به دلیل مجسمه های رنگارنگ و پر جنب و جوش خود که نمادی از فرهنگ پورتوریکویی هستند، شناخته شده است.

گورستان سن میکله (ونیز - ایتالیا)

گورستان سن میکله (ونیز – ایتالیا)

گورستان سن میکله یک گورستان تاریخی در جزیره سن میکله، ونیز، ایتالیا است. این گورستان در سال 1807 ساخته شد و به دلیل موقعیت منحصر به فردش در یک جزیره کوچک در خلیج ونیز شناخته شده است.

گورستان سن میکله به دلیل معماری و مجسمه های زیبایش به یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری ونیز تبدیل شده است. این گورستان همچنین به دلیل تنوع جمعیت مردگانش، از جمله هنرمندان، نویسندگان، موسیقیدانان و سیاستمداران، شناخته شده است.

گورستان La Recoleta (بوئنوس آیرس - آرژانتین)

گورستان La Recoleta (بوئنوس آیرس – آرژانتین)

گورستان La Recoleta یک گورستان تاریخی در بوئنوس آیرس، آرژانتین است. این گورستان در سال 1822 ساخته شد و به دلیل معماری و مجسمه های زیبایش به یکی از پربازدیدترین جاذبه های گردشگری شهر تبدیل شده است.
گورستان La Recoleta به دلیل مقبره های خیره کننده برخی از برجسته ترین آرژانتینی ها، از جمله Eva Perón و Julio Argentino Roca، شناخته شده است. این گورستان همچنین به دلیل طراحی منحصر به فردش، که شامل خیابان های سنگفرش شده، قبرهای سنگی و مجسمه های مرمری است، شناخته شده است.

گورستان شهرداری لا کاریونا (آستوریاس - اسپانیا)

گورستان شهرداری لا کاریونا (آستوریاس – اسپانیا)

گورستان شهرداری لا کاریونا یک گورستان تاریخی در آویلس، اسپانیا است. این گورستان در سال 1884 ساخته شد و به دلیل معماری و مجسمه های زیبایش به یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری منطقه تبدیل شده است.
گورستان شهرداری لا کاریونا به دلیل طراحی منحصر به فردش، که شامل خیابان های سنگفرش شده، قبرهای سنگی و مجسمه های مرمری است، شناخته شده است. این گورستان همچنین به دلیل مقبره های خیره کننده برخی از برجسته ترین آستوریایی ها، از جمله Ricardo Marcos Bausá، هنرمندی که مسئول بسیاری از مجسمه های گورستان است، شناخته شده است.

گورستان پر لاشز (پاریس - فرانسه)

گورستان پر لاشز (پاریس – فرانسه)

گورستان پر لاشز یک گورستان تاریخی در پاریس، فرانسه است. این گورستان در سال 1804 ساخته شد و به دلیل مقبره های افراد مشهورش به یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری شهر تبدیل شده است.
گورستان پر لاشز محل زندگی نام های بزرگی مانند مولیر، لافونتن، ادیت پیاف، جیم موریسون، ویکتور هوگو، و فردریک شوپن است. این گورستان همچنین به دلیل معماری و مجسمه های زیبایش شناخته شده است.

گورستان مونتجویک (بارسلونا - اسپانیا)

گورستان مونتجویک (بارسلونا – اسپانیا)

گورستان مونتجویک یک گورستان تاریخی در بارسلونا، اسپانیا است. این گورستان در سال 1883 ساخته شد و به دلیل معماری و مجسمه های زیبایش به یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری شهر تبدیل شده است.
گورستان مونتجویک محل زندگی نام های بزرگی مانند لوییس کمپانیس، آنا ماریا ماتوت، جوآن میرو و سالوادور پویگ آنتیک است. این گورستان همچنین به دلیل طراحی منحصر به فردش، که شامل خیابان های سنگفرش شده، قبرهای سنگی و مجسمه های مرمری است، شناخته شده است.

گورستان یادبود استالینو (جنوا - ایتالیا)

گورستان یادبود استالینو (جنوا – ایتالیا)

گورستان یادبود استالینو یک گورستان تاریخی در جنوا، ایتالیا است. این گورستان در سال 1870 ساخته شد و به دلیل مقبره های افراد مشهورش به یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری شهر تبدیل شده است.
گورستان یادبود استالینو محل زندگی نام های بزرگی مانند کنستانس لوید، همسر اسکار وایلد، فابریزیو دی آندره و جوزپه مازینی است. این گورستان همچنین به دلیل باغ های زیبایش شناخته شده است که توسط کارلو بارابینو طراحی شده اند.

گورستان اوکونوین (واکایاما - ژاپن)

گورستان اوکونوین (واکایاما – ژاپن)

گورستان اوکونوین یک گورستان تاریخی در واکایاما، ژاپن است. این گورستان در سال 1869 ساخته شد و به دلیل مقبره های افراد مشهورش به یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری کشور تبدیل شده است.
گورستان اوکونوین محل زندگی نام های بزرگی مانند میتسوکوری یوشیدا، توکوگاوا یوشینوبو و تاکاشی میاموتو است. این گورستان همچنین به دلیل معماری و مجسمه های زیبایش شناخته شده است.

گورستان شهرداری پونتا آرناس (پونتا آرناس - شیلی)

گورستان شهرداری پونتا آرناس (پونتا آرناس – شیلی)

گورستان شهرداری پونتا آرناس یک گورستان تاریخی در پونتا آرناس، شیلی است. این گورستان در سال 1883 ساخته شد و به دلیل مجسمه های زیبایش به یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری شهر تبدیل شده است.
گورستان شهرداری پونتا آرناس دارای بیش از 2000 مقبره است که بسیاری از آنها توسط هنرمندان برجسته شیلی طراحی شده اند. این گورستان همچنین به دلیل مجسمه های رنگارنگ و پر جنب و جوش خود که نمادی از فرهنگ شیلی هستند، شناخته شده است.

گورستان پسر تروونگ (کوانگ تری - وینام)

گورستان پسر تروونگ (کوانگ تری – وینام)

گورستان پسر تروونگ یک گورستان نظامی در کوانگ تری، ویتنام است. این گورستان در سال 1975 ساخته شد و به یاد 10000 سرباز کشته شده در جنگ ویتنام ساخته شده است.
Can’t find image. Sorry, Bard is experimental.

گورستان پسر تروونگ یک مکان مقدس برای مردم ویتنام است. این سایت به مکانی تبدیل شده است که خانواده ها به یاد کشته شدگان می روند و گردشگران با تاریخ دردناک این کشور آشنا می شوند.

گورستان یهودیان پراگ (جمهوری چک)

گورستان یهودیان پراگ (جمهوری چک)

گورستان یهودیان پراگ یک گورستان تاریخی در پراگ، جمهوری چک است. این گورستان در سال 1439 ساخته شد و به دلیل قدمت و مقبره های زیبایش به یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری شهر تبدیل شده است.

گورستان یهودیان پراگ بیش از 12000 قبر دارد که قدیمی ترین آنها متعلق به خاخام آویگدور کارا (1439) است. این گورستان همچنین به دلیل معماری منحصر به فردش، که شامل قبرهای سنگی و مجسمه های مرمری است، شناخته شده است.

گورستان تولکان (Carchi - اکوادور)

گورستان تولکان (Carchi – اکوادور)

گورستان تولکان یک گورستان تاریخی در Carchi، اکوادور است. این گورستان در سال 1970 ساخته شد و به دلیل باغ های چشمگیر و مجسمه های زیبایش به یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری کشور تبدیل شده است.

گورستان تولکان دارای بیش از 300 مجسمه است که بسیاری از آنها از پوشش گیاهی محلی ساخته شده اند. این مجسمه ها در دو بخش اصلی، «پارک خاطرات» و «محراب خدا»، قرار دارند.

گورستان گلاسنوین (دوبلین - ایرلند)

گورستان گلاسنوین (دوبلین – ایرلند)

گورستان گلاسنوین یک گورستان تاریخی در دوبلین، ایرلند است. این گورستان در سال 1832 ساخته شد و به دلیل مقبره های افراد مشهورش به یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری شهر تبدیل شده است.

گورستان گلاسنوین محل زندگی نام های بزرگی مانند Éamon de Valera، Daniel O’Connell و Constance Markievicz است. این گورستان همچنین به دلیل معماری و مجسمه های زیبایش شناخته شده است.

گورستان پروتستان در رم (ایتالیا)

گورستان پروتستان در رم (ایتالیا)

گورستان پروتستان در رم یک گورستان تاریخی در رم، ایتالیا است. این گورستان در سال 1716 ساخته شد و به دلیل مقبره های افراد مشهورش به یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری شهر تبدیل شده است.

گورستان پروتستان در رم محل زندگی نام های بزرگی مانند جان کیت، هانس کریستین آندرسن و جورج بوش است. این گورستان همچنین به دلیل معماری و مجسمه های زیبایش شناخته شده است.

گورستان پکسو برژیک (زاکوپان - لهستان)

گورستان پکسو برژیک (زاکوپان – لهستان)

گورستان پکسو برژیک یک گورستان تاریخی در زاکوپان، لهستان است. این گورستان در سال 1884 ساخته شد و به دلیل سبک هنری خاصش به یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری منطقه تبدیل شده است.

گورستان پکسو برژیک به سبک هنری تاترا ساخته شده است، که از چوب و تزئینات تزئینی استفاده می کند. این گورستان همچنین به دلیل مقبره های افراد مشهورش، از جمله نقاش یوزف ماسیک و نوازنده آدولف زلنی، شناخته شده است.

گورستان Waverley (نیو ساوت ولز - استرالیا)

گورستان Waverley (نیو ساوت ولز – استرالیا)

گورستان Waverley یک گورستان تاریخی در Waverley، نیو ساوت ولز، استرالیا است. این گورستان در سال 1877 ساخته شد و به دلیل منظره زیبایش به یکی از محبوب ترین جاذبه های گردشگری شهر تبدیل شده است.

گورستان Waverley در بالای صخره های برونته قرار دارد و منظره ای پانوراما از شهر دارد. این گورستان همچنین به دلیل مقبره های افراد مشهورش، از جمله شاعر هنری لاوسون و نویسنده ژول آرچیبالد، شناخته شده است.

منبع : MSN

 

11 جای دیدنی در قطر

11 جای دیدنی در قطر

بام ایران

مرتفع ترین شهر ایران با لقب بام ایران کجاست ؟

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا