اخبار ناراحت کننده از آریانا گرانده

یکشنبه 1 مرداد 1402 چهره ها
آریانا گرانده

 آریانا گرانده و شایعات طلاق او

شایعات در جریان فینال ویمبلدون آغاز شد، جایی که آریانا با دالتون گومز دیده نشد ، بلکه جاناتان بیلی و اندرو گارفیلد (در عکس) آن را همراهی کردند. جزئیاتی که بسیار تکان دهنده به نظر می رسید و بلافاصله طرفداران او را نگران کرد، این بود که این خواننده در فینال ویمبلدون حلقه ازدواج خود را به دست نداشت.

الان مدتیه جدا شده

TMZ تایید می کند که آریانا و گومز دیگر زوج نیستند. طبق گزارش ها آنها در ژانویه از هم جدا شدند و تا به امروز در مراحل طلاق هستند. TMZ ادعا می کند که این زوج در ماه می 2023 سعی کردند با هم آشتی کردند اما اوضاع خوب پیش نرفت. بنابراین روند طلاق ادامه دارد.

سه سال عشق

و به این ترتیب داستان عشقی که در ژانویه 2020 آغاز شد و در ماه می 2021 با عروسی زیبا و مخفیانه برای این زوج در کالیفرنیا به نقطه اوج غیرمنتظره خود رسید، به پایان می رسد.

محتاطانه تا آخر

رابطه بین آریانا گرانده و دالتون گومز با عشق و علاقه تشکیل شده و این چیزی است که از همان ابتدا مشخص بود. آن ها در حال حاضر به عنوان یک زوج تصمیم گرفته اند جریانات جدایی خود را پنهان نگه دارند. TMZ می گوید که چندین سوء تفاهم و مشکلات بین این زوج وجود داشته است و اینها دلایلی بوده که در نهایت باعث جدایی آنها شده است.


جدا به عنوان دوست (فعلا)

علیرغم آنچه اتفاق افتاد، این پرتال ادعا می کند که آریانا گرانده و دالتون گومز همچنان با هم دوست هستند. احترام متقابل آنها روند طلاق را تسهیل می کند، اگرچه تا زمانی که اوراق امضا نشود هیچ چیز رسمی نیست.

منبع : MSN

همه چیز درباره مارگو الیز رابی

جیجی حدید

چرا جیجی حدید بازداشت شد؟

×

ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

انتخاب استان برای وضعیت آب‌و‌هوا